Pana la ce varsta folosim caruciorul?

Options Pana la ce varsta folosim caruciorul?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Postat: Tuesday, May 8, 2007 10:14 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Noi am renuntat la carucior care sta si aduna praf degeaba...nici macar nu am mai incercat sa-l folsoesc, dar e adevarat ca nu trebuie sa fac slalom printre rafturi cu V in brate.
Maria & Mario
Postat: Wednesday, May 9, 2007 12:30 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Noi folosim carutzul la cumparaturi, ca altfel nu pot cauta ce imi trebuie , ca alerg dupa ea ! Si afara pe distante lungi , sta , ca se tot uita, vorbim , cantam ! Voi profita oricum de carutz cat se poate de mult ! sic
mihaela75
Postat: Wednesday, May 9, 2007 4:49 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Eu deja am inceput sa caut prin magazine carut pt gemeniras O sa le tin mult si bine in carut, chiar daca fac 4 ani ca altfel n-ai cum sa te misti repede.scratch
Ely
Postat: Wednesday, May 9, 2007 12:14 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Si Karinei ii place dar nu pe distante prea lungi are momente cand sta si in jur de o ora fara sa zica nimic admira peisajul,depinde si in ce stare este.Si eu am sa folosesc caruciorul probabil pana la 3 anisori ca te misti mult mai usor cel putin la plimbare prin oras si prin magazine.
Tina
Postat: Friday, May 11, 2007 9:45 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Am inteles eu gresit what sau Miha va avea gemeni ???? Daca , da wowwwwwwww si felicitari, daca nu...sorry sunt blonda sic
mihaela75
Postat: Friday, May 11, 2007 1:34 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Nu Tina,ras iau carut de gemeni ca Daria si cu Pasarel sunt foarte apropiati la varsta si o sa-i port in carut pe amandoi.Cam asa se face pe aici cand copiii vin as unul dupa altul.Doamne fereste de gemeni...asta mai imi trebuiabanghead
Tina
Postat: Friday, May 11, 2007 3:18 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
hohot asta ma gandeam si eu, fereasca sfantu' de gemeni ..iuffff m-am linistit . Oricum super idee ti-a venit. Pupici si sarcina cat mai usoara cu pasarel in continuare !!!!pupici pupici pupici
bereea
Postat: Friday, May 11, 2007 3:46 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22777
Noi am folosit caruciorul pana pe la 2 ani si jumatate , apoi am inceput sa mergem pe jos.asta nu inseamna ca daca as avea nevoie nu as apela din nou la el.Aici vad copii si pana la 4 ani stand in carucior.
Miri
Postat: Friday, May 11, 2007 9:46 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Azi am vazut in oras o mamica cu carucior de gemeni...cred ca cel mare avea vreo 3 ani iar cel mic, cateva luni!Era un tablou super!thumright
Fluturas
Postat: Friday, May 11, 2007 10:45 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
si eu m-am gandit la inceput la varianta asta,cu carut de gemeni,doar ca darius nu prea sta in carucior,el vrea pe jos,sa fugaaa si din cauza asta eu nu pot iesi singura cu amandoi
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed