Profil: Redali
Despre
Utilizator: Redali
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Friday, October 25, 2013
Ultima vizita: Wednesday, April 30, 2014 9:38 PM
Numarul de postari: 6
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Creatiile mele
Postat: Thursday, March 27, 2014 11:01 AM
Multumesc pentru aprecieri!pupici Cum s-a schimbat vremea....m-am cam puturosit si nu prea imi mai arde sa lucrez,dar cum imi revine cheful intru in forta cu ceva frumos(spersic ). Va pup DistanceKiss
Postat: Sunday, January 26, 2014 6:59 PM
Multumesc!Mi-am dat toata silinta si mi-a iesit yes .Cred eu ca pentru prima data a iesit destul de bine.O sa mai fac acum respectand indrumarile Liei,dar urmeaza un maieut ca e mai putin de lucru.
Postat: Saturday, January 25, 2014 9:27 PM
alcool In sfarsit am reusit sa termin bluza si sunt tare mandra de ea yes .Singura problema este ca nu am lucrat cu elementele pe spate cum mi-a spus Lia,a iesit mai frumos pe dos ca au iesit elementele in evidenta. Acum sa vad daca pot sa pun si poze,ca nu reusesc...
Postat: Monday, November 4, 2013 9:37 AM
ce frumoasa Bravoo ! iti multumesc pentru ajutor lia, nu stii cat ma bucur ca are cine sa imi spuna ce trebuie sa fac cand am nevoie. cat despre bluza pe care o fac, dupa ce sunt neindemanatica,am ramas fara fire Blushing asa ca o sa mai dureze pana o termin. e asa greeeuuu cry
sper ca intr-o zi o sa reusesc si eu sa fac o minune precum creatiile tale computerlove
Postat: Sunday, October 27, 2013 5:29 PM
multumesc,Carmen,sper din tot sufletul sa imi iasa si mie ceva Hands
pun poze cand va fi gata,indiferent de cum va arataCrazy
Postat: Friday, October 25, 2013 5:44 PM
Nu stiam ca exista si la noi cineva care face asa frumuseti, Lia! Bravoo Sunt superbe toate. Eu ma chinui de ceva timp sa fac o bluza din dantela irlandeza si acum am gasit acest forum. Nu am stiut cum sa fac tiparul sa imi fie mai usor sa fac plasa,asa ca o sa o duc la capat asa ,doar pe material,fara folie,sa vad ce o iesi, ca imi cam fug elementele. Bine ca pentru urmatoarea stiu ce am de facut. newclap FELICITARI

Asta este doar o bucatica din ea(si prima facuta in viata mea Blushing ) pe care am facut-o cu boldurile infipte in canapea sic