Parintii si calculatorul
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ioana0023
Scris: Monday, August 30, 2010 11:09 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
Un scurtmetraj, mi se pare amuzant dar in acelasi timp si folositor

Sper sa va placa
t-mihaela
Scris: Tuesday, August 31, 2010 3:02 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Am plans de-a dreptul, emotionamt, bietii parinti...Parca-l vad pe taica-meu cu okelarii pe nas cautand jumate de ora butonul de start la calc doar sa vorbeasca cu mine angel .
ingerash
Scris: Tuesday, August 31, 2010 4:24 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Asa sunt si parinti mei,noroc cu fratele meu ca ii ajutaangel
delfinasa
Scris: Tuesday, August 31, 2010 5:59 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
uff Si ai nostri au invatat de nevoie, pentru a ne vedea si comunica mai usor cu noi. Bine ca au vointa si tehnologia necesara langa ei. Eu sunt foarte multumita ca pot vorbi si-i pot vedea pe ai nostri prin intermediul calculatorului si internetului.
Cu socrii mei exact ca-n filmuletul asta ni s-a intamplat si ni se intampla. Cand am plecat le-am lasat instructiuni scrise de intrare pe internet si le-am aratat de multe ori pasii. A fost foarte greu pentru ei si stresant rau pentru noi. Pentru noi au invatat minimul si apreciem foarte mult asta. Dac-ati vedea cat timp ii ia lui barbata-miu sa le explice cum sa faca cand nu reusesc ceva sau gresesc alcool. In atatia ani de cand suntem aici, ei stiu doar sa dea drumul la calculator si apoi la skype si YM, daca-i pui sa deschida un internet explorer sau altceva sunt in ceata, cate clickuri, de care, unde e, stai sa caut litera d sa pot sa-ti scriu cateva cuvinte in 10 minute ca nu merge sunetul, unde e butonul de resetare, liniutele alea-s de volum?...te doare capul ras. Dar cel mai important e ca reusim sa comunicam!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.