Pijama - party

Options Pijama - party
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Thursday, November 22, 2012 9:20 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Cris-DL wrote:
Eu credeam ca ai pus poze de la prima pijama party...
Ce frumos va fi!!! Poate le faci si niste poze, sa ne arati si nouacoeur

De data aceasta e la mine acasa si sigur voi pune poze
shirel
Postat: Thursday, November 22, 2012 9:51 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
bereea wrote:
Vor fi 6 copii:5 fetite + 1 baiat

De culcat am unde fara probleme altfel nici nu organizam

De ce te-am intrebat fiindca copilor le place sa doarma toti la gramada impreuna .La mine cu toate ca pot deschide trei paturi unde sa doarma toate au preferat sacul de dormit .Le-am aranjat in forma rotunda deci toti au dormit unul in capul celeilalte .ei la mine au fost numai fetitze ,Oshry a dormit cu mami!sic
Poveste putin care sunt ideile tale poate asa voi putea sa te ajut cu adaugarile fiindca ideii sunt o multime ,tu cunosti copii ,genul lor si ce iubesc ei mai mult .pupici
bereea
Postat: Monday, November 26, 2012 10:30 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Deci, vin cu impresii.A fost foarte obositor, copiii au stat la noi 24 de ore , iar parintii au primit invitatie la pranz .
Sambata la pranz i-am preluat si i-am descarcat in fata unui restaurant unde am mancat.Copiii au fost superincantati de asa iesire.Apoi am mers acasa si a inceput joaca.Erau destul de zgomotosi, alergau , radeau, au facut pauza doar cand s-au uitat la desene animate si au mancat.Am facut tort cu toti cei 6 in jurul meu.Toti vroiau sa-mi dea o mana de ajutor, asa ca i-am lasat sa faca inimioare, floricele si sa "fure" pasta ca sa o manance.Nu a trebuit sa le organizez eu nimic, au preferat sa se joace.La ora 10.00 seara mi s-a facut mila de vecini si i-am trimis in pat.Au adormit pe la 11.00 dupa multa hilizeala si schimbari de locuri.Fetele au dormit pe jos, baiatelul a dormit in patul Alessandrei.
Duminica s-au trezit inainte de ora 8.00.Ii asteptau doua tavi cu cornuri cu ciocolata si lapte cu cacao.
Un vecin mi-a venit la usa ca e prea multa galagie, dar l-a expediat sotul meu rapid dupa ce i-a povestit cate se aud de la el si de la ceilalti vecini.El era obisnuit ca de la noi nu se aude niciodata nimic.Cred ca trebuie sa organizez mai des petereceri ca sa le arat cam cum esteras Copiii n-au prea vrut sa plece cand a venit timpul, ceea ce inseamna ca s-au simtit bine.Per total a fost bine, dara seara la ora 20.00 eram in pat si dormeam.
Adina
Postat: Monday, November 26, 2012 11:21 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 4/19/2012
Postari: 684
Locatia: Landshut,Germania
Ioi ce fain!hearts Hai Timea mami fa-te mare sa ne petrecem cu pijamale!!ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed