Probleme cu forumul

Options Probleme cu forumul
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MNiko
Postat: Saturday, May 3, 2008 8:58 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
leut wrote:
Da. N-am gasit alt topic dar fac intrebarea aici. M-a contactat Mariuta si mi-a spus ca nu are acces la Jurnalul Alexandrei. Nu am avut niciodata parola sau alte alea. De ce nu poate intra?

Jurnalul tau este acum intr-un subforum privat la care au aces doar membrii selectati de tine. Poti sa ii dai acces si Mariutei, dar nu stiu cum sa faci acest lucru. Vorbeste cu Adriana pt asta.
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:01 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
MNiko wrote:

Jurnalul tau este acum intr-un subforum privat la care au aces doar membrii selectati de tine. Poti sa ii dai acces si Mariutei, dar nu stiu cum sa faci acest lucru. Vorbeste cu Adriana pt asta.

Pai da, dar e deranjant. Partea cu "doar membrii selectati de mine" ma nemultumeste profund. Vreau ca TOTI membrii sa aiba acces. Nu vreau sa fac nici o selectie sau altceva. Chestia cu accesul doar pentru unii n-am inteles-o de la bun inceput si n-am vrut sa iasa discutii. Adriana, sper ca vezi postarea mea si o sa ma ajuti in rezolvarea problemei. Multumesc frumos!
Si inca ceva. In general nu-mi plac schimbarile facute fara sa fiu intrebata. Chestia cu "intreab-o pe Adriana" mi se pare putin deplasata. S-o deranjez pentru ce? Ca nu eu am vrut sa fac parte dintr-un subforum privat...
Fluturas
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:10 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9770
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
leut,la fel mi s-a intamplat si mie acum vreo 2 saptamani,nu stiam nimic,doar am primit pm ca nu se poate vedea jurnalul nostru.am trimis o lista cu membrii care vreau sa sa imi poata vedea jurnalul la adriana,si ea a rezolvat
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:18 AM

butterfly wrote:
leut,la fel mi s-a intamplat si mie acum vreo 2 saptamani,nu stiam nimic,doar am primit pm ca nu se poate vedea jurnalul nostru.am trimis o lista cu membrii care vreau sa sa imi poata vedea jurnalul la adriana,si ea a rezolvat

Mai...nu vreau sa fac nici o lista pentru ca ar trebui sa va scriu pe toate. Credeam ca s-a inteles.
MNiko
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:20 AM

leut wrote:

Pai da, dar e deranjant. Partea cu "doar membrii selectati de mine" ma nemultumeste profund. Vreau ca TOTI membrii sa aiba acces. Nu vreau sa fac nici o selectie sau altceva. Chestia cu accesul doar pentru unii n-am inteles-o de la bun inceput si n-am vrut sa iasa discutii. Adriana, sper ca vezi postarea mea si o sa ma ajuti in rezolvarea problemei. Multumesc frumos!
Si inca ceva. In general nu-mi plac schimbarile facute fara sa fiu intrebata. Chestia cu "intreab-o pe Adriana" mi se pare putin deplasata. S-o deranjez pentru ce? Ca nu eu am vrut sa fac parte dintr-un subforum privat...

Te inteleg. Eu ti-am raspuns doar ceea ce stiam. Si cred ca daca tu vrei se poate face astfel incat toti sa vada jurnalul vostru. Daca as sti cum te-as ajuta, dar nu stiu. Nu am nici jurnal propriu si deci nu stiu cum "se vede" pe acolo din perspectiva asta.
MNiko
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:21 AM

leut wrote:

Mai...nu vreau sa fac nici o lista pentru ca ar trebui sa va scriu pe toate. Credeam ca s-a inteles.

Eu am inteles si cred ca rezolvarea e sa scoata Adriana optinea de subforum privat de pe subforumul cu jurnalul vostru. Dar asta chiar ca numai Adriana poate face.
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:21 AM

Se vede in felul urmator. M-am simtit tare naspa cand m-a intrebat Mariuta "am gresit cu ceva?". Nici nu vreau sa ma gandesc la faptul ca mai exista fete care au avut restrictionat accesul...
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:23 AM

MNiko wrote:

Eu am inteles si cred ca rezolvarea e sa scoata Adriana optinea de subforum privat de pe subforumul cu jurnalul vostru. Dar asta chiar ca numai Adriana poate face.

