Seturi crosetate pentru fetite- 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
georgyana
Scris: Thursday, May 17, 2012 9:34 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/9/2009
Mesaje: 4771
Frumos set-ul imi place cum i vine printesei tale .sigur colegul si sotia lui vor fi incantati computerlove
ioana_m
Scris: Friday, May 18, 2012 10:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/27/2010
Mesaje: 383
Multumesc fetelor! Sper sa fie incantati topai
oanamaria
Scris: Friday, May 18, 2012 2:51 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Ce seturi am mai gasit eu pe net si mi-au placut!


oanamaria attached the following image(s):
380735_3552087761568_1253854526_4702758_1118089704_n.jpg425843_247694918658948_100002553264006_503696_2037088980_n.jpg468209_412989408734312_100000697705011_1320457_1077512886_o.jpg299575_294182510596193_131969733484139_1381341_292493543_n.jpg315860_2493525578175_1253854526_4174250_1220430637_n.jpg547724_426727794008330_131969733484139_1842569_1761090866_n.jpg461673_3926590203895_1253854526_4866849_321802702_o.jpg564356_393821563972181_370619496292388_1254498_579311045_n.jpg

Ciula
Scris: Friday, May 18, 2012 4:47 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/14/2009
Mesaje: 595
toate sunt frumoase...dar cea mov(a6-a)e speciala
oanamaria
Scris: Friday, May 18, 2012 5:25 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Da !E de vis si nici nu stiu cum se face!ras
ildi
Scris: Friday, May 18, 2012 6:15 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
a 6 a imi place si mie cel mai mult!doar partea din mijloc am dubii,restul pare simplu!multumim,oanahearts
Mami_de_gemeni
Scris: Friday, May 18, 2012 8:08 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Superbe modele Oana. love love love
pavlov cristina
Scris: Saturday, May 19, 2012 11:41 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/4/2012
Mesaje: 78
oanamaria wrote:
Ce seturi am mai gasit eu pe net si mi-au placut!
sunt superbe! multumim!
ioana_m
Scris: Saturday, May 19, 2012 11:54 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/27/2010
Mesaje: 383
Wow Wow Wow Wow Vai cat sunt de frumoase. Mi-ai dat alte idei!
serarg
Scris: Saturday, May 19, 2012 2:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2010
Mesaje: 3227
oana!ce frumuseti!ioana,superbe seturi!newclap
oanamaria
Scris: Saturday, May 19, 2012 2:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Ma bucur ca va plac si v-am dat idei!computerlove
Sunt cateva care vreau sa le fac si eu candva.
kmn
Scris: Saturday, May 19, 2012 3:56 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2010
Mesaje: 2506
oana....ce frumusetilove love love
cea alb cu mov e deosebita, superba....
egenia
Scris: Saturday, May 19, 2012 4:10 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/21/2008
Mesaje: 130


Schema nr.189



Ana
Scris: Saturday, May 19, 2012 6:41 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Superbe Oanalove love
BULGARU
Scris: Saturday, May 19, 2012 10:34 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 12/11/2010
Mesaje: 187
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.