|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/9/2009 Mesaje: 4771
| Frumos set-ul imi place cum i vine printesei tale .sigur colegul si sotia lui vor fi incantati |

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/27/2010 Mesaje: 383
| Multumesc fetelor! Sper sa fie incantati |

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Ce seturi am mai gasit eu pe net si mi-au placut! oanamaria attached the following image(s):
       
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 595
| toate sunt frumoase...dar cea mov(a6-a)e speciala |

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Da !E de vis si nici nu stiu cum se face! |
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| a 6 a imi place si mie cel mai mult!doar partea din mijloc am dubii,restul pare simplu!multumim,oana |
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Superbe modele Oana. |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 4/4/2012 Mesaje: 78
| oanamaria wrote:Ce seturi am mai gasit eu pe net si mi-au placut! sunt superbe! multumim! |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/27/2010 Mesaje: 383
| Vai cat sunt de frumoase. Mi-ai dat alte idei! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/10/2010 Mesaje: 3227
| oana!ce frumuseti!ioana,superbe seturi! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Ma bucur ca va plac si v-am dat idei! Sunt cateva care vreau sa le fac si eu candva. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| oana....ce frumuseti cea alb cu mov e deosebita, superba.... |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 4/21/2008 Mesaje: 130
| 
Schema nr.189

 |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Superbe Oana |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 12/11/2010 Mesaje: 187
| superbe oana am mai facut si eu un set pentru o fetita

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us si modelul meu

Uploaded with ImageShack.us |
|
|
|