Astept minunea...mai ales ca uite ce scria Adriana odata...
In curand o sa existe optiunea de a va face jurnalul privat.

O sa aveti posibilitatea sa il lasati vizibil pentru toti membri inscrisi, sau vizibil numai pentru voi.
Eu am ales si asa trebuia sa ramana!
AdrianaC
Postat: Saturday, May 3, 2008 9:50 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17788
Locatia: Bucuresti
Leut, nu am stiut ca ai ales sa iti fie disponibil jurnalul si implicit toate pozele pentru oricine se inscrie pe forum (sa imi dai si mie un link cu optiunea ta, poate nu am vazut-o eu si in acest caz imi cer scuze).

Daca asta este alegerea ta, atunci o sa il mut inapoi in sectiunea in care poate fi vazut de toti membri inscrisi pe forum, inclusiv cei fara nicio postare. Aceasta facilitate (de jurnal privat) a fost oferita membrilor care ajung la un anumit rang, parca de la expert in sus, tocmai pentru a le proteja pozele si ceea ce isi notau acolo.

Puteai sa imi dai direct un PM si sa imi spui, decat sa pui o multime de postari aici pe care poate nici nu le-as fi vazut asa repede ca pe un PM. Imi pare rau ca am vrut sa iti protejez pozele, se pare ca intentia mea nu a fost apreciata.

Cum spuneam, iti voi muta inapoi jurnalul astfel incat sa fie disponibil pentru orice membru inregistrat.

PS> Daca mai sunt fete care doresc sa le fie disponibil jurnalul pentru toti membri inscrisi si care acum au jurnalul privat, le rog sa imi trimita un PM ca sa operez modificarile.
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 10:52 AM

Hm...Mariuta nu e orice membru din cate stiu eu... Intentia ti-am inteles-o in ce priveste membrii no name, fara nicio postare, dar Mariuta nu intra in nici-un caz in aceasta categorie.
Iti dai seama ce m-a deranjat, cred, si ceea ce am postat erau un raspunsuri la postarile lui Miha...
UIte, iar ma simt ca la scoala...daca tu asa consideri, imi pare tare rau. Zau!
Hm...deja ai rezolvat problema...oricum, n-ai inteles nimic. Pacat! Zilele astea o sa te rog sa stergi de tot albumul. Lasa-mi numai cateva zile sa mi-l salvez. O sa-ti spun eu cand poti s-o faci. Pe langa necazurile mele, numai asta nu-mi mai lipsea. Multumesc!
AdrianaC
Postat: Saturday, May 3, 2008 11:11 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17788
Locatia: Bucuresti
Leut, fost foarte explicita cand am precizat ca albumul poate fi ori privat, ori accesibil tuturor membrilor inscrisi. Nu stiu ce e neclar in asta scratch .

Daca l-am facut privat, nu a fost bine, trebuia doar sa imi spui cine vrei sa il vada din membri existenti, chiar daca insirai o lista de 50-100 membri !!!
Daca nu l-am facut privat, iar nu e bine, ca nu vroiai sa il vada si membri no name.

Eu te inteleg ca ai problemele tale, si eu am avut, dar nu mi-am varsat nervii pe ceilalti.

Daca vrei sa il stergi este alegerea ta.
Imi pare rau sa vad ca un membru atat de vechi, care stie ce se poate si ce nu se poate face pe acest forum, adopta o asemenea atitudine. Poate sunt eu mai proasta, daca tot nu am inteles nimic, asta este, nu sunt perfecta ras

Pun vorbele tale pe seama supararilor din ultima vreme si in cazul in care vrei sa iti pastrezi jurnalul in sectiunea privata anunta-ma pe PM. pupici
Maria & Mario
Postat: Saturday, May 3, 2008 11:31 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa disputa
leut
Postat: Saturday, May 3, 2008 12:28 PM

Desi nu-mi place sa folosesc PM-ul, cred ca-l folosesc cel mai putin de pe-aici, adica mai mult am primit decat am dat, te rog sa-l citesti.
dya
Postat: Thursday, June 19, 2008 10:56 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
scratch oare Oare doar la mine sau mai sunt dintre voi care au probleme cu forumul...are momente cind se incarca foarte greu sau chiar deloc si asta doar de vreo 2 ore.banghead
mihaela75
Postat: Thursday, June 19, 2008 10:59 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Eu am trecut pe Mozilla , credeam ca e de la browswer fool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed