Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| fetelor ..........nu creeti ca o minune ca acest bebe este deja un inger....?..........creatia mamei cu creatiile mamei pt ingerrasul mamei ......................real,minunat,..........real ..mias da viata toata sa mai traiesc primii ani ai fiilor mei .........am si io doii baieti.....gemeni .........23 e ani ..soryyyyyyyyyyyimaginea aceasta mi.a amintit de tinerete... imbratisez toate mamele
|
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| kara,in sufletul nostru retraim la infinit acele clipe
Ligia,te felicit
Caciulita ia ramas mica....curand ii finalizez una tricotata

 |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| pupam un DAVIDEL frumusel si scumpel foc |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Si noi pupam pe bombonel |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/6/2011 Mesaje: 3280
| Ce dulce e David , m-a fermecat cu zambetul lui. Si ce frumos i se vad dintisorii . Ma bucur sa va revad. Pupici tuturor. |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| un scump! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| UITASEM CE LUCRURI MINUNATE FACI TU, INGERAS! FELICITARI! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Dragele mele va transmit pupicei de la Davidutzu
Bereea,multumesc! |
|
 Nivel: Membru
Inregistrat: 10/10/2012 Mesaje: 46
| davidutu cel frumos
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| felicitari pentru davidutu si ......pentru munca TA |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Ingeras ce mai lucrezi frumos lui ingerasul de Davidutz? |
|
 Nivel: Membru
Inregistrat: 1/6/2013 Mesaje: 6
| Bravo Ligia!!!!!!!! Spor la treaba.
|
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 3/22/2013 Mesaje: 195
| ingerash te rog mult sa-mi dai si mie accept la topicul unde postezi operele tale de arta,eu te urmaresc de pe vremea cand eram logata ca mami-si -Nicoleta dar nu am mai avut net o perioada si nu am mai putut sa-mi reamintesc parola |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Ana adaug poze azi
andreia-laura,iti trimit PM |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Hai ca eu astept pozicile,plus ca cea de la avatar e superba |
|
|
|