Pentru bebe-dragalash...creatii by Ingerash
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Scris: Monday, June 11, 2012 10:57 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Multumesciloveyou computerlove incep multe dar de terminat nu stiu cand...e tare placut pe afara chiar si cand ploua,plus ca suntem in perioada in care David se rostogoleste,rade,vrea sa stea in picioare direct nu in fundulethohot oricum nu renunt la croseta,dragalasul are nevoie de paturele pentru la toamna-iarna.
Asta e paturica lui preferata,o mangaie cu degetelele inainte de naniicoeur


ingerash attached the following image(s):
sam_9412.jpg

mamibogdan
Scris: Tuesday, June 12, 2012 5:51 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
Ce dulce e David. angel Pupici atat pentru el cat si pentru Mada si Ionut. pupici
miriam
Scris: Tuesday, June 12, 2012 7:27 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Mesaje: 4992
Doamne , cat este de scumplove Crestere mare va dorim!
Nicoleta C
Scris: Tuesday, June 12, 2012 1:49 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/9/2011
Mesaje: 594
ingerash wrote:
Multumesciloveyou computerlove incep multe dar de terminat nu stiu cand...e tare placut pe afara chiar si cand ploua,plus ca suntem in perioada in care David se rostogoleste,rade,vrea sa stea in picioare direct nu in fundulethohot oricum nu renunt la croseta,dragalasul are nevoie de paturele pentru la toamna-iarna.
Asta e paturica lui preferata,o mangaie cu degetelele inainte de naniicoeur
Ce scump e! Ce repede a crescut ! Sa-ti traiasca,puiutii. computerlove newclap pupici...
roxinthya
Scris: Tuesday, June 12, 2012 4:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Mesaje: 7238
Pupacim pui dulce!pupici pupici pupici pupici
alinamm
Scris: Tuesday, June 12, 2012 5:08 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/8/2010
Mesaje: 1836
Paturica este foarte frumoasa,iar David un scump.
ingerash
Scris: Wednesday, June 13, 2012 10:38 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Va pupampupici pupici pupici pupici iloveyou multumesc pentru aprecieri si urarihearts
kmn
Scris: Wednesday, June 13, 2012 10:51 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2010
Mesaje: 2506
ce frumusel e, si ce maricut...
sa-ti traiasca minunile...
oanamaria
Scris: Wednesday, June 13, 2012 2:49 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Ce frumusel de ingeras avem noi aici!coeur love
Normal ca iubeste paturica ca mami a pus atat dragoste in ea cand a facut-o!computerlove
mikaela
Scris: Wednesday, June 13, 2012 7:36 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/11/2010
Mesaje: 2334
Sa va traiasca ingerashul, e un scump computerlove Paturica se vede ca e moale si calduroasa,a iesit frumoasa tare newclap
ingerash
Scris: Wednesday, June 13, 2012 11:56 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
mikaela,multumimcomputerlove pupici pupici pupici paturica e la a 5 a spalare si inca arata ca la inceput,ata e super,moale,calduroasa si nu inteapa(fata de paturica ce o fac acum pentru cinevabanghead dar gusturile nu se discuta)

oanamaria,lucram la ea si cat eram cu burtica:018: a simtit-o el dinainteangel da i-am facut cu dragostecoeur puppupici

kmn,multumim!hearts pupici pupici pupici creste tare repede,mult prea repede,,,in fiecare zi este altfelbis
Ana
Scris: Thursday, June 14, 2012 7:52 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Pupam familia de ingerasi,superbe poze la semnatura,au crescut copii!!computerlove computerlove
ingerash
Scris: Thursday, June 14, 2012 11:17 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Ana,cresc minunile tare repede iar noi intinerimras pupici pupici pupici
rafira
Scris: Saturday, June 16, 2012 10:04 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/17/2010
Mesaje: 1959
frumoasa e caciulita dar Davidutu,si mai si!computerlove
ligia27
Scris: Wednesday, July 4, 2012 2:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
ingeras m-am molipsit de la dragostea ta .."paturele din patrate"
sper ca le-am unut din mers bine . stiu mai trebuie sa prind smecheria si la colturi ca nu eise chiar bine, dar multi vad putini pricep. eu macar am incercat pe parcurs ma voi mai perfectiona.


ligia27 attached the following image(s):
p040712_1221.jpg

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.