Revista 7 PiTiCi

Options Revista 7 PiTiCi
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Friday, May 2, 2008 9:11 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17788
Locatia: Bucuresti
Incepand din luna mai, vreau sa initiez o noua sectiune, pentru membri forumului 7 Pitici.

Aceasta sectiune se va numi Revista 7 Pitici.

In fiecare luna membri doritori vor fi invitati sa contribuie cu cate ceva din viata lor la aceasta revista. Pot fie sa povesteasca o intamplare din viata lor de parinti / burtici / aspirante, fie sa posteze o reteta noua, prezentata in imagini, fie poze, fie lectii, desene, sfaturi utile, jocuri, povesti, poezii pentru copii, orice doresc in aceasta sectiune, maxim 10 topicuri / membru.

Fiecare membru va deschide un topic nou pentru fiecare subiect prezentat (pentru a putea fi ulterior mutat in sectiunea corespunzatoare), iar subiectele cele mai interesante vor fi grupate ulterior in Revista 7 Pitici din luna urmatoare.

Deci, pentru revista 7 pitici din luna iunie, cine doreste sa contribuie, poate incepe sa o faca.
Se vor lua in calcul postarile din aceasta sectiune facute pana la data de 20 mai (urmand ca in perioada 21-31 mai sa fac selectia topicurilor si sa pun cap la cap revista).

ATENTIE ! Nu se accepta subiecte copiate din alte surse ! Toate topicurile deschise aici vor trebui sa fie intamplari din viata lor, moduri de comportament, retete proprii sau reteta casei, etc, etc.

Daca mai sunt neclaritati o sa va rog sa le postati aici.
Daca nu sunt neclaritati, astept sa vad topicurile voastre !

Haideti sa o facem impreuna si pe aceasta !!! REVISTA 7 PITICI !
oanalaurisa
Postat: Friday, May 2, 2008 1:13 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Super idee,ADRIANA!firstprize pupici
Cristy
Postat: Friday, May 2, 2008 5:13 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Super idee firstprize
AdrianaC
Postat: Saturday, May 3, 2008 8:02 AM

Pentru Aprilie 2008, am facut eu ceva repede, repede, sper sa va placa.

ras
ioana0023
Postat: Monday, July 19, 2010 10:57 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/24/2010
Postari: 2383
Locatia: Romania
Buna, am si eu o intrebare, se mai face revistaras ?
AdrianaC
Postat: Saturday, February 4, 2012 7:37 AM

Incepand de anul acesta, redeschidem Revista 7 Pitici.

In fiecare luna membri doritori vor fi invitati sa contribuie cu cate ceva din viata lor la aceasta revista.
Pot fie sa povesteasca o intamplare din viata lor de parinti / burtici / aspirante, fie sa posteze o reteta noua, prezentata in imagini, fie poze, fie lectii, desene, sfaturi utile, jocuri, povesti, poezii pentru copii, orice doresc in aceasta sectiune (nu in sectiunile dedicate), maxim 10 topicuri / membru.

Fiecare membru va deschide un topic nou pentru fiecare subiect prezentat (pentru a putea fi ulterior mutat in sectiunea corespunzatoare), iar subiectele cele mai interesante vor fi grupate ulterior in Revista 7 Pitici din luna urmatoare.

Deci, pentru revista 7 pitici din lunile ianuarie si februarie, cine doreste sa contribuie, poate incepe sa o faca.
Se vor lua in calcul postarile din aceasta sectiune facute pana la data de 20 februarie (urmand ca in perioada 21-29 februarie sa fac selectia topicurilor si sa publicam pe www.7p.ro topicurile cele mai interesante. Topicurile celelalte vor fi mutate in sectiunea corespunzatoare din forum.

ATENTIE ! Nu se accepta subiecte copiate din alte surse ! Toate topicurile deschise aici vor trebui sa fie intamplari din viata lor, moduri de comportament, retete proprii sau reteta casei, idei sau dezbateri despre un anumit subiect, etc, etc.

Daca mai sunt neclaritati o sa va rog sa le postati aici.
Daca nu sunt neclaritati, astept sa vad topicurile voastre !

REVISTA 7 PITICI, de la "pitici", pentru "pitici".
oanamaria
Postat: Saturday, February 4, 2012 9:43 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Super ideea!
Abia astept sa vad topicurile si subiectele!
Eu nu ma prea pricep la manuit cuvintele in scris ,dar sunt cateva fete care o fac cu maiestrie .
Poate totusi ma loveste inspiratia si o sa particip si eu candva cu ceva frumos !
aurishta
Postat: Monday, March 19, 2012 2:12 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Ce se mai aude cu revista?
AdrianaC
Postat: Monday, March 19, 2012 8:48 PM

Ce sa se mai auda... se pare ca nimeni nu este interesat sa contribuie la o astfel de revista....

Eu lucrez la ceva acum, insa timpul e limitat si dureaza mai mult decat m-am asteptat...

Astept in continuare sa deschideti topicuri, in acest forum, pe diverse teme, pentru revista...
aurishta
Postat: Monday, March 19, 2012 9:12 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Unde postam, aici?
AdrianaC
Postat: Saturday, May 19, 2012 11:04 PM

Da, cine vrea sa contribuie cu articole la revista, deschide un topic nou pentru fiecare subiect prezentat (pentru a putea fi ulterior mutat in sectiunea corespunzatoare), iar subiectele cele mai interesante vor fi grupate ulterior in Revista 7 Pitici din luna urmatoare.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed