Seturi pentru botez
Subiectul anterior · Subiectul urmator
andrushka
Scris: Monday, May 23, 2011 11:17 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/9/2011
Mesaje: 1590
Un set foarte frumos...!!!


andrushka attached the following image(s):
set botez.jpg

iozefina
Scris: Thursday, June 9, 2011 8:08 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/2/2011
Mesaje: 269
dina , esti fenomenala. ,nu gasesc cuvinte pentru lucrurile pe care le faci,superb e prea putin zis.:921:
bire.anamaria
Scris: Friday, June 10, 2011 10:22 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
pun si aici setul pentru ca este pentru botez


bire.anamaria attached the following image(s):
botezr.th.jpgbotez1.th.jpgbotez2.th.jpgbotez3.th.jpgbotez4.th.jpgbotez5.th.jpgbotez6.th.jpg

BULGARU
Scris: Friday, June 10, 2011 11:46 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 12/11/2010
Mesaje: 187
bire sunt foarte mici pozele nu se intelege nimic cry
bire.anamaria
Scris: Friday, June 10, 2011 11:59 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
acum am observat.nu stiu de ce se vad asa.uff poate daca le copiezi in calculatorul tau si dai maximaze se vad mai marisorry1
gagaritz
Scris: Sunday, June 12, 2011 9:08 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/8/2009
Mesaje: 1017
am mai facut un set ptr o bubulina de 6-9 luni !hainoroc dar il pun la seturi crosetate ..acum am vazut ca sunt de botez aici !
gagaritz
Scris: Sunday, July 10, 2011 8:37 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/8/2009
Mesaje: 1017
si un set ptr o micutza de 3 lunitze!


gagaritz attached the following image(s):
p1030294 [1600x1200].jpgp1030295 [1600x1200].jpg

georgyana
Scris: Sunday, July 10, 2011 8:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/9/2009
Mesaje: 4771
Gagaritz superb aici ai depasit faza cu mov hohot
Ana
Scris: Sunday, July 10, 2011 10:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Superbhearts
mariana71
Scris: Sunday, July 10, 2011 10:31 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/14/2009
Mesaje: 5442
newclap newclap newclap newclap
CatalinaMaria
Scris: Monday, July 11, 2011 4:51 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/24/2010
Mesaje: 274
Gargaritz ... firstprize newclap newclap
LilianaD
Scris: Monday, July 11, 2011 5:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/22/2011
Mesaje: 5024
Gagaritz vad ca te-ai specializat in modelul acesta sic .Felicitari,arata foarte frumos.thumright bravo
gagaritz
Scris: Monday, July 11, 2011 8:38 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/8/2009
Mesaje: 1017
apoi sti cum e daca unul il vede lucrat pe asta il vrea ...mai putini au curaj sa le arat o schema si sa le spun ca asa va arata .. e destul de frumusel .un pup la toate!:018:
mamibogdan
Scris: Tuesday, July 12, 2011 12:10 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
Gagaritz, sunt atat de dragute lucrusoarele facute de tine... newclap newclap newclap
dana78
Scris: Tuesday, July 12, 2011 4:26 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
va arata ca o mica printesa cu acest set minunat.hearts newclap newclap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.