Oferte in magazine la produsele pt. copii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Scris: Friday, January 30, 2009 4:23 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Si noi am iesit la cumparaturi...am profitat ca afara e fff caldyes yes in sfarsit putem iesi...
sa va aratam ce am cumparat in afara ca si mamii sia cumparat dar nu putem posta aici ...punem doar hainutele bebeluiedithainutele au fost cumparate de la magazinul original marines...scriu si preturile la fiecare
asta e primul...raiat 5 euro cu bluzita5 euro

o pijamaluta...nu conteaza ca is putini mai mari..4 euro

o camasuta 4,50 eurosi o bluzita4,50 euro

o maleta 5 eurosi iarasi o pereche de raiati4,95euro

...si intr-un final o pereche de blugi5,20 euro si o bluzita4 euro ce ia placut tare mult lui mamiipupici pupici

nu stiu daca am voie sa spun de unde le-am cumparat..firma...daca imi ziceti ca da...editez dupaia pupici pupici pupici pupici
teea09
Scris: Friday, January 30, 2009 4:50 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Toate au farmecul lor insa mie cel mai mult mi-a placut pijamaluta. Sa le poarte sanatos Riccardo newclap computerlove dar binenteles si mamica p-ale ei pupici
Ana
Scris: Friday, January 30, 2009 4:57 PM
Nivel

teea09 wrote:
Toate au farmecul lor insa mie cel mai mult mi-a placut pijamaluta. Sa le poarte sanatos Riccardo newclap computerlove dar binenteles si mamica p-ale ei pupici
pupici pupici pupici pupici pupici multumim
carla
Scris: Friday, January 30, 2009 7:22 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Ariana,super salopetica,s-o porti sanatoasa.Din pacate la Carefour-ul nostru nu se gasesc haine decat cateva body,care tot la 11-12 RON au ramas.In schimb am gasit pentru mine niste cizme la 80% reducere(la Leonardo),adica 84 RON si ma tot gandesc la ele.Cred ca maine le atac,cum spune Mihaelapupici
raly
Scris: Friday, January 30, 2009 7:23 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mami de Rik foarte frumoase!newclap newclap newclap newclap
kali
Scris: Friday, January 30, 2009 7:36 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Hi, si eu merg prin magazine, maine.topai

Bun, acum sa va zic ce tocmai am primit si mi se pare foooarte util- desi nu prea se incadreaza in topic dar nu stiu unde sa postez. Deci, se numesc "indicatori digitali pentru temperatura corpului cu monitorizare continua de 48 ore" si se prezinta sub forma unor plasturi haiosi care se lipesc de bebelus in zone cheie si care timp de 48 ore indica temperatura corpului. Mi se par extraordinar de utili pentru bebelusi bolnavi, mai ales daca alternativa e temperatura luata rectal si stim si noi cat de incomod este de luat des, mai ales pe timp de noapte.grup

Nu stiu cat sunt de buni, dar ideea e geniala!
Ana
Scris: Friday, January 30, 2009 8:02 PM
Nivel

raly wrote:
Mami de Rik foarte frumoase!newclap newclap newclap newclap
pupici pupici pupici pupici
Kali super ...mi-ai dat o idee...dar oare gasesc aici asa ceva??
Mela
Scris: Friday, January 30, 2009 8:19 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
Kali,ce interesant,ai putea sa-i pozezi si sa ne spui de unde i-ai cumparat sau primit?si pana la ce varsta indica temperatura?adica e bun doar pentru bebei sau si pentru copii mai mari?

fetelor,serios intreb,in tara acum a inceput sezonul reducerilor sau acum se termina?
kali
Scris: Friday, January 30, 2009 8:39 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
sami wrote:
Kali,ce interesant,ai putea sa-i pozezi si sa ne spui de unde i-ai cumparat sau primit?si pana la ce varsta indica temperatura?adica e bun doar pentru bebei sau si pentru copii mai mari?

fetelor,serios intreb,in tara acum a inceput sezonul reducerilor sau acum se termina?

Nu e numai pentru bebelusi, poate fi folosit si la copii mai mari daca au intelegerea de a nu desprinde plasturele de pe piele. Pe Alexia nu o vad sa aiba rabdare cu unul din asta 48 de ore.
O sa intreb de unde le-a cumparat si voi face si o poza sa vedeti.

