Revontuli Shawl
Subiectul anterior · Subiectul urmator
gabyta
Scris: Friday, January 11, 2013 12:57 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/20/2011
pcinfo wrote:
Haideti sa va arat si minunatia mea de Revontuli cu ata de la Diana. A trebuit sa ma opresc cu un rand de gaurele mai repede, dar sunt f multumita pentru ca nu mi-ar fi placut oricum mai mare, e numai cum imi place mie...

BETON !!!!newclap newclap newclap newclap Superbe nuantele!!!!love love love newclap newclap newclap newclap
pcinfo
Scris: Friday, January 11, 2013 1:49 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
ildi wrote:
carmen,ce frumusetze!newclap newclap
de aia nu erai pe aici,ai iesit sa faci pozeeeee,sa-l porti sanatoasa si multa sanatate si dianei,ptr fircomputerlove computerlove
o intrebare:firul e 1 ply sau 2?

No asta e o intrebare la care nu stiu sa raspun :)) mie mi se pare ca dupa ce l-am blocat e mai subtire decat firul de la gail. Este la fel cu asta de aici, 400m/100gr, doar ca al meu era de 150gr

http://www.ravelry.com/people/crazyjerseygirl/stash/wool-8-2-effektgarn

Aaaa si pozele le-am facut la mine pe balcon, dar am fost intr-adevar plecata pana la Lidl, sa cumpar compot ca mi-era pofta hohot hohot hohot
sandica80
Scris: Friday, January 11, 2013 4:13 PM
Nivel

Inregistrat: 3/5/2011
Carmen e super ,iar culorile santcool

newclap newclap newclap
green_eyes_11
Scris: Friday, January 11, 2013 5:01 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/27/2011
pcinfo wrote:
Haideti sa va arat si minunatia mea de Revontuli cu ata de la Diana. A trebuit sa ma opresc cu un rand de gaurele mai repede, dar sunt f multumita pentru ca nu mi-ar fi placut oricum mai mare, e numai cum imi place mie...

Carmen, chiar e minunat! Felicitari!!!newclap newclap newclap
gordana982
Scris: Friday, January 11, 2013 6:33 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/22/2011
Ce frumoase nuante Carmen, parca e o frunza de toamnanewclap
clara
Scris: Monday, January 14, 2013 9:30 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2013
carmen,ce frumos sal!newclap newclap as incerca si eu unul..
endy
Scris: Monday, January 14, 2013 10:32 PM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2010
Carmen e foarte frumos salul tau , felicitari !
mimiady63
Scris: Monday, January 14, 2013 11:03 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/4/2011
newclap newclap newclap Carmen,e super salul.
clara
Scris: Monday, January 14, 2013 11:30 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2013
cine ma ajuta si pe mine sa fac unul? uff ca nu prea inteleg schemele...
pcinfo
Scris: Tuesday, January 15, 2013 7:22 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Te ajut cu mult drag, e chiar simplu de facut, dar trebuie sa gasesti un fir in degrade fain.
Amelia2013
Scris: Saturday, June 1, 2013 4:30 PM
Nivel

Inregistrat: 6/1/2013
Buna fetelor,

Eu sunt Rucsy, o mai veche forumista, dar am fost nevoita sa-mi fac un cont nou pentru ca mi-am pierdut vechea adresa de e-mail cu care ma logam si nu mai stiam parola. Va rog din suflet sa-mi explicati si mie cum se face acest sal, mi-am luat fir Alize si vreau sa fac unul. Imi explicase Kale intr-un mesaj privat, dar cum nu-mi mai pot accesa vechiul cont....
Indurati-va de o biata nestiutoare ( nu pot sa-mi dau seama din diagrama, nu cunosc enleza ), as avea nevoie de o explicatie cat mai clara, daca nu cer prea mult. Va rog din suflet, vreau sa-l fac cadou unei persoane tare dragi mie. Va multumesc si sper ca ma veti ajuta ! iloveyou
delfin
Scris: Tuesday, June 4, 2013 7:01 PM
Nivel

Inregistrat: 6/15/2011
Amelia2013 wrote:
Buna fetelor,

Eu sunt Rucsy, o mai veche forumista, dar am fost nevoita sa-mi fac un cont nou pentru ca mi-am pierdut vechea adresa de e-mail cu care ma logam si nu mai stiam parola. Va rog din suflet sa-mi explicati si mie cum se face acest sal, mi-am luat fir Alize si vreau sa fac unul. Imi explicase Kale intr-un mesaj privat, dar cum nu-mi mai pot accesa vechiul cont....
Indurati-va de o biata nestiutoare ( nu pot sa-mi dau seama din diagrama, nu cunosc enleza ), as avea nevoie de o explicatie cat mai clara, daca nu cer prea mult. Va rog din suflet, vreau sa-l fac cadou unei persoane tare dragi mie. Va multumesc si sper ca ma veti ajuta ! iloveyou

de mult doresc si eu un sal din acesta dar nu am avut curaj, te vor ajuta fetele cu siguranta dar cred ca acum fiind vara vor intra mai rar pe aici , oricum iti doresc sa-l reusesti si sa ajuti si tu la randul tau
Amelia2013
Scris: Wednesday, June 5, 2013 4:08 PM
Nivel

Am luat legatura cu Kale si cu ajutorul ei am reusit sa inteleg schema. L-am inceput deja, este atat de usor. Multumesc Kale inca o data.
delfin
Scris: Thursday, June 6, 2013 9:09 PM
Nivel

Inregistrat: 6/15/2011
flowers ma bucur pentru tine si de abia astept sa-l faci si sa ni-l arati.Pe Kale o sa o deranjez si eu atunci cand ma voi hotarasa-l fa.Spor sa ai.flowers
Amelia2013
Scris: Sunday, June 9, 2013 4:15 PM
Nivel

Delfin, poti apela si la mine, te pot ajuta cu mare placere!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.