Povestesc despre “ tradare ”
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Scris: Friday, May 15, 2009 9:26 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
Multumesc fetelor pentru incurajari. angel

Sunt optimista insa ma roade pe dinauntru, imi vine sa urlu de draci insa stiu ca daca o fac nu se schimba nimic in bine. Doar timpul o sa-mi vindece aceasta rana adanca.

Imi doresc tare mult sa fiu fericita. Cine ma cunoaste, stie la ce ma refer. Atat cer, doar fericire...uff cry
Cris-DL
Scris: Friday, May 15, 2009 9:46 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
taki wrote:
Imi doresc tare mult sa fiu fericita.

...si eu iti doresc si sunt convinsa ca vei fi Victory
bulibuli
Scris: Friday, May 15, 2009 9:49 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
taki, iti doresc din suflet sa fii fericita si iubita asa cum meriti.. si cat mai repede.... esti un om deosebit si ai atata curaj sa te rupi de trecut si sa mergi mai departe, nu oricine poate face asta cand iubeste, apreciez o femeie care nu se complace intr-o relatie care nu functioneaza... asta e, te asteapta orizonturi mai bune, mai frumoase, nu are rost sa ramai pe loc!!

computerlove computerlove computerlove computerlove
ingerash
Scris: Friday, May 15, 2009 9:59 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Vei fi fericita!angel hearts hearts
carla
Scris: Friday, May 15, 2009 11:24 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
taki wrote:
Multumesc fetelor pentru incurajari. angel

Sunt optimista insa ma roade pe dinauntru, imi vine sa urlu de draci insa stiu ca daca o fac nu se schimba nimic in bine. Doar timpul o sa-mi vindece aceasta rana adanca.

Da,timpul si TU
taki wrote:

Imi doresc tare mult sa fiu fericita. Cine ma cunoaste, stie la ce ma refer. Atat cer, doar fericire...
Alina,nu te cunosc prea bine,dar daca vrei sa fii fericita,o sa fii cu siguranta,numai nu astepta fericirea de la nimeni,doar de la tine din suflet,nu mai lasa ca fericirea sau nefericirea ta sa depinda de o alta persoana.E doar un adevar simtit si pe pielea mea,am iubit si eu prea mult si am suferit tot atat de mult
Rody
Scris: Friday, May 15, 2009 11:28 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Taki,stai mami linistita ca o sa rasara sorele si pe strada ta.Nu uita"Cei al tau e pus deoparte"pupici pupici pupici pupici Iti doresc tot binele din lumepupici pupici pupici Ai facut bine ca te-ai descarcat la noi.De aia suntem prietenecoeur coeur coeur Mi-ar fi placut sa fiu in momentul asta langa tine,sa te inbratisez sa-ti dau un pupic dulce si sa vezi tu cum uitati de totras sic
delfinasa
Scris: Friday, May 15, 2009 11:59 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Alina, jumatatea ta te asteapta undeva...O sa simti ca el este al tau pentru eternitate!...ai rabdare si speranta...sa nu le pierzi niciodata, sunt cei mai importanti pasi catre fericire pupici
mama Alessiei
Scris: Saturday, May 16, 2009 7:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/16/2009
Fericirea o sa apara in viata ta cind mai putin te astepti, nu trebuie sa o cauti tu...ai rabdare, nu dispera si mai ales, nu te increde in oricine, vezi bine cui incredintezi sentimentele tale...angel

Alina, "naravul din fire nu are lecuire", chiar daca a fost iertat, umbra tradarii si a neincrederii vor fi mereu prezente in relatia voastra cearta ; iti faci asadar un bine uitandu-l pe acela care nu a meritat dragostea ta, in jur sunt persoane mult mai bune hainoroc
monique
Scris: Saturday, May 16, 2009 7:56 AM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Draga mea, orice despartire este dureroasa, mai ales cand este vorba de tradare. iti pui intrebari, cauti cauze... dar priveste si partea buna a lucrurilor: decat sa stai cu cineva care mai duce o viata in paralel... mai bine nu. Asa ca multumeste-i lui Dumnezeu ca ti-a deschis ochii mai devreme, decat sa afli mult mai tarziu cand poate situatia intre voi s-ar fi complicat, si nu ai mai putut renunta usor la relatie. Un asemenea om nu te merita si nu merita tragostea pe care i-ai aratat-o. De ce sa irosesti sentimente asa frumoase pe cei care nu stiu sa le aprecieze?
Linisteste-te si uita-te in jurul tau, si ai sa vezi o multime de barbati care stiu sa te pretuiasca si sa te respecte pentru ceea ce esti, si cu siguranta intr-o zi il vei vedea pe EL si vei simti ca va apartineti unul celuilalt.
Pupam fetele frumoase!
oanalaurisa
Scris: Saturday, May 16, 2009 8:10 AM
Nivel

