Recomandari medic Cluj
Subiectul anterior · Subiectul urmator
LiliAnne
Scris: Wednesday, February 26, 2020 2:32 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/26/2020
Salut fetelor! Citesc tot ce se scrie pe aici de cateva zile, de astazi am zis ca imi fac curaj si va intreb daca ma primiti si pe mine pe aici. Noi incercam de 5 luni..luna asta chiar am crezut ca va fi pentru ca am avut spotting la 9 zile dpo,dar am facut de dimineata un test barza ultrasensibil si nimic. Evident, 10% din mine tot mai spera, pana maine, cand va fi momentul adevarului. Eu sunt mai paranoia si deja sunt panicata pt ca n-am ramas insarcinata, am 32 de ani. Mi-am facut si programare pt saptamana urmatoare la dna dr. Zsigmond Anna in Cluj. Cele care sunteti din Cluj, ce stiti despre dna dr? Sau aveti un medic bun pe care il recomandati si care sa nu-mi spuna sa nu ma stresez si sa astept sa treaca un an de incercat? Daca e ceba, vreau sa gasesc cat mai repede
Andreea06
Scris: Saturday, February 29, 2020 1:04 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
Eu iti recomand dr Hasa Mihaela, e f pozitiva si din prima cand i-am zis ca incercam si inca nimic, si fara sa zic de cat timp, mi-a zis sa vin sa monitorizam ovulatia, sa vedem cum stam etc. ea e la regina maria, nu stiu daca ai preferinte/abonament
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.