Programare Spitalul de pediatrie Medlife, prof.dr. Dimitrie Dragomir
Subiectul anterior · Subiectul urmator
niculae49
Scris: Wednesday, October 12, 2011 8:56 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Am avut o experienta extrem de neplacuta la acest spital. In baza unei programari anterioare la prof. dr. Dimitrie Dragomir, m-am prezentat marti, 04 oct. 2011 ora 09.30 la spital pentru o consultatie. Mentionez ca am sculat un copil de 2 ani la ora 5 dimineata si am parcurs cca. 250 km. in speranta ca o asemenea somitate ma va ajuta sa rezolv o problema medicala mai complexa a copilului, mai ales ca, cel putin teoretic, la o clinica particulara esti tratat cu respectul cuvenit. Sperante desarte, umilinta si furieangry Dupa mai bine de doua ore de asteptare am fost nevoit sa renunt pt. ca mult prea distinsul domn doctor nu a catadixit sa coboare la parterul cladirii. Imi este greu sa descriu in cuvinte( si mai ales in cuvinte decente) ce am simtit. Cred ca desconsiderarea in asemenea situatii este cel mai greu de suportat. Mai ales ca intr-o revista de prezentare a spitalului este si un articol despre acest doctor in care este descris la superlativ din toate punctele de vedere. Daca din punct de vedere profesional nu am nimic a spune, ca om = zero ! Dupa ce comentariul meu(decent) a fost cenzurat pe forumul Spitalului de pediatrie Medlife, nu-mi ramane altceva de facut decat sa public ce mi s-a intamplat in speranta ca asemenea lucru nu se va mai intampla banghead
oanamaria
Scris: Wednesday, October 12, 2011 9:42 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Eu nu am inteles ce s-a intamplat totusi.sorry
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.