Inregistrat: 1/10/2007

Sunt alaturi de tine din toata inima si sunt convinsa ca totul se va schimba,doar ca timpul ne ia prin surprindere,momentul cheie vine cand ne asteptam mai putin...
bereea
Scris: Saturday, May 16, 2009 12:34 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Este nedrept ca atunci cand iubesti , cand daruiesti o parte din sufletul tau cuiva sa fii inselata.Din pacate putini sunt cei care apreciaza cu adevarat iubirea., sinceritatea, daruirea de sine.nu te merita.Punct.Cel pierdut este el.Si stii ceva :ce nu te omoara te face mai puternica.Tu acum esti mai puternica, vei lupta mai mult ca sa fii feicita...si ai sa reusesti.
Ana
Scris: Saturday, May 16, 2009 12:40 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Alina eu nu te cunosc prea bine......da iti urez din inima sa ai parte de multa fericire si bucurii alaturi de comoara ta de fetita!!!!1computerlove computerlove computerlove
minune_84
Scris: Saturday, May 16, 2009 1:55 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Stimata doamna Taki. Desi treceti printr-o perioada dificila, acest lucru nu este o circumstanta atenuanta pentru faptul ca mi-ati furat sentimentele, gandurile si trairile personale. Daca tot mi-ati copiat post-ul as fi preferat sa indicati si sursa lui , sau cel putin daca tot v-a placut mesajul meu, de ce l-ati modificat dupa bunul vostru plac? Tin sa va reamintesc ca plagiatul constituie un delict juridiciar, drept urmare v-as ruga sa stergeti sau sa modificati postarea initiala, eventual sa va folositi de imaginatia dumneavoastra ca sa descrieti o situatie atat de neplacuta, si cred ca nu ar strica nici scuzele de rigoare.

Edit : Am modificat postarea dumneavoastra , prin care se face referire la accesarea blog-ului. Publicitatea de orice tip este interzisa pe acest site , fara aprobarea Administratorilor ! Multumesc pentru intelegere !
Rody
Scris: Saturday, May 16, 2009 1:59 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
minune_84 wrote:
Stimata doamna Taki. Desi treceti printr-o perioada dificila, acest lucru nu este o circumstanta atenuanta pentru faptul ca mi-ati furat sentimentele, gandurile si trairile personale. Daca tot mi-ati copiat post-ul as fi preferat sa indicati si sursa lui (), sau cel putin daca tot v-a placut mesajul meu, de ce l-ati modificat dupa bunul vostru plac? Tin sa va reamintesc ca plagiatul constituie un delict juridiciar, drept urmare v-as ruga sa stergeti sau sa modificati postarea initiala, eventual sa va folositi de imaginatia dumneavoastra ca sa descrieti o situatie atat de neplacuta, si cred ca nu ar strica nici scuzele de rigoare.

Cine esti tu????Esti de la F.B.I?scratch
petro
Scris: Saturday, May 16, 2009 2:06 PM
Nivel

Inregistrat: 1/31/2008
minune_84 wrote:
[..] Tin sa va reamintesc ca plagiatul constituie un delict juridiciar

Da, dar pana sa ajungi acolo trebuie sa ai si tu drepturi de autor pe ceea ce ai postat. sic Si la cat de cunoscute sunt cuvintele astea, poate ca si tu le-ai copiat de undeva si le-ai modificat. Si cum de pe un blog ai picat pe acest forum exact la subiectul asta? scratch
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.