Chestionar intrebare: In ce doarme copilul vostru?
Alegere Voturi Statistici
patut de lemn 12 70%
patut pliant 5 29%

Patut de lemn sau patut pliant?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Scris: Friday, March 16, 2007 9:18 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Andismom wrote:
f frumos Rody! dar pitica ta nu a cazut asa de mica fiind din pat?
noi dormim in toate pozitiile si sigur am fi pe sub pat, nu il el!ras

A cazut,doar primele trei nopti,dar,dupa s-a acomodat perfect.Acum doarme super bine in el.Nu am treaba.yes
Maria & Mario
Scris: Friday, March 16, 2007 5:28 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Noi de cand ne-am mutat in patutz fara grilaj, doar cu safe gate , suntem foarte fericite. Nu a cazut niciodata, urca si coboara singura, dimineata ne striga : tatiiiii ! la usa , sa de-a desteptarea !

Si deja pregatim terenul pentru mutat in pat normal , single , de domnisoare ! Peste vreo luna. Deocamdata invatam sa il urcam-coboram, ne jucam in el .

danab
Scris: Friday, March 16, 2007 5:31 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Maria, daca tot ai doua patuturi, poate ne primesti la tine, ca ne place camera ta love love pupici
Maria & Mario
Scris: Friday, March 16, 2007 5:43 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Miru, ia'o pe mami si ...... HAI ! love Fetele la joaca in gradina, noi pe terasa la o cafelutza ! alcool Va asteptam cu mare drag !
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 9:45 AM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
Oana, f frumos patut. crezi ca mai e loc si de Pepsi pe langa Mariuca si Mirunica?ras

am luat si noi patut de lemn, cu saltea relaxa si dormim f bine in el. singura problema a fost ca ne tot prindeam labutzele in gratii si am pus ieri si niste aparatori mai mici ca sa evitam aceste incidente ce se soldau cu urlete in mijlocul noptii!alcool

cam asa arata patul nostru:

este simplu, din lemn natur insa sunt f multumita de el. are si 2 zabrele care se dau jos si poate iesi pe acolo insa nu prea il incanta momentan.

ceea ce mi-a placut in mode deosebit la el este faptul ca e f mare (160/70) si se tranforma mai apoi in pat de toddler. asa ca sper ca pana la 10 ani sa nu mai fie nevoie sa mai cumparam altul.
Kiki
Scris: Thursday, April 5, 2007 10:03 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Foarte fain.
Sa il foloseasca Pepsi cu placere si ... in liniste! hainoroc
TatyKS
Scris: Thursday, April 5, 2007 10:12 AM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Noi tot la patut pliant suntem ...dar speram ca din vara asat sa trecem la patut de domnisoare si sa mutam printesa in camera ei...Pepsi sa il folosesti cu placere cat mai multi ani si sa nu te lovesti de zabrelepupici pupici pupici
Ely
Scris: Thursday, April 5, 2007 10:48 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Andrei sa -l stapanesti cu placere este tare dragut.pupici
marya28
Scris: Thursday, April 5, 2007 11:05 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/16/2007
NOI AM AVUT DIN FIER FFFF FRUMOS DAR NU ERA BUN PT.BEBE SE LOVEA MEREU IN EL SI NOAPTEA TREBUIA SA STAU CU GRIJA CA ISI PRINDEA PICIORUSELE SI MINITELE A FOST BUN PANA LA VREO 4 LUNI SI L-AM DAT LA O MAMICA NEVOIASA CARE ABIA A NASCUT UN BAIETEL SI ASA S-A POTRIVIT SI LENJERIA ACUM AM CUMPARAT UN PATUT PLIANT CARE E SUPER BUN SI MARE SI NU S-A MAI LOVIT DELOC MAI ALES LA CAP SE LOVEA SI ERAM OBSEDATA SA NU SE INTAMPLE CEVA CU ELcool

danab
Scris: Thursday, April 5, 2007 12:43 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Super patutul, Anca! Somnic dulce in el, Andrei! pupici pupici
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 2:58 PM
Nivel

Kiki, Taty, Ely, Dana, multumim mult dragelor!pupici

Kiki, din pacate, stii tu f bine, patul nu a venit si cu somnul lin...alcool doarme mai bine ce-i drept pe o saltea buna dar tot facem prezenta (uneori ca la armata - cu urlete cyclops ) de cateva ori pe noapte!

Taty
, sa va luati si voi ca e f misto si bun. este in primul rand solid. si noi vrem sa facem cumva sa il plasam pe Andi singurel in camera dar e complicat ca avem numai 2 si va fi ciudat cu patul nostru in sufragerie.ras
Miri
Scris: Thursday, April 5, 2007 9:30 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Andrei, sa folosesti cu placere noul pat!thumright Si poate vine si somnul cel lin si linisiti,Anca!pupici
Andi&Mariuca
Scris: Friday, April 6, 2007 8:08 AM
Nivel

Miri pupici

am sesizat ca parca doarme mai bine in el, cred ca din cauza saltelei. Sara cum mai doarme?angel
Miri
Scris: Friday, April 6, 2007 9:25 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Mami, Sara doarme o noapte mai bine, apoi urmatoarele 5-6 nu!ras ras ras
gabyy
Scris: Friday, April 6, 2007 10:44 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/23/2007
NIKO doarme in patutul meu de lemn de cand eram eu bb.parintii mei s-au gandit sa-l pastreze pt noi cand vom avea bbi si bine au facut.e ca nou,adika e nou nimic deteriorat..si ce-mi place la el k se da grilajul in jos
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.