|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| alina,ce interesant e modelul asta si iese frumos! |

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/18/2012 Mesaje: 806
|  am cautat o gramada sa fac florile astea africane |

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 595
| sa ai spor ca arata ff bine |
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| laly wrote:  am cautat o gramada sa fac florile astea africane Laly iese foarte frumos. Sa ai spor in continoare. |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 4/4/2012 Mesaje: 78
| laly wrote:  am cautat o gramada sa fac florile astea africane o sa iasa foarte frumoasa! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/10/2010 Mesaje: 3227
| superba! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| laly,ce frumoasa paturica! ai ce lucra la ea! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Ce veselie de paturica !Spor la lucru! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| ce paturica frumoasa |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 2/13/2009 Mesaje: 806
| ce culori frumoase! va fi minunata!
|
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/18/2012 Mesaje: 806
| multumesc fetelor.verdele de la marginea fiecarui patratel e mai viu decat in poza. |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 9/24/2010 Mesaje: 353
| e de vis laly,deosebit de frumoasa |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 12/11/2010 Mesaje: 187
| superba paturica ai cumva o schema la patrate |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 1/20/2011 Mesaje: 3242
| si mie imi place mult paturica |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/6/2011 Mesaje: 3280
| Ce paturici frumoase faceti... Am si eu un model ce merge de paturica, pentru cele ce au in plan asa ceva. http://tamica.ru/page/perepletenie-filejnoj-setki |
|
|
|