
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| si acum poza 1 din timpul lucrului, prima parte din schema RuxandraS attached the following image(s):
 
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| inca nu imi prea place cum iese, dar sper ca pana la sfarsit sa arate bine
|
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Ce nu iti place?iese super |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| sa va arat a 2-a poza din faza de lucru. RuxandraS attached the following image(s):

|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| in seara asta o termin si o bag in apret.sa vad ce o sa iasa |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/20/2009 Mesaje: 7636
| ruxandra ,super iti iese ,si merge tare in spor |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 12/3/2009 Mesaje: 141
| spor la lucru |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 8/1/2009 Mesaje: 622
| Felicitari Madanuta!
Ruxandra bafta multa, iese super.
La palariute nu ma bag, nu le port si nu imi plac. Bafta tuturor fetelor
|
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 4/11/2010 Mesaje: 4221
| Ruxandra esti harnica! |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 2/1/2010 Mesaje: 154
| Frumoasa tema pentru concurs.Nu stiu de ce se sperie lumea de apretare.Parerea mea este ca o data apretata palaria se poate purta toata vara ca doar nu este bluza sau ceva care va fi spalat mai frecvent. Mare atentie la schema. Se poate marii circumferinta palariei dar cu numar potrivit pentru faza finala si anume evantaiul de la borul palariei.Am descris aceasta palarie aici http://forum.7p.ro/Caciulite--palarii-de-fete--dama.aspx?g=posts&t=5465&p=15. Bafta pentru cele care se vor incumeta s-o lucreze. |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2007 Mesaje: 383
|

 |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Mandarina ce frumos iese si ce nuanta |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 5/12/2010 Mesaje: 143
| ..........de mandarine |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Mandarina imi place cum iti iese si vad ca ti-ai semnat si pozele ca sa nu se mai laude altcineva cu munca ta! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/22/2009 Mesaje: 1639
| mandarina suberb eu din pacate trebuie sa desfac , ca ii e mica minei si trebuie sa o fac mai mare. |
|
|
|