
 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| RuxandraS wrote:mandarina suberb eu din pacate trebuie sa desfac , ca ii e mica minei si trebuie sa o fac mai mare. Ruxi mult spor abia astept sa vad cum iti iese,dar o faci pentru Mina sau pentru tine^? |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| pt mina |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Mandarina e foarte frumoasa culoarea !Si ateptam finalul! Ruxandra spor la treaba! |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
| picuri wrote:..........de mandarine
ai vazut? :018: |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Mandarina, frumoasa culoare ai ales, spor la lucru! Ruxandra, imi pare rau ca ai desfacut, am intrat dimineata special sa vad ce ai mai lucrat! Spor in continuare!
Haideti fetele la palariiiiiiiiii! |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
| Fetelor, sa stiti ca eu adaptat destul de mult, de la primul rand la bor si pana la jumatea lui tot am adaptat,. adica in loc de 5 ochiuri de lant am facut 3 si inca in vreo 2 locuri am mai scazut nr de ochiuri pt ca iese foarte cret borul altfel. Mai am jumatate de bor si nu stiu daca o apretez sau o las pe mama fetitei careia i-o fac cadou sa o apreteze. Oricum azi sper ca o termin ca vreau sa fac si pt fetita mea una. |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| mandarina wrote:Fetelor, sa stiti ca eu adaptat destul de mult, de la primul rand la bor si pana la jumatea lui tot am adaptat,. adica in loc de 5 ochiuri de lant am facut 3 si inca in vreo 2 locuri am mai scazut nr de ochiuri pt ca iese foarte cret borul altfel. Mai am jumatate de bor si nu stiu daca o apretez sau o las pe mama fetitei careia i-o fac cadou sa o apreteze. Oricum azi sper ca o termin ca vreau sa fac si pt fetita mea una. Mandarina arata-ne si noua cum iese |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
|  |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Frumos Mandarina,foarte frumos |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
| Si e gata!!! Maine cred ca pleaca spre destinatara, o fetita scumpa foc de 2 anisori! Spor fetelor, eu in final am adaptat asa cum ziceam borul, caci iesea prea larg.

 |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Mandarina e superba palaria!Felicitari!
|
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Mandarina ce bine a iesit! |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
| Multumesc fetelor! Panglica nu e fixata si nici n-am apretat-o, caci trebuie sa o pun colet prin posta.
Spor fetelor! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Mandarina, felicitari! E superba! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/20/2009 Mesaje: 7636
| ,mandarina e superba,si culoarea imi place foarte mult |
|
|
|