Propunere de concurs 3
Subiectul anterior · Subiectul urmator
RuxandraS
Scris: Tuesday, July 6, 2010 3:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
si acum poza 1 din timpul lucrului, prima parte din schema


RuxandraS attached the following image(s):
dsc00017.jpgdsc00018.jpg

RuxandraS
Scris: Tuesday, July 6, 2010 3:11 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
inca nu imi prea place cum iese, dar sper ca pana la sfarsit sa arate bine
Ana
Scris: Tuesday, July 6, 2010 3:21 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Ce nu iti place?iese superhearts
RuxandraS
Scris: Tuesday, July 6, 2010 5:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
sa va arat a 2-a poza din faza de lucru.


RuxandraS attached the following image(s):
dsc00021.jpg

RuxandraS
Scris: Tuesday, July 6, 2010 5:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
in seara asta o termin si o bag in apret.sa vad ce o sa iasaras
flori1972
Scris: Tuesday, July 6, 2010 6:02 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
ruxandra ,super iti iese ,si merge tare in spor newclap
geo67
Scris: Tuesday, July 6, 2010 6:28 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 12/3/2009
Mesaje: 141
spor la lucru
ral
Scris: Tuesday, July 6, 2010 7:22 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/1/2009
Mesaje: 622
Felicitari Madanuta!firstprize


Ruxandra bafta multa, iese super.


La palariute nu ma bag, nu le port si nu imi plac. Bafta tuturor fetelor
Ange blanc
Scris: Tuesday, July 6, 2010 9:48 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/11/2010
Mesaje: 4221
Ruxandra esti harnica! newclap newclap newclap
mihaelaalinaivan
Scris: Tuesday, July 6, 2010 11:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/1/2010
Mesaje: 154
Frumoasa tema pentru concurs.Nu stiu de ce se sperie lumea de apretare.Parerea mea este ca o data apretata palaria se poate purta toata vara ca doar nu este bluza sau ceva care va fi spalat mai frecvent. Mare atentie la schema. Se poate marii circumferinta palariei dar cu numar potrivit pentru faza finala si anume evantaiul de la borul palariei.Am descris aceasta palarie aici http://forum.7p.ro/Caciulite--palarii-de-fete--dama.aspx?g=posts&t=5465&p=15. Bafta pentru cele care se vor incumeta s-o lucreze.
mandarina
Scris: Wednesday, July 7, 2010 2:28 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/24/2007
Mesaje: 383
yes duel

Ana
Scris: Wednesday, July 7, 2010 6:37 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Mandarina ce frumos ieselove love si ce nuantacool cool
picuri
Scris: Wednesday, July 7, 2010 6:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 5/12/2010
Mesaje: 143
Anabella wrote:
Mandarina ce frumos ieselove love si ce nuantacool cool
..........de mandarine
oanamaria
Scris: Wednesday, July 7, 2010 6:59 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Mandarina imi place cum iti iese si vad ca ti-ai semnat si pozele ca sa nu se mai laude altcineva cu munca ta!newclap
RuxandraS
Scris: Wednesday, July 7, 2010 9:01 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
mandarina suberbnewclap newclap newclap
eu din pacate trebuie sa desfac , ca ii e mica minei si trebuie sa o fac mai mare.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.