Semineul - tehnici de decorare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mark
Scris: Wednesday, February 6, 2013 4:17 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/6/2013
Mie cel mai mult imi plac semineele cu aspect rustic. Mi se pare foarte potrivit pentru ideea de romantism, de petrecut timp alaturi de persoana iubita in fata seminului, intr-o atmosfera calda, placuta.
Anelise
Scris: Thursday, February 7, 2013 11:26 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Of, cat de mult mi-am dorit si eu un semineu... Ce-i drept, nu e timpul pierdut. innori Am vazut ceva in genul celui postat de Mihaela. thumright Imi place mult! love
kali
Scris: Wednesday, January 27, 2016 8:55 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
... Ca tot suntem in cautari...

kali attached the following image(s):
semineu 1.jpgsemineu 2.jpg

Anelise
Scris: Wednesday, January 27, 2016 9:16 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Cum poate sa arate!!! love De vis! innori
kali
Scris: Wednesday, January 27, 2016 9:26 AM
Nivel

Cheek Kiss iloveyou Daaaaa... si mie imi plac!!
Cel rosu il prefer pe negru; arata mult mai bine dupa parerea mea.
mirela74chris
Scris: Wednesday, January 27, 2016 12:00 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Asa ceva...si o cana de vin fiert iarna...Crazy
kali
Scris: Wednesday, January 27, 2016 12:11 PM
Nivel

Mai ca-ti vine sa bei vinul fiert si vara...Hilar
... Desi... am vazut o natzie de semineu pentru exterior...coeur coeur ... pentru serile de vara... absolut superb!!
mirela74chris
Scris: Wednesday, January 27, 2016 12:41 PM

kali wrote:
Mai ca-ti vine sa bei vinul fiert si vara...Hilar
... Desi... am vazut o natzie de semineu pentru exterior...coeur coeur ... pentru serile de vara... absolut superb!!

Fa-ti tu semineul si venim la vin fiert si noi!Cheek Kiss Sau ,la cafea,daca e vara.sic
Eu refuz sa imi dau batai de cap singura,desi al meu ar vrea o casuta.Am crescut la bloc si nu ma vad stand singura in ditamai casa.Mai ales ca am copii mari,al meu pleaca,deci mi-e groaza sa ma gandesc.Daca as sti ca vreunul din copii ar sta cu noi in curte,m-as incumeta sa ma apuc de constructia unei case.Dar,cum e mai bine,fiecare pe drumul lui si cu conceptiile lui,prefer sa raman la bloc.
kali
Scris: Wednesday, January 27, 2016 12:54 PM
Nivel

Va primesc cu drag!majoreta

La noi era absolut necesar pentru nu exista apartament in care sa avem suficient spatiu, plus ca am copiii suficient de mici incat sa devina foarte importanta curtea.

Mai departe de atat... nu as sfatui pe nimeni sa construiasca decat daca isi doreste foarte mult - deci are motivatie serioasa. Mi s-a parut - si mi se pare in continuare - nu greu... foarte greu! Insa vorbesc de constructia in regie proprie, ca daca proprietarul da proiectul pe mana unei firme de constructie... e mult mai simplu insa si riscurile mai mari.

mirela74chris
Scris: Wednesday, January 27, 2016 1:03 PM

kali wrote:
Va primesc cu drag!majoreta

La noi era absolut necesar pentru nu exista apartament in care sa avem suficient spatiu, plus ca am copiii suficient de mici incat sa devina foarte importanta curtea.

Mai departe de atat... nu as sfatui pe nimeni sa construiasca decat daca isi doreste foarte mult - deci are motivatie serioasa. Mi s-a parut - si mi se pare in continuare - nu greu... foarte greu! Insa vorbesc de constructia in regie proprie, ca daca proprietarul da proiectul pe mana unei firme de constructie... e mult mai simplu insa si riscurile mai mari.

Nu e recomanat sa dai proiectul cuiva,ca nu are nicio treaba!Am auzit multe chestii,de-a lungul timpului.La tine e normal sa faceti casa,aveti copilasii inca mici si aveti si nevoie de spatiu mare.Ceea ce nu gasesti la un apartament.Cheek Kiss
kali
Scris: Wednesday, January 27, 2016 3:49 PM
Nivel

Total de acord!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.