Sângerare in saptamâna 7 de sarcina

Options Sângerare in saptamâna 7 de sarcina
Subiectul anterior · Subiectul urmator
silviasylv
Postat: Sunday, April 26, 2020 5:16 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/18/2012
Postari: 74
Locatia: giurgiu
Buna ziua fetele!
Sunt însarcinata in 7 saptamâni ?i de ieri am început sa sangerez, ieri foarte pu?in... aproape insesizabil, vedeam doar pe hârtia igienica... iar astazi a curs ceva mai mult ?i maro. Nu am dureri, doar sângerarea asta care m-a pus sa stau in pat... la spital îmi este frica sa ma duc cu pandemia asta. Am sunat medicul ?i mi-a zis sa iau arefam ?i no-Spa, iar pana ajung la consultatie ?i ecografie sa stau cuminte in pat.... mi-a mai spus ca este pu?in probabil sa fie vorba de un avort spontan, daca aveam avort spontan sângerarea era mult mai mare...
A mai pa?it cineva a?a? Din ce cauza sa fie oare? Cray Cray îmi este foarte frica sa nu pa?easca bebe ceva... pana joi când ajung la cabinet mi se pare o vesnicie
Mihaela14
Postat: Sunday, April 26, 2020 7:22 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/1/2018
Postari: 2988
silviasylv wrote:
Buna ziua fetele!
Sunt însarcinata in 7 saptamâni ?i de ieri am început sa sangerez, ieri foarte pu?in... aproape insesizabil, vedeam doar pe hârtia igienica... iar astazi a curs ceva mai mult ?i maro. Nu am dureri, doar sângerarea asta care m-a pus sa stau in pat... la spital îmi este frica sa ma duc cu pandemia asta. Am sunat medicul ?i mi-a zis sa iau arefam ?i no-Spa, iar pana ajung la consultatie ?i ecografie sa stau cuminte in pat.... mi-a mai spus ca este pu?in probabil sa fie vorba de un avort spontan, daca aveam avort spontan sângerarea era mult mai mare...
A mai pa?it cineva a?a? Din ce cauza sa fie oare? Cray Cray îmi este foarte frica sa nu pa?easca bebe ceva... pana joi când ajung la cabinet mi se pare o vesnicie

Eu am avut sangerari sub forma de spotting din sapt 5 pana in sapt 8 cauzate de o decolare de sac si un hematom. Ca tratament si eu am suplimentat cu progesteron(arefam), nospa la nevoie si repaos fizic si sexual, am trecut cu bine peste.
Te asteptam in clubul gravidutelor daca vrei campfire
https://forum.7p.ro/gravidutele-noastre-dragi---56.aspx?g=posts&t=19229&p=47
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed