Pentru bebe-dragalash...creatii by Ingerash
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Scris: Tuesday, September 27, 2011 8:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
coeur coeur coeur deci,trebuie sa ma gandesc si la bebe:018: dance


Pantaloni pentru bebe de 3 lunilove



Katrina
Scris: Tuesday, September 27, 2011 9:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/9/2010
Mesaje: 3457
Sunt tare frumosi si daca te hotarasti sa-i faci,sa ai mult sporpupici !
ingerash
Scris: Tuesday, September 27, 2011 10:12 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Katrina wrote:
Sunt tare frumosi si daca te hotarasti sa-i faci,sa ai mult sporpupici !


O sa incerc sa-i fac,imi plac foarte multhearts coeur multumescpupici
Ana
Scris: Tuesday, September 27, 2011 10:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Foarte frumosi Ingeras,sa ai spor scumpo,abia astept sa vad ce mai faci pentru bebe!!iloveyou
ingerash
Scris: Tuesday, September 27, 2011 10:35 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Multumesc,Ana.computerlove pupici o sa-i fac cate ceva,dar mai mult paturele,botosei,caciulite ,poate si cateva vestute,hainele sunt ieftine oricum si bebe creste repede.ras
ingerash
Scris: Wednesday, September 28, 2011 7:41 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
oanamaria
Scris: Wednesday, September 28, 2011 7:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Spor la lucru1!computerlove
Ana
Scris: Wednesday, September 28, 2011 8:35 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Sa ai spor Ingeras,astept sa o vad gata!hearts
ingerash
Scris: Wednesday, September 28, 2011 8:45 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
oanamaria wrote:
Spor la lucru1!computerlove


Multumescpupici

Ana,multumescpupici
Mare lucru nu se intelege inca,dar cam atat am facutras


ingerash attached the following image(s):
sam_0392.jpg

mamiemi
Scris: Thursday, September 29, 2011 9:17 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/3/2008
Mesaje: 1467
Iese super! Tu o faci din doua hexagoane?
Ador culoarea bleu! Asa imi doream baieti sa ii imbrac in albastru si uite ca mi-a dat Dumnezeu doi.

Spor la treaba!computerlove
ingerash
Scris: Thursday, September 29, 2011 10:28 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Anelise
Scris: Tuesday, October 4, 2011 5:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Ingerash, sa ai mult spor la tot ceea ce-ti doresti sa faci pentru bebe mic! coeur pupici
ingerash
Scris: Tuesday, October 4, 2011 7:37 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Anelise wrote:
Ingerash, sa ai mult spor la tot ceea ce-ti doresti sa faci pentru bebe mic! coeur pupici


Multumescpupici pupici pupici Sper sa am spor sa fac ce doresc pentru bebe,dar parca sunt magnet,curg comenzile,copii vor si ei cate ceva,nu mai zic de sotulache si ce am eu nevoie...parca am 2 maini pe stangahohot
dari
Scris: Tuesday, October 4, 2011 9:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/27/2009
Mesaje: 3468
Ingerash copilasii tai sunt norocosi cu asa mamica!computerlove ,tu sti ca eu te admir foarte mult!iloveyou
Modelul jachetei este foarte frumos,dar la ora aceasta sunt prea blonda ca sa imi dau seama cum se facealcool zici ca acuma am vazut pentru prima oara ceva crosetatfool
ingerash
Scris: Tuesday, October 4, 2011 10:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
dari wrote:
Ingerash copilasii tai sunt norocosi cu asa mamica!computerlove ,tu sti ca eu te admir foarte mult!iloveyou
Modelul jachetei este foarte frumos,dar la ora aceasta sunt prea blonda ca sa imi dau seama cum se facealcool zici ca acuma am vazut pentru prima oara ceva crosetatfool


Dari si eu te admir mult!computerlove iloveyou Vreau ca dragalasii sa aiba o copilarie frumoasa si sa-i bucur si cu lucrusoare facute manual.
Se fac doua hexagoane unite.Cam asa se face un hexagon,apoi la spate se uneste din mers.



Alt exemplu aici http://www.creativejewishmom.com/2010/07/how-to-crochet-a-hexigon-baby-surprise-sweater.html

Daca mai ai intrebari te ajutpupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.