Se poate schimba user name-ul?

Options Se poate schimba user name-ul?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MARIUKA
Postat: Friday, March 27, 2015 10:39 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/17/2015
Postari: 157
Locatia: Romania
Sper sa vedeti mesajul meu as dori sa.mi schimb si eu numele de utilizator dar singura nu reusesc imi cere doar numele real dar numele profilului nu se schimba as vrea sa mi.l schimb din cel actual in
MARIUKA , va multumesc sper din suflet sa ma ajutati. . .am gresit knd mi.am scris tot numele. .o sa va explic curand multumesc
kali
Postat: Friday, March 27, 2015 10:49 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Singura nu ti-l poti schimba. Cum tu nu poti trimite - inca - p.m.-uri, spune ce user name preferi si imediat ce unul dintre admini iti vede postarea, se rezolva.
Tzepii
Postat: Friday, March 27, 2015 1:45 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1852
Locatia: Romania-Bucuresti
MARIUKA wrote:
Sper sa vedeti mesajul meu as dori sa.mi schimb si eu numele de utilizator dar singura nu reusesc imi cere doar numele real dar numele profilului nu se schimba as vrea sa mi.l schimb din Maria Scriba in
MARIUKA , va multumesc sper din suflet sa ma ajutati. . .am gresit knd mi.am scris tot numele. .o sa va explic curand multumesc

Gata!
MARIUKA
Postat: Friday, March 27, 2015 7:03 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/17/2015
Postari: 157
Locatia: Romania
Multumesc mult sunteti o scumpa DistanceKiss computerlove computerlove computerlove nu am vrut ca sa vada cineva numele meu pe aici pentru ca eu inka lucrez si sefa mea nu stie si sunt multe persoane rele in ziua de azi multumesc . computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed