Profecund fara rezultat
Subiectul anterior · Subiectul urmator
adina1109
Scris: Friday, June 29, 2018 4:45 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/29/2018
Buna fetelor,
Am intrat si eu in clubul vostru pentru ca imi doresc sa raman insarcinata si nu reusesc. uff Am facut analizele si eu si sotul si sunt ok, numai ca nu se intampla nimic de 7 luni de zile. Monitorizez ovulatia luna de luna, am luat Profecund timp de 4 luni si tot nimic. Inainte de Profecund am mers cu branca ursului.
Eu aveam menstruatia regulata la 27 zile, insa in ultimile 2 luni mi s-a dereglat. Acum 2 luni mi-a intarziat 2 zile si luna trecuta 5 zile. Eu cred ca de la Profecund. Ieri am luat ultima pastila si de azi vreau sa incep cu Myo-sun. Ce credeti? Este mai eficient Myo-sun? mi-a dereglat menstruatia Profecund? Ati patit si voi asa?
Multumesc
Andreea06
Scris: Friday, June 29, 2018 5:16 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
Dxc
Scris: Friday, June 29, 2018 6:03 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/17/2018
Lumanari
adina1109 wrote:
Buna fetelor,
Am intrat si eu in clubul vostru pentru ca imi doresc sa raman insarcinata si nu reusesc. uff Am facut analizele si eu si sotul si sunt ok, numai ca nu se intampla nimic de 7 luni de zile. Monitorizez ovulatia luna de luna, am luat Profecund timp de 4 luni si tot nimic. Inainte de Profecund am mers cu branca ursului.
Eu aveam menstruatia regulata la 27 zile, insa in ultimile 2 luni mi s-a dereglat. Acum 2 luni mi-a intarziat 2 zile si luna trecuta 5 zile. Eu cred ca de la Profecund. Ieri am luat ultima pastila si de azi vreau sa incep cu Myo-sun. Ce credeti? Este mai eficient Myo-sun? mi-a dereglat menstruatia Profecund? Ati patit si voi asa?
Multumesc
draga mea myo sun e cam acelasi lucru cu
profecund ,adica suplimente l. Nu fac minuni crede ma. Eu 1 an jum am luat myo sun ,lprofecund, normens ,inofolic ....pe rând bineinteles crezând intr o minune. Mergi la medic pt monitorizare iar el va sti ce iti trebuie...eu asta fac acum dupa 2 ani de când incerc si de 2 luni de cand merg am facut multi pa?i pe care in 2 ani nu i am facut ...crede ma medicul e cel mai bun sfatuitor
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.