Prima mea poza
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:45 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Ce marfa!yes
oana_nicole
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:45 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
cris22tyna wrote:

banghead Noi nu am avut digital pe vremurile acelea, am scanat cateva pozici dar nu se vad prea bine.... am filmat-o in schimb, toata nasterea (pot pune o bucatica de filmulet cand apare ea in cadru oare )

E ok si asa, Cris. Spor la lucru, sa reusesti sa incarci filmuletul, fiindca vrem sa o vedem neaparat pe Deea mica-mica. pupici bounce
Cris-DL
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:48 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
oana_nicole wrote:

E ok si asa, Cris. Spor la lucru, sa reusesti sa incarci filmuletul, fiindca vrem sa o vedem neaparat pe Deea mica-mica. pupici bounce

pupici sar`na mult Oana, o sa ma straduiesc zilele acestea .... sa o vedeti si voi pe Deea, asa murdara cum era ras ... imi pare rau ca nu am nici o poza clara de pe vremea aceea uff
oana_nicole
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:48 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
g_nicoleta2000 wrote:
Oana-Nicole, felicitari pentru idee.

pupici Mersi, Nico si... asteptam poza cu Alex si, de ce nu, si cu mamica ei. pupici

g_nicoleta2000 wrote:
Nu-mi vine sa cred cat de mici erau toti picii pe care acum ii stim voinici si siguri pe piciorusele lor.pupici angel

Asa e, incredibil cat de repede a trecut timpul. colors
Cris-DL
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:51 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
danab wrote:

poti scoate un cadru cu windows movie maker

pupici Dana, o sa incerc, sau mai bine zis o sa incerce tati .... ca eu sunt mai varza asa fool
kali
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:56 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Doamne, ce frumosi sunt!angel Nu-mi vine sa cred ce a trecut timpul...
delfinasa
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:56 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
taty wrote:
Nu ati vrea sa vedeti prima poza a Karinei...i-am facut-o imediat ce am nascut-o, placenta inca nu iesisesic si arata asa cu cojite , cu pete din alea galbene, cu fata turtitapupici ...dar era a meaayes

Taty, crezi ca bebelasele noastre au aratat asa bine imediat dupa nastere?...prima poza din viata bebelui poate sa nu fie una frumoasa, doar e prima poza si poate unele dintre noi am surprins exact primele clipe de viata, nu dupa ce bebe a fost spalat si imbracat si arata mai omenesc...de fiecare data cand privesc poze din primele clipe de viata ale Karinei, ma emotionez pana la lacrimi...am sa pun si eu prima poza a Karinei, asa cum era, plina de placenta, cu pete pe fata, vanata si cu cordonul atarnat, desi am si poze cu ea spalata si imbracata, la nici 1/2h de la nastere, in care arata muuult mai bine...rascolesc cd-urile si revin.
Rody
Scris: Thursday, January 4, 2007 2:58 PM
Nivel

sunt ata de scumpi copilasi.Ce amintiriangel
sousourel
Scris: Thursday, January 4, 2007 3:14 PM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Frumoasa idee, felicitari Oana!

Voiam sa pun un cadru cu V imediat dupa nastere, dar formatul mpeg nu sufera preluari cu windows media player uff asa ca pun o pozica facuta ceva mai tarziu.

sousourel attached the following image(s):
resize of rotation of victoras6.jpg

katy
Scris: Thursday, January 4, 2007 3:15 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Foarte frumoasa ideea, eu ies din concurs, imi pare rau. Va pup pe toti puiutilor si succespupici
delfinasa
Scris: Thursday, January 4, 2007 3:56 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Prima poza a mea cu Karina sic...am vrut sa o pun chiar pe prima, in care este singurica, tare murdarici, dar este dezbracata si din motive personale am ales prima poza a mea cu ea...exceptati fatza mea, aratam foarte groaznicsic.

delfinasa attached the following image(s):
img_1667.jpg

Rody
Scris: Thursday, January 4, 2007 4:03 PM
Nivel

Deci la nici 30 min dupa nastereyes dance Eu nu aveam apartul lamine.Nu avemnici digital atunciNoroculmeu a fost ca Spitalul avea un fotograf.Cine nu avea aparat,nu era o prolema.Normal cu plata ca nu doar pe gratis!La noi bebelusi se inbraca direct in hainute.love
Rody
Scris: Thursday, January 4, 2007 4:05 PM
Nivel

Vai ,ce scumpika e Karinutalove Iar tu,se vede ca erai in culmea fericirilove
kali
Scris: Thursday, January 4, 2007 4:23 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
delfinasa wrote:
Prima poza a mea cu Karina sic...am vrut sa o pun chiar pe prima, in care este singurica, tare murdarici, dar este dezbracata si din motive personale am ales prima poza a mea cu ea.

M-ai impresionat pana la lacrimi; ce se citeste pe fata ta e mai presus de cuvinte... mi-am adus aminte de amalgamul de sentimente si senzatii pe care le-am trait eu si mi s-a facut dorplans plans
Iar Karinuta e la fel de frumoasa din prima ziflowers
katy
Scris: Thursday, January 4, 2007 4:32 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Rody wrote:
Deci la nici 30 min dupa nastereyes dance Eu nu aveam apartul lamine.Nu avemnici digital atunciNoroculmeu a fost ca Spitalul avea un fotograf.Cine nu avea aparat,nu era o prolema.Normal cu plata ca nu doar pe gratis!La noi bebelusi se inbraca direct in hainute.love

Frumusica foc printesa tapupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.