Rochite crosetate-2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dana_22
Scris: Friday, June 8, 2012 1:57 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 12/6/2011
Mesaje: 20
superbe rochitele. kmn din ce material este lucrata rochita.
imi place foarte mult si vreau sa o fac la una din fetitele melenewclap newclap
simonasims
Scris: Friday, June 15, 2012 12:15 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/5/2012
Mesaje: 19
Doamna Vali, un set superb...newclap
ildi
Scris: Friday, June 15, 2012 12:26 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
d-na vali,superb setul!newclap newclap newclap
serarg
Scris: Sunday, June 17, 2012 7:56 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2010
Mesaje: 3227
am terminat si eu o rochita pentru o fetita de 7 ani


serarg attached the following image(s):
p6170071.jpg

marina40
Scris: Sunday, June 17, 2012 8:07 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/21/2011
Mesaje: 55
Frumoasa rochita,ce fir ai folosit si ce cantitate?
serarg
Scris: Sunday, June 17, 2012 8:15 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2010
Mesaje: 3227
multumesc!pupici
am avut un bumbacel tip siret ,cel alb si rozul este tot bbc cu un pic de matase,in total au intrat vreo 600 gr
mamibogdan
Scris: Sunday, June 17, 2012 8:26 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
Carmen, fara cuvinte newclap newclap newclap
Mami_de_gemeni
Scris: Sunday, June 17, 2012 8:47 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Superba rochitanewclap newclap newclap newclap
ildi
Scris: Sunday, June 17, 2012 9:18 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
super rochita,carmen!felicitari!newclap newclap newclap
kmn
Scris: Sunday, June 17, 2012 9:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2010
Mesaje: 2506
dana...acum am vazut intrebarea ta, rochita facuta de mine este din flavia, cea postata de mine cu o pagina in urma nu imi apartine, nu stiu la care faceai referire...
carmen...ce frumusete, ce fir e?> ca parca sclipeste putin...
miriam
Scris: Sunday, June 17, 2012 9:51 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Mesaje: 4992
Carmen , este o frumusete rochitanewclap newclap newclap
serarg
Scris: Sunday, June 17, 2012 11:01 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2010
Mesaje: 3227
multumesc mult!firul roz are 90% bbc si 10% matase,de aceea sclipeste un pic,la lumina zilei este discret,fiind matasea tot roz
alinamm
Scris: Sunday, June 17, 2012 11:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/8/2010
Mesaje: 1836
Carmenbravo foarte frumoasa rochita.
dana_22
Scris: Monday, June 18, 2012 9:18 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 12/6/2011
Mesaje: 20
frumoasa rochita. Multumesc Kmn pentru ajutor si cand o sa pot am sa un rochita dupa modelul tau
flori1972
Scris: Monday, June 18, 2012 9:24 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
Serarg,frumoasa foc rochita newclap newclap vad ca tu ai spor nu gluma ,nu tii cont de caldura de ploi hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.