Sarcina pierduta
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mada_Gabriela
Scris: Wednesday, July 13, 2022 7:51 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 7/13/2022
Buna fetelor Buddy1

Sunt noua pe acest grup. Povestea mea incepe pe 16 martie cand am aflat printr-un test de sarcina pozitiv ca in sfarsit voi fi mamica, insa visul meu s-a incheiat la 7 sapt si 4 zile cand mi s-a zis ca este vorba de o sarcina cu ou clar pe care am eliminat-o cu Medabon.
Urmatoarele 2 menstruatii ( in afara de eliminarea sarcinii care am inteles ca se considera si aceea o menstruatie) au venit la 21, respectiv 22 zile cu sangerari abundente si cheaguri ceea ce la mine nu se intampla inainteplans si au fost si cicluri anovulatorii din pacate..curios este ca aceste 2 menstruatii au inceput cu spotting ceea ce la fel nu se intampla inainte..ar trebui sa ma ingrijorez?
Dupa ultimul control doamna doctor mi-a recomandat Cycloproginova pentru ingrosarea endometrului si apoi Nosifol-d ( un fel de Myo-sun).
Ce parere aveti despre acest tratament?
Mentionez ca am 29 ani si menstruatiile mele inainte de sarcina erau regulate la 26 zile, iar analizele hormonale au iesit bine.

Scuze pentru textul luuung si sper sa ma primiti intre voi ca am mare nevoie de persoane care sa inteleaga prin ce trec..campfire
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.