profecund
Subiectul anterior · Subiectul urmator
eve23
Scris: Thursday, October 25, 2018 9:31 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/25/2018
Buna fetelor. ma primiti si pe mine printre voi? sunt si eu aspiranta la titlul de mamica dar vad ca se lasa asteptata bebele...de vreo 7 luni am lasat pastilutele si tot asteptam sa se intample minunea dar nimic. de ieri am inceput sa iau profecund...am zis ca poate poate....dupa pastilute menstruatia mea a cam luat-o razna...ba la 32, 36,42, 48 si tot asa o tine...am zis ca e efectul pastilutelor desi inainte imi amintesc ca era destul de regulat cu 1,2 zile intarziere. Cate dintre voi ati luat profecund si dupa cate cutii si- a facut efectul?Big Surprise bounce topai topai
Albinutza30
Scris: Thursday, October 25, 2018 11:31 PM
Nivel

Inregistrat: 4/18/2018
eve23 wrote:
Buna fetelor. ma primiti si pe mine printre voi? sunt si eu aspiranta la titlul de mamica dar vad ca se lasa asteptata bebele...de vreo 7 luni am lasat pastilutele si tot asteptam sa se intample minunea dar nimic. de ieri am inceput sa iau profecund...am zis ca poate poate....dupa pastilute menstruatia mea a cam luat-o razna...ba la 32, 36,42, 48 si tot asa o tine...am zis ca e efectul pastilutelor desi inainte imi amintesc ca era destul de regulat cu 1,2 zile intarziere. Cate dintre voi ati luat profecund si dupa cate cutii si- a facut efectul?Big Surprise bounce topai topai

Buna Eve si eu am luat 3 luni si la fel mi a dereglat total cm ul si nu a avut efect, dar la toate se manifesta diferit sunt si cazuri in care a fost efect. Succes in continuare, poti scri si in clubul aspirantelor sa spui povestea ta, asa afli mai multe parericomputerlove
eve23
Scris: Saturday, October 27, 2018 2:04 PM
Nivel

Inregistrat: 10/25/2018
Albinutza30 wrote:

Buna Eve si eu am luat 3 luni si la fel mi a dereglat total cm ul si nu a avut efect, dar la toate se manifesta diferit sunt si cazuri in care a fost efect. Succes in continuare, poti scri si in clubul aspirantelor sa spui povestea ta, asa afli mai multe parericomputerlove

Buna. eu abia am inceput sa l iau de 4 zile...mie dupa anticonceptionale mi s-a dereglat rau menstruatia...desi inainte era cat de cat regulata...sper sa aiba efect profecund asta...la medic am fost si a zis ca e totul in regula si ca pot face copii linistita
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.