Mami de Rik, sunt produse in Italia, deci sigur gasesti; probabil la farmacie.

Aaaa, soldurile abia au inceput. Cel putin la noi, de pe 15 ianuarie.

kali attached the following image(s):
p1020054.jpg

adrianayo2003
Scris: Friday, January 30, 2009 8:50 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/17/2007
Fetelor ideal ar fi sa scrieti de unde le-ati cumparat ca sa dam si noi o fuga. Degeaba ne aratati ce ia-ti cumparat daca nu ne spuneti si de unde.
Hai sa va mai arat ce am cumparat de la Carrefour:
- bluzitele galbene si albastre au fost 13 Ron/ 6.5 Ron si azi 3.25 Ron
- body-ul bleu - 10 ron si azi 5 Ron-body-ul albastru -10 Ron/ 5 Ron si azi 2.5 Ron-Bluzitele verde si cea rosie - 25 Ron si azi 12.5 Ron
Nu am inteles de ce difera preturile la body-uri, doara ca sunt alta culoare?
Eu nu am gasit salopetica asa.
Am gasit doar salopete plusate 3-24 luni la pretul de 9 Ron si 12.5 Ron.

Ana
Scris: Friday, January 30, 2009 8:51 PM
Nivel

multumesc Kali ma duk sa iau si eu maine...pai aici la noi imediat de dupa sarbatori au inceput pentru ca aici asa ii obliga statul si gasesti haine de firma bune la 70-80 la suta reducere....se merita..thumright thumright
Ana
Scris: Friday, January 30, 2009 8:53 PM
Nivel

adrianayo2003 wrote:
Fetelor ideal ar fi sa scrieti de unde le-ati cumparat ca sa dam si noi o fuga. Degeaba ne aratati ce ia-ti cumparat daca nu ne spuneti si de unde.
Hai sa va mai arat ce am cumparat de la Carrefour:http://i272.photobucket.com/albums/jj200/adrianayo2003/IMG_1077.jpg[/IMG][/img]
- bluzitele galbene si albastre au fost 13 Ron/ 6.5 Ron si azi 3.25 Ron
- body-ul bleu - 10 ron si azi 5 Ron-body-ul albastru -10 Ron/ 5 Ron si azi 2.5 Ron-Bluzitele verde si cea rosie - 25 Ron si azi 12.5 Ron
Nu am inteles de ce difera preturile la body-uri, doara ca sunt alta culoare?
Eu nu am gasit salopetica asa.
Am gasit doar salopete plusate 3-24 luni la pretul de 9 Ron si 12.5 Ron.[img][IMG]
pai mamii eu ti-as scrie de unde le-am cumparat dar nu cred ca bati tu atata drum pana in italia sa cumperi?ras pupici pupici si daca am aratat degeaba ma scuzati
Mela
Scris: Friday, January 30, 2009 9:06 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
Kali,plasturii arata temperatura reala,adica de exemplu 38.4 sau 39.2,sau doar cu aproximatie,cum e desenat pe modelul din poza?

cand o sa-i folosesti,sa ne spui ce si cumpupici ,eu ma cam lupt sa-i iau temperatura lui Mihaita si cred ca daca i-as pune unul sa zicem pe spate,ar sta cu el acolo macar 24 de ore.

am intrebat de sezonul reducerilor de curiozitate,pentru ca aici maine e ultima zi si au fost niste reduceri super,am cumparat si noi niste lucrusoare dragute.
Cris-DL
Scris: Friday, January 30, 2009 9:08 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
Frumoase hainutele !
Unde am vazut si eu : Carrefour, Auchan, Fox (in Unirea), MiniBlu si in Mall Vitan -astea in Bucuresti. In Ploiesti mi s-au parut mult mai mari reducerile -in Mall si Omnia -pt.cine locuieste prin zona.

Ne-am nimerit bine cu botezul acum, in perioada reducerilor -prilej bun de colindatras ... am cumparat ceva hainute frumoase si ieftine pentru copii -chiar si rochia mea am luat-o redusa 50%! dance
ingerash
Scris: Friday, January 30, 2009 9:24 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Frumoase hainute mami de rik si salopeta Arianei e super;adrianayo2003imi plac bluzele
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.