Propunere de concurs 3
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Scris: Wednesday, July 7, 2010 9:35 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
RuxandraS wrote:
mandarina suberbnewclap newclap newclap
eu din pacate trebuie sa desfac , ca ii e mica minei si trebuie sa o fac mai mare.
Ruxi mult spor abia astept sa vad cum iti iese,dar o faci pentru Mina sau pentru tine^?
RuxandraS
Scris: Wednesday, July 7, 2010 9:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
pt mina
mirela74chris
Scris: Wednesday, July 7, 2010 10:13 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Mandarina e foarte frumoasa culoarea !Si ateptam finalul!pupici
Ruxandra spor la treaba!majoreta
mandarina
Scris: Wednesday, July 7, 2010 12:39 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
picuri wrote:
..........de mandarine


ai vazut? cool cool cool :018:
madanuta
Scris: Wednesday, July 7, 2010 1:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Mesaje: 6054
Mandarina, frumoasa culoare ai ales, spor la lucru!majoreta majoreta majoreta
Ruxandra, imi pare rau ca ai desfacut, am intrat dimineata special sa vad ce ai mai lucrat! Spor in continuare!majoreta

Haideti fetele la palariiiiiiiiii!majoreta
mandarina
Scris: Thursday, July 8, 2010 1:42 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
Fetelor, sa stiti ca eu adaptat destul de mult, de la primul rand la bor si pana la jumatea lui tot am adaptat,. adica in loc de 5 ochiuri de lant am facut 3 si inca in vreo 2 locuri am mai scazut nr de ochiuri pt ca iese foarte cret borul altfel.
Mai am jumatate de bor si nu stiu daca o apretez sau o las pe mama fetitei careia i-o fac cadou sa o apreteze.
Oricum azi sper ca o termin ca vreau sa fac si pt fetita mea una.
Ana
Scris: Thursday, July 8, 2010 1:49 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
mandarina wrote:
Fetelor, sa stiti ca eu adaptat destul de mult, de la primul rand la bor si pana la jumatea lui tot am adaptat,. adica in loc de 5 ochiuri de lant am facut 3 si inca in vreo 2 locuri am mai scazut nr de ochiuri pt ca iese foarte cret borul altfel.
Mai am jumatate de bor si nu stiu daca o apretez sau o las pe mama fetitei careia i-o fac cadou sa o apreteze.
Oricum azi sper ca o termin ca vreau sa fac si pt fetita mea una.
Mandarina arata-ne si noua cum iesemajoreta majoreta
mandarina
Scris: Thursday, July 8, 2010 3:28 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
Ana
Scris: Thursday, July 8, 2010 3:32 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Frumos Mandarina,foarte frumosnewclap newclap
mandarina
Scris: Thursday, July 8, 2010 8:22 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
Si e gata!!!
Maine cred ca pleaca spre destinatara, o fetita scumpa foc de 2 anisori! yes yes yes
Spor fetelor, eu in final am adaptat asa cum ziceam borul, caci iesea prea larg.


mirela74chris
Scris: Thursday, July 8, 2010 8:58 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Mandarina e superba palaria!Felicitari!
newclap newclap newclap hearts
raly
Scris: Thursday, July 8, 2010 9:18 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Mandarina ce bine a iesit!newclap newclap
mandarina
Scris: Thursday, July 8, 2010 9:40 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
Multumesc fetelor!
Panglica nu e fixata si nici n-am apretat-o, caci trebuie sa o pun colet prin posta.

Spor fetelor!
madanuta
Scris: Thursday, July 8, 2010 9:45 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Mesaje: 6054
Mandarina, felicitari! E superba! newclap newclap newclap
flori1972
Scris: Thursday, July 8, 2010 9:54 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
,mandarina e superba,si culoarea imi place foarte mult newclap newclap newclap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.