Scarile interioare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TeosOf
Scris: Friday, January 8, 2010 5:12 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Tare de tot ideea asta, m-as da si eutopai topai
bulibuli
Scris: Friday, January 8, 2010 5:21 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
ma bucur ca nu sunt singura... nebunica sic chiar imi faceam griji...hohot
adevarul e ca noi suntem tare copilarosi, nu stiu cat de responsabili vom fi ca parinti .... ma tem ca o sa ne batem de la jucarii parte-n parte hohot hohot
TeosOf
Scris: Friday, January 8, 2010 5:39 PM
Nivel

bulibuli wrote:
ma bucur ca nu sunt singura... nebunica sic chiar imi faceam griji...hohot
adevarul e ca noi suntem tare coplarosi, nu stiu cat de responsabili vom fi ca parinti .... ma tem ca o sa ne batem de la jucarii parte-n parte hohot hohot

Acestia sunt parintii ideali.majoreta
marivic
Scris: Friday, January 8, 2010 5:47 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
cute_babies_of_mine wrote:
Suuuuper tare!!!!

Cred ca eu am furat ideea,....yes yes sa vezi ce fata va face fi-miu cand ii voi spune,......yes yes
bulibuli
Scris: Friday, January 8, 2010 6:38 PM

marivic wrote:

Cred ca eu am furat ideea,....yes yes sa vezi ce fata va face fi-miu cand ii voi spune,......yes yes

Marivic, daca reusesti sa o faci poate imi vinzi si mie ponturi dup-aia thumleft Eu cred ca nu e greu, mai greu e sa te asiguri ca nu poate pati nimic 'pilu ras
Eu zic sa nu-i spui ideea, intai asigura-te ca o poti face, vrbeste cu mesterul, ca daca nu reusesti va fi dezamagit uff

Eu m-as da cot la cot cu astia micii daca as avea loc sa o fac destul de lata hohot
Tin minte ca eram mica si-mi placea sa ma dau cu fundul pe trepte la vale sau pe bara (in scara blocului va dati seama ce periculos era), si multi copii cred ca au placerea asta, cel putin din cate am vazut eu, sa coboare treptele in fund sau sa se dea pe balustrada thumleft

marivic
Scris: Friday, January 8, 2010 8:37 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
bulibuli wrote:

Marivic, daca reusesti sa o faci poate imi vinzi si mie ponturi dup-aia thumleft Eu cred ca nu e greu, mai greu e sa te asiguri ca nu poate pati nimic 'pilu ras
Eu zic sa nu-i spui ideea, intai asigura-te ca o poti face, vrbeste cu mesterul, ca daca nu reusesti va fi dezamagit uff

Eu m-as da cot la cot cu astia micii daca as avea loc sa o fac destul de lata hohot
Tin minte ca eram mica si-mi placea sa ma dau cu fundul pe trepte la vale sau pe bara (in scara blocului va dati seama ce periculos era), si multi copii cred ca au placerea asta, cel putin din cate am vazut eu, sa coboare treptele in fund sau sa se dea pe balustrada thumleft

OK,ANA,.....iti spun dupa ce vb cu mesterul,....sic pupici
bulibuli
Scris: Monday, January 11, 2010 10:37 PM

asa arata scarile deocamdata, vor avea balustrada de lemn in curand :

bulibuli attached the following image(s):
7.jpg

ingerash
Scris: Monday, January 11, 2010 11:10 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
bulibuli wrote:
Sa nu radeti de mine dar eu visez sa modific scarile astfel cand vor avea copiii mei >3 ani:

Nu mi se pare greu de realizat, as face marginea dinspre trepte ceeeva mai inalta; sacrific putin din latimea scarilor e adevarat, dar mi se pare.... awesome!!! ras ras

Imi place!love love love love Asa m-as daras hohot hohot hohot de fapt si Vasihohot hohot hohot

Ana,imi plac scarile voastrehearts firstprize
Ana
Scris: Monday, January 11, 2010 11:18 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Ana frumoase scari!hearts
raly
Scris: Tuesday, January 12, 2010 6:39 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Ana sunt foarte frumoase scarilenewclap newclap
Mela
Scris: Tuesday, January 12, 2010 9:05 AM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
wow,Ana,super scarile-tobogan love topai
Anelise
Scris: Tuesday, January 12, 2010 9:13 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Ce idee super tare, Ana! cool Ar fi indicat si la mine asa ceva ras ca oricum al meu sot mai coboara scarile pe fund cateodata. hohot
TeosOf
Scris: Tuesday, January 12, 2010 4:24 PM
Nivel

Bulibuli, frumoase scarile de la casuta ta!newclap newclap
bulibuli
Scris: Tuesday, January 12, 2010 4:30 PM

Liz wrote:
Ce idee super tare, Ana! cool Ar fi indicat si la mine asa ceva ras ca oricum al meu sot mai coboara scarile pe fund cateodata. hohot

Stiu patania voastra.. de aceea prima achizitie facuta pt casa (de cand am depus dosarul) a fost o pereche de sosete antiderapante hohot pt mine...alcool ras
bulibuli
Scris: Monday, January 18, 2010 12:47 PM

As inchide spatiul de sub scari, sa am acolo cuier/umerase, pantofar in partea de jos, dar sa nu se vada... si pe usa o oglinda mare, care e indispensabila si pe care nu prea am unde sa o pun, decat pe dulapul asta.. initial ma gandisem la un crem/alb, dar cred ca cel mai bine ar merge la aceeasi culoare cu scarile si gresia din hol sau cu lemnul folosit la balustrada...

mai gasisem o poza cu un model fain dar e in calculatorul mare, care e mutat deja.. acum nu mai dau de ea...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.