Chestionar intrebare: Catre cine va ganditi sa va indreptati votul ? (Poll is closed)
Alegere Voturi Statistici
Antonescu Crin - PNL 6 12%
Basescu Traian - PDL 16 34%
Becali George - PNG-CD 2 4%
Geoana Mircea - PSD+PC 9 19%
Oprescu Sorin - Independent 12 25%
Corneliu Vadim Tudor - PRM 0 0%
Altii 2 4%

Presedinte 2009
Subiectul anterior · Subiectul urmator
fluturasy85
Scris: Sunday, November 8, 2009 11:23 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 8/19/2009
Si eu tot Oprescu nu mai vreau sa iasa toti incultii si pungasii.M-am saturat de ei ca de mere acre
g_nicoleta2000
Scris: Monday, November 9, 2009 2:37 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/14/2006
leut wrote:
Na, ca ma bag si aici si nu m-ar mira daca ati arunca in mine cu pietre...am avut o stare zilele asteaaaaaaaaaaa...

Cum sa aruncam in tine cu pietre mama draga, poti sa-l vrei sa-l iei si acasa ca noi tot te iubimpupici

Astazi faceam curat de zor in bucatarie si la radio (iubesc radio romania actualitati) era agenda electorala. Am ras mai ceva ca la Divertis, era un tip de la partidul Rromilor si inca un independent ciudat tinerel obsedat de masonerie si comploturi. Acolo sa vezi posibili viitori presedinti. Si un tip de la maghiari ai carui nume nu cred ca l-as invata nici dupa 5 ani de mandat dadea acolo cu vorba rarita sa inteleaga poporul ce zice. Intr-un moment de neatentie vine si Gigi B, mama ce a invata sa vorbeasca. De cand cu parlamentul european cred ca are consilieri mai buni ca pricepi ce zice si nu-l mai confuzi cu partida rromilor. Am inchis radioul cand a venit C. Vadim, era prea mult sa curat aragazul pe naduful lui.

Pestrita lume, distractiva emisiune!
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, November 10, 2009 8:36 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Nico iloveyou iloveyou
bereea
Scris: Thursday, November 12, 2009 9:28 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
eu nu merg la vot...nu cunosc prea bine candidatii...si n-as vrea sa votez prost.
g_nicoleta2000
Scris: Thursday, November 12, 2009 1:59 PM
Nivel

bereea wrote:
eu nu merg la vot...nu cunosc prea bine candidatii...si n-as vrea sa votez prost.

Pacat ca nu ai radio romania actualitati sa asculti zilnic agenda electorala, atunci nu numai ca ai sa-i cunosti mai bine dar ai sa te distrezi pe cinste.

Nu-i mare chestie de cunoscut, oricum nu cred nici o boaba din ceea ce spun dar in mare toti promit un viitor glorios in maxim un anisor deci indiferent cine iese pregateste-te pentru prosperitatea Romaniei!!yes
miriam
Scris: Thursday, November 12, 2009 2:46 PM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2009
g_nicoleta2000 wrote:

Cum sa aruncam in tine cu pietre mama draga, poti sa-l vrei sa-l iei si acasa ca noi tot te iubimpupici

Astazi faceam curat de zor in bucatarie si la radio (iubesc radio romania actualitati) era agenda electorala. Am ras mai ceva ca la Divertis, era un tip de la partidul Rromilor si inca un independent ciudat tinerel obsedat de masonerie si comploturi. Acolo sa vezi posibili viitori presedinti. Si un tip de la maghiari ai carui nume nu cred ca l-as invata nici dupa 5 ani de mandat dadea acolo cu vorba rarita sa inteleaga poporul ce zice. Intr-un moment de neatentie vine si Gigi B, mama ce a invata sa vorbeasca. De cand cu parlamentul european cred ca are consilieri mai buni ca pricepi ce zice si nu-l mai confuzi cu partida rromilor. Am inchis radioul cand a venit C. Vadim, era prea mult sa curat aragazul pe naduful lui.

Pestrita lume, distractiva emisiune!

hohot hohot hohot Ai dreptate, si eu ma distrez cand ii ascult, mai ales cand cei de la partida romilor ne spune "frati romani"hohot hohot hohot
g_nicoleta2000
Scris: Thursday, November 12, 2009 2:57 PM
Nivel

miriam wrote:

hohot hohot hohot Ai dreptate, si eu ma distrez cand ii ascult, mai ales cand cei de la partida romilor ne spune "frati romani"hohot hohot hohot

I-ai pierdut discursul de astazi cand se compara cu Obamahohot
celena
Scris: Monday, November 16, 2009 12:18 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/8/2008
petro wrote:
Teo thumright

Eu de obicei merg la vot si dau un vot invalid. Dupa niste calcule cu regula de trei simpla am ajuns la concluzia ca lipsa prezentei la vot valideaza si avantajeaza anumiti candidati, un vot invalid e doar un vot invalid. Incurajez pe toata lumea sa mearga la vot si tuturor le spun sa voteze 2 sau trei candidati. Oamenii se amuza si cred ca eu glumesc. Si totusi, matematica nu e o parere!

Subscriu! Ai perfecta dreptate, Teo! Din pacate va trebui sa votez, chiar daca mi-e sila de toti si de toate promisiunile lor, nu vreau sa ma trezesc ca ies cei doi: Becali / Vadim. Ma mustra si acum constiinta ca nu am fost la europarlamentare (si probabil ca mine au fost "N")iar rezultatele s-au vazut. Trist !
AdrianaC
Scris: Wednesday, November 18, 2009 1:32 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Mai sunt cateva zile pana la votare. V-ati hotarat daca votati si pe cine?ras
Maria & Mario
Scris: Wednesday, November 18, 2009 1:44 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Se pare ca tot Basescu va iesi ! Din pacate ! closedtopic
g_nicoleta2000
Scris: Wednesday, November 18, 2009 2:00 PM
Nivel

Astazi discutam in familie aceasta problema foarte arzatoarecampfire eu raman cu Oprescu dar daca in finala am de ales intre dracu (T.B.) si tat'su (M.G.) cred ca tot pe mana marinarilor o sa merg.

In finala intra Basescu cu Geoana tocmai pentru ca nu se va merge la vot. Nu fac pe patrioata cand spun ca ar fi bun de mers la votare dar nu poti sa vrei o schimbare daca tu nici macar efortul de a vota nu-l faci. Oricum clasa politica nu o sa se perpeleasca cand or sa vada o prezenta de sub 30% ci vor jubila.
Mela
Scris: Wednesday, November 18, 2009 2:13 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
eu vreau sa merg la vot ca sa-l aleg pe Oprescu,m-am hotarat in final ca dintre toti el e cel mai relativ ok,dar nu mai vrea sotiorul sa voteze,cica n-are rost.
daca in turul doi ajung dracu si tat'su ras il oblig sa ma duca pana la sectie,poate datorita votului meu n-o sa iasa Geona presedinte hainoroc
michi
Scris: Wednesday, November 18, 2009 2:15 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2009
Nu cred ca voi vota cu niciunul , dar voi merge la vot (sunt presedinta la o sectie de votare).
g_nicoleta2000
Scris: Wednesday, November 18, 2009 2:35 PM
Nivel

Sami, voi votati la ambasada, nu?
Mela
Scris: Wednesday, November 18, 2009 2:49 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
nu,avem o sectie de votare in Antwerpen si mai sunt doua la Bruxell,dar nu le stiu locatia.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.