ocean26

Profil: ocean26
Despre
Utilizator: ocean26
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Sunday, November 17, 2013
Ultima vizita: Wednesday, March 5, 2014 3:28 PM
Numarul de postari: 6
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: E baiat sau fata ?
Postat: Friday, February 21, 2014 11:41 AM
Buna ziua!Am 18 saptamani si doctorul mi-a spus ca e fatamami de fetita ,dupa cum nu se vede nimicDistanceKiss ,dar zicea ca nu se pronunta sigur pana nu merg la 4D.Asa le-a spus si la alte 3 prietene de-ale mele si s-a adeverit.Se vede in saptamana a 18-a?E posibil sa fie fata?majoreta
Subiect: Saptamana 17 de sarcina
Postat: Monday, February 17, 2014 3:45 PM
Buna ziua!Am si eu 17 saptamani si tot simt ceva miscand prin burtachitara, dar cand pun mana nu simt nimic.Uneori imi pulseaza burtatopai , se vede cum se ridica si se lasa. Oare sa fie miscarile copilului?majoreta
Subiect: Metode pentru a afla sexul copilului
Postat: Thursday, February 6, 2014 3:09 PM
bebic Buna ziua. Ma numesc Cristina si sunt insarcinata in 16 saptamani chitara Voiam sa va intreb la cate saptamani se vede sexul copilului la ecograf?bottle Sunt tare curioasa.Andrele
Subiect: Alimentatia gravidei
Postat: Thursday, February 6, 2014 3:05 PM
Buna ziua.Sunt insarcinata in luna a IV-a (16saptamani) si am probleme cu ametelile din cauza lipsei de calciu. Nu prea imi plac lactatele, decat branza de oi si laptele prins. Am observat ca daca mananc lapte prins nu mai am probleme cu ametelile majoreta . E permis laptele prins in sarcina?chitara
Postat: Thursday, November 21, 2013 12:05 PM
mami de fetita boy Stiu ca mai am mult de asteptat, dar eram curioasamajoreta E prea devreme acum probabilbanghead
Postat: Sunday, November 17, 2013 11:55 PM
floare3 Buna!Am aflat si eu de curand ca sunt o viitoare mamica. Sunt in saptamana a 5-a dupa cum am calculat. Mi-ar placea sa stiu dupa simptome daca voi avea baiat sau fata, nu dupa acest calendar. Inca dinainte cu 3 zile sa aflu ca am ramas insarcinata am avut dureri de burta, ovare, stomac, mai mari ca la ciclu. Acum ma dor ovarele putin si am o stare de somnolenta. Capul ma doare uneori, sanul stang e mai mare decat dreptul. Nu am greturi, nu am pofte, aureola din jurul sanilor nu s-a inchis la culoare. Mi-e sete toata ziua. Astept parerile voastresarbatoare