papusa daisy
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Fluturas
Scris: Sunday, February 3, 2008 8:44 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Rody wrote:
what sa inlocuiesti bb cu o papusaalcool alcool alcool

uite ca unele o fac
MNiko
Scris: Sunday, February 3, 2008 8:45 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mie mi s-ar fi parut buna daca o aveam pana sa nasc. Sa experimenteze tati pe ea tot ce era necesar.ras
Kiki
Scris: Sunday, February 3, 2008 8:47 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Ce ciudatenie de papusa! Chiar ca Chuky! pale
No offence, dar eu cand ma gandesc la o papusa vad ceva frumos, nu o hidosenie din asta! banghead
Alyna
Scris: Sunday, February 3, 2008 11:34 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
M-am uitat si eu pe site-uri....mi s-a facut parul maciucawhat what Cum poti sa-ti inlocuiesti copilul mort cu asa ceva???Ma gandeam in timp ce ma uitam la imagini, ca unele papusi pot fi facute dupa chipul unui bebelus care nu mai este printre noiwhat what fool Ca doar de aia se numesc REBORN...E bolnava treaba..parerea mea..
Fluturas
Scris: Monday, February 4, 2008 9:11 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Alyna wrote:
M-am uitat si eu pe site-uri....mi s-a facut parul maciucawhat what Cum poti sa-ti inlocuiesti copilul mort cu asa ceva???Ma gandeam in timp ce ma uitam la imagini, ca unele papusi pot fi facute dupa chipul unui bebelus care nu mai este printre noiwhat what fool Ca doar de aia se numesc REBORN...E bolnava treaba..parerea mea..

Alyna,da,asa se fac papusile,la comanda,dupa o poza data de tine
ingerash
Scris: Monday, February 4, 2008 9:58 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Oribil! Nici nu ma gandesc sa-mi cumpar what De cat sa cumpar asa ceva mai bine mai iau un catelus catel
crista
Scris: Friday, February 15, 2008 1:40 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/27/2007
Ai ai ai ce papusa urata what what nu as tine-o in casa nici sa mi-o dea careva gratis. Nicodata mie nu mi-au placut papusile mari, nu stiu de ce...dar asta e chiar uratauff
shirel
Scris: Saturday, February 16, 2008 1:47 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Eu am auzit si vazut o asemenea papusa la o emisiune care vroiau sa verifice perechile daca sint capabili si pregatiti sa fie parinti.
Primeau pentru citeva zile asa o papusa sa vada cum se descurca.Pentru
asa ceva as fi de acord de a texta cuplurile dar in locul unui bebelus
niciodata pale pale s-au stricat la cap astia sint bolnavi psihici.
Ce timpenie!!!ce nu mai fac astia sa scoata bani de la timpiti!tunete
Mela
Scris: Monday, September 29, 2008 6:26 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
vai,serios acum,cum poate o femeie normala sa plimbe papusa si sa ii mai schimbe si scutece,cativa ani pana se obisnuieste cu ideea de avea copil?fool eu dupa 3 ani de curatat kk abia astept sa scap,dar si daca n-a fi avut copii nu m-as fi vazut plimband o ciudatenie.
hai ca inteleg,esti gravida si o luna-doua faci experimente pe asa ceva,am mai vazut si la tv,se practica metoda asta de a invata cum sa ai grija de bebel dupa ce se naste.

ce sa mai zic de ideea de ati inlocui copilul cu asa ceva...pale
t-mihaela
Scris: Monday, September 29, 2008 6:52 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Parerea mea e ca papusa asta e inutila.Femeia dupa ce naste primeste instinctul matern dar de la D-zeu,nu-i trebuie practica pe o papusa oribila sa invete ceea ce va veni oricum de la sine.Pentru femeile care nu pot face copii si aleg un surogat de copil sunt demne de toata mila, sa infieze copil daca au curajul sa-si ia responsabilitati de mama rambo
Mela
Scris: Tuesday, September 30, 2008 6:06 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
of,Mihaela bine ar fi daca toate femeile ar primi instinctul matern atunci cand nasc,n-ar mai exista atatea cazuri de depresii(cand mama isi respinge copilul,nu stie ce sa faca cu el)sau,si mai rau,pruncucideri...uff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.