Profilul votantului PP-DD in Bucuresti
Subiectul anterior · Subiectul urmator
CasandraE
Scris: Wednesday, June 13, 2012 2:51 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/17/2012
Oare doar atati sa fie ?
Eu bagam mana in foc ca sunt undeva la 30% hohot hohot

Partidul Poporului - Dan Diaconescu (PP-DD) a fost votat pentru Consiliul General al Primariei Capitalei de 10.67% dintre alegatori, potrivit datelor finale oficiale anuntate de Biroul Electoral Municipal.

Profilul alegatorului PP-DD in Bucuresti este urmatorul: barbat, cu varsta cuprinsa intre 50-64 de ani si cu cel mult 10 clase sau cu profesionala, potrivit unui exit-poll realizat de Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie (IRES) pentru Digi 24 in Bucuresti, la alegerile locale de pe 10 iunie 2012.

Sursa : http://www.hotnews.ro/stiri-alegeri_locale_2012-12512300-profilul-votantului-bucuresti-varsta-cuprinsa-intre-50-64-ani-cel-mult-10-clase-sondaj-ires.htm
MARIAISTRATE
Scris: Saturday, June 16, 2012 7:43 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/29/2010
EROARE!!!!!!!!!!!!!!!
institutul de sondaj :ISIM
Alegatorul PP-DD de oriunde ar fi el este:

- OTEVIST DE AMBE SEXE
- INTRE 18 SI 100 DE ANI
- CEL CARE I-A UMFLAT BUZUNARELE LUI DIACONESCU CU MILIOANE DE EURO STAND IN FATA TELEVIZORULUI, CU OCHII BULBUCATI DE NESOMN PENTRU CA URMA SA APARA ELODIA ,,VIE SAU MOARTA;;
-BOTANISTUL (fara vreo legatura cu botanica) CARE URMARESTE CU SUFLETUL LA GURA TOATE (CLARNEVAZATOARELE) ADUSE IN PLATOU DE DIABOLESCU
-SI NU IN ULTIMUL RAND CEL CARE ASTEAPTA CEI doojdemii DE EURO PROMISI DE DIABOLESCU

cred ca,cam astia sunt votantii si simpatizantii pp-dd

9(
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.