Relatia tata - copil
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Saturday, June 17, 2006 11:10 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Ingaduitor+Ideal...cam asa arata portretul taticului nostrusic ....
georgy_adinutza
Scris: Tuesday, June 20, 2006 1:41 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2006
Tati al meu este cel mai bun si cel mai IDEAL tatic !!! El se joaca cu mine , m-a plimba , sta si are grija de mine cand nu este nimeni acasa , cand este la servici da telefon sa vorbim , facem si baita impreuna (fata cu tati) si acum vrea sa ma invete sa inot (bineinteles deocamdata lectiile de inot au loc ,....in cada ) , o ajuta si pe mami la treburile casei ....si il iubim mult ptr tot ceea ce face !!!yes yes yes yes yes
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, June 20, 2006 2:28 PM
Nivel

Noi azi nu il mai iubim pe tatiplans ...aseara iar a uitat sa stranga jucariile din camera lui Matei, si asta este tot responsabilitatea lui, pe langa celelalte 4 (are si multe, saracutulbanghead )...si mor cand il vad ca uita, uita... dom'le, tre' sa cumpar lecitina, ca nu mai tine, dar ce doza sa ii dau, un flacon odata o fi binebanghead ?
a_m_a2006
Scris: Wednesday, June 28, 2006 4:49 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Tati al nostru este cel de duminica.Poate insa isi va da seama ca se poate si mai mult si va deveni altfel de tatic cine stiesunny
MNiko
Scris: Wednesday, January 24, 2007 11:06 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Tati al nostru este un amestec de Personalitate+Autoritar+de Duminica(din cauza seviciului)+ Ideal (ii lipseste doar partea cu cadourile, in rest este dedicat intru totul fetitei)
aedon
Scris: Thursday, January 25, 2007 8:55 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/15/2007
Tatutul nostru este cel ideal!
El o hraneste pe mariuca, el ii face baie, se joaca cu ea.....si de aceea noi il iubim atat de mult!

TE IUBIM MULTTTT TATI!:002:
Alyna
Scris: Saturday, June 9, 2007 10:05 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Sotul meu e tatal ingaduitor.E cel mai bun prieten al lui Matei.Cu el rade,se joaca,discuta.Cand vine vorba de treburi gen schimbat scutece,hranit,culcat,intervine replica:"Chiar trebuieeeeeeee??????"
Maria & Mario
Scris: Sunday, June 10, 2007 12:14 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Alina, si atunci chiar te incumeti la .... 4 copilasi ? what Curajoaso ! cyclops

Tati al nostru e .... pe zi ce trece prietenul cel mai bun al Mariei. Se joaca si se fugaresc pana ametesc eu, la el sta sa ii dea si papa cand refuza de la mine, cu el face ce vrea ..... ca eu sunt aia mai .... afurisita.... si fuge daca o cert fix la el in brate, Daca o cert incepe : tatiii, tatiiii : de zici ca isi cheama superman-ul personal ...... o rasfata, o da in leagan, azi i-a facut micul dejun cat eu am dormit..... cyclops ( da Doamne a il tina naravul ) ....etc love love love

Tati, te iubim !
Alyna
Scris: Sunday, June 10, 2007 2:09 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Maria & mami wrote:
Alina, si atunci chiar te incumeti la .... 4 copilasi ? what Curajoaso ! cyclops

Tati al nostru e .... pe zi ce trece prietenul cel mai bun al Mariei. Se joaca si se fugaresc pana ametesc eu, la el sta sa ii dea si papa cand refuza de la mine, cu el face ce vrea ..... ca eu sunt aia mai .... afurisita.... si fuge daca o cert fix la el in brate, Daca o cert incepe : tatiii, tatiiii : de zici ca isi cheama superman-ul personal ...... o rasfata, o da in leagan, azi i-a facut micul dejun cat eu am dormit..... cyclops ( da Doamne a il tina naravul ) ....etc love love love

Tati, te iubim !

Ei,dar n-am zis ca nu face.Am zis ca n-o face cu tragere de inima,pentru ca nu prea se descurca.Mai ales cand vine vorba de schimbat scutece...in primele luni isi punea la nas un carlig de rufe, dupa ce, in prealabil ,era sa vomiteras Cand vine vorba de hranit,nu prea se baga,pentru ca-l tencuieste pe asta mic din cap pana in picioare cu mancare.Trebuie sa-i fac baita dupa o masa cu tati.Mai are nevoie de timp sa invete lucrurile astea si sunt sigura ca va deveni un tatic ideal.thumright
Ely
Scris: Sunday, June 10, 2007 4:48 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Si tati al nostru ete tare bun dimineata inainte sa plece la serviciu ii prepara bibi cu lapte si seara la fel ,la baita este mereu prezent,o schimba de hainute ,de pampers,ii da sa pape, o plimba ii face toate voile si este mult mai rabdator decat mine,sper sa ramana asa in continuarelove thumright .
sousourel
Scris: Sunday, June 10, 2007 6:54 PM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Alyna wrote:

Cand vine vorba de hranit,nu prea se baga,pentru ca-l tencuieste pe asta mic din cap pana in picioare cu mancare.Trebuie sa-i fac baita dupa o masa cu tati.

Lasa ca vine si "payback time"-ul!!! Cand va incep Mateias sa-l tencuiasca pe tati din cap pana in picioareras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.