Pijama - party

Options Pijama - party
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Thursday, October 11, 2012 7:47 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Anelise, multumimpupici

Buli, cred ca se mai organizeaza cate ceva.Aici merg in clasa a IV-a sau a V-a cateva zile cu invatatoarele .Le platim hotel, restaurant.De obicei viziteaza orase cu multe muzee, etc .Atunci sa vad daca o las.
bereea
Postat: Tuesday, October 23, 2012 8:01 AM

Revenim cu impresii: fiica-mea zice ca s-a distrat grozav, cu cateva mici exceptii , adica o domnisoara cu fite care vroia sa se faca doar cum vrea ea.Si-au facut manichiura/pedichiura - fiecare unghie in alta culoare, si-au facut masti de frumusete, s-au coafat, s-au zburlit, s-au certat si impacat, s-au batut cu perne, au mancat, au povestiti si pe la 1.30 noaptea au cazut rupte de oboseala.Dimineata s-au trezit la 7.30 (cred ca erau prea excitate sa doarma mai mult), au luat micul dejun impreuna si au continuat joaca pana am mers fiecare mama sa ne luam odorul obosit, dar satisfacut acasa._Prima intrebare a fiica-mii a fost: mami, tu cand imi organizezi o pijama party? Curand, puiule, curand!
bulinutza
Postat: Tuesday, October 23, 2012 9:55 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Ce dragutz...Ma bucur ca ai lasat-o, si ca s-a simtit bine.
Ce fetitza mare ai deja, mami...sic
bereea
Postat: Wednesday, October 24, 2012 8:16 AM

Da, am fetita mare.Din pacate, anii trec si peste mine...
gabyta
Postat: Wednesday, October 24, 2012 8:58 AM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
Super !!! Asta e important ,ca s-au simtit minunat si binenteles ca trebuie repetat mami ras pupici computerlove
sweet angel
Postat: Thursday, October 25, 2012 9:37 PM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
eu asa ceva am vazut doar in filme , ce super. ce fain trebuie sa fie cand faci acasa si esti cu ele , te distrezi si tu cu ele impreuna.
bereea
Postat: Friday, October 26, 2012 8:31 AM

Gabyta, Liacomputerlove Da, e super fain pentru fetite!cool
marivic
Postat: Friday, October 26, 2012 4:03 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
shirel wrote:

Distractie placuta,Ale.Ai sa vezi ce incantata va fi si sigur data viitoare voi ve-ti organiza.
Si voi cei mari sper ca tot party pijama va fi sau fara sic ras alcool !Profitati din plin de ocazie!

Subscriu ,....super sa fie!dance dance dance
shirel
Postat: Friday, October 26, 2012 4:28 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Este super misto plus ca te imbraci si tu ca mama in pijama ,dar de obicei nu prea ai acces in anturajul lor sau cel putin eu le-am dat libertate .Cred ca m-am spus cel mai misto este si party pijama in familie ,nici nu va puteti inchipui ce distractie se incinge ,dansuri ,tipete ,batai cu perne plus ca taty si mamy continua petrecerea in dormitor la ei.alcool sic La mine fiecare fetitza si-a adus o valiza cu tot felul de lucruri si fiecare si-a prezentat ce are in valiza ei ,au dansat urlat si zbenguit pana la vreo 3 dimineatza .S-au rugat sa fie trezite sa auda cum canta cocosul vecinului.hohot hohot dar crede-ma ca nu aveai pe cine sa ma trezesti.

Bereea ,ma bucur ca Ale s-a distrat de fapt eram si sigura ca distractia va fi mare .Cand vei face si tu la tine si vei avea nevoie de ajutor in ideei ,sunt prezenta pe aici.Eu vreau o party pijama cu prietene de ale mele cum faceam odata in Romania!plans plans alcool
marivic
Postat: Friday, October 26, 2012 5:52 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Ce bine ca ai lasat-o,altfel ii parea rau!Ma bucur ca s-a simtit bine si bafta in organizarea unei astfel de petreceri!computerlove
bereea
Postat: Friday, October 26, 2012 7:21 PM

Shirel, vreau sa organizez cat mai curand una asa ca vino cu ideicool

Mioara, cum sa nu o las? I-as fi frant inima!
bereea
Postat: Thursday, November 22, 2012 8:17 AM

Sambata organizam o pijama party! Fiica-mea e super emotionata, iar sotul meu a zis ca pleaca de acasaras
Asa ca astept ideipupici
shirel
Postat: Thursday, November 22, 2012 9:06 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
bereea wrote:
Sambata organizam o pijama party! Fiica-mea e super emotionata, iar sotul meu a zis ca pleaca de acasaras
Asa ca astept ideipupici

Indata voi veni si cu ideii de distractie fiindca cred ca numai ptr asta m-am nascut pe acest pamant ras dar mai intai te intreb :
-cate fetetitze vor fi la petrecere?(sper ca nu multe sic alcool )fiindca cred ca fugi si tu de acasa hohot
-Daca nu ai unde sa le culci pe toate roaga-le sa auda saci de dormit fiecare.
-trebuie sa faci invitatii
-poti sa discutii cu Ale despre ce subiect ar vrea sa fie toata petrecerea :de exemplu "parada modei"atunci trebuie sa spui fetitzelor sa aduca si tot felul de imbracaminte ca sa se schimbe ,puteti sa preparati tot felul de lumanarii mirositoare pe care fetele sa le primeasca cadou ,seara de dans sa inveti pasii de la un dans deci petrecere disco sic .Hai ca m-ai revin cu idei ,mai intai vreau sa vad cate participante ve-ti fi.Sotul are dreptate ca vrea sa plece de acasa aaaa pregateste perne mai mici din timp daca au chef sa se bata putin cu pernele sa nu vi le foloseasca pe ale voastre ras sic
-inca ceva foarte important sa nu se uite regulile casei ,deci nu intrati in dormitorul nostru sau tot ce vrei tu acolo trebuie amintit si precizat atat lui Ale cat si fetelor .Revin.
Cris-DL
Postat: Thursday, November 22, 2012 9:14 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
Eu credeam ca ai pus poze de la prima pijama party...
Ce frumos va fi!!! Poate le faci si niste poze, sa ne arati si nouacoeur
bereea
Postat: Thursday, November 22, 2012 9:20 AM

Vor fi 6 copii:5 fetite + 1 baiat

De culcat am unde fara probleme altfel nici nu organizam
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed