Pentru bebe-dragalash...creatii by Ingerash
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kara
Scris: Monday, September 24, 2012 1:39 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
fetelor ..........nu creeti ca o minune ca acest bebe este deja un inger....?..........creatia mamei cu creatiile mamei pt ingerrasul mamei
......................real,minunat,..........real ..mias da viata toata sa mai traiesc primii ani ai fiilor mei .........am si io doii baieti.....gemeni .........23 e ani ..soryyyyyyyyyyyimaginea aceasta mi.a amintit de tinerete... imbratisez toate mamele

ingerash
Scris: Tuesday, September 25, 2012 7:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
kara,in sufletul nostru retraim la infinit acele clipecoeur iloveyou

Ligia,te felicitlove newclap newclap newclap

Caciulita ia ramas mica....curand ii finalizez una tricotatahearts



Ana
Scris: Tuesday, September 25, 2012 9:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
pupam un DAVIDEL frumusel si scumpel fociloveyou
victoria1
Scris: Tuesday, September 25, 2012 9:56 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Si noi pupam pe bombonelpupici pupici
mamibogdan
Scris: Tuesday, September 25, 2012 10:31 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
Ce dulce e David , m-a fermecat cu zambetul lui. Si ce frumos i se vad dintisorii love . Ma bucur sa va revad. Pupici tuturor. computerlove
roxinthya
Scris: Wednesday, September 26, 2012 7:38 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Mesaje: 7238
un scump!coeur coeur coeur
bereea
Scris: Wednesday, September 26, 2012 8:50 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
UITASEM CE LUCRURI MINUNATE FACI TU, INGERAS! FELICITARI!newclap newclap
ingerash
Scris: Wednesday, September 26, 2012 11:02 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Dragele mele va transmit pupicei de la Davidutzucoeur pupici pupici pupici pupici pupici

Bereea,multumesc!computerlove coeur
arnaut
Scris: Wednesday, October 10, 2012 4:34 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/10/2012
Mesaje: 46
davidutu cel frumos
newclap
kara
Scris: Thursday, November 15, 2012 6:40 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
felicitari pentru davidutu si ......pentru munca TA
Ana
Scris: Monday, December 10, 2012 7:24 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Ingeras ce mai lucrezi frumos lui ingerasul de Davidutz?
croseta
Scris: Sunday, January 6, 2013 5:26 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/6/2013
Mesaje: 6
Bravo Ligia!!!!!!!! Spor la treaba.
andreia-laura
Scris: Monday, April 22, 2013 12:35 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/22/2013
Mesaje: 195
ingerash te rog mult sa-mi dai si mie accept la topicul unde postezi operele tale de arta,eu te urmaresc de pe vremea cand eram logata ca mami-si -Nicoleta dar nu am mai avut net o perioada si nu am mai putut sa-mi reamintesc parola
ingerash
Scris: Monday, April 22, 2013 2:21 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Ana adaug poze azi DistanceKiss

andreia-laura,iti trimit PM DistanceKiss
Ana
Scris: Thursday, April 25, 2013 1:19 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Hai ca eu astept pozicile,plus ca cea de la avatar e superbaDistanceKiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.