Recomandare medic de familie "cooperant"
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Saturday, April 22, 2006 10:47 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Pentru ca apartin de OPSNAJ, cu regim atat de special de nu pot beneficia de medicamente gratuite in sarcina, doresc sa imi skimb medicul de famile cu unul mai putin cu motz, adica sa fie dispus sa imi elibereze reteta gratuita desi nu am salariul minim pe economie (ceea ce nu ar fi nici o tragedie, nici prima kestie "murdarica" pe care ar face-osic ), in skimbul de mici atentiiras(pe care oricum obrazul te obliga sa le daisic ) .

In prima sarcina medicul de familie nu a stiut nici ca OPSNAJ-ul nu elibereaza gratuitati pentru gravide, nici ca trebuie sa am minim pe economie salariul ca sa beneficiez de eliberare de medicamente gratuite.Drept pentru care am gasit cateva farmacii "cooperante" si "nepretentioase", dar momentan medicul meu de famelie a devenit mai mult "constiincios" decat este nevoie, ceea ce ma defavorizeaza cu deficit pe minus de bugetsic

Imi poate recomada cineva un medic dragut, cooperant si nu musai "dashtept".Deci, profesionalismul nu ma intereseaza deloc.

Nu este un anunt la misto, ci kiar am nevoie de un medic de familie cat mai repede.Si cred ca daca dau la ziar un anunt nu ma ia nimeni in seamahohot !
Kiki
Scris: Sunday, April 23, 2006 9:48 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Ti-am dat PM.
stele_pe_cer
Scris: Sunday, April 23, 2006 10:38 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Kiki wrote:
Ti-am dat PM.

Multumesc frumos pupici !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.