Obiecte lucrate manual

Options Obiecte lucrate manual
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Yzuka
Postat: Friday, June 26, 2009 4:03 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
dati-mi si mie o idee ce as putea sa fac in timpul liber.As vrea sa lucrez ceva manual (lucrez in momentul de fata macrameuri si alte cele) Ce altceva as putea sa mai fac,ceva decoratiuni...Daca cineva are vreo idee astept sa mi-o impartaseasca si mie...pupicipupici pupici pupici
antoaneta
Postat: Friday, June 26, 2009 6:47 PM

Nivel: Membru

Intrat: 6/21/2009
Postari: 37
Locatia: bucuresti
uite eu incerc sa iti dau cateva idei.incearca sa faci niste bluzite din bumbac sau ce material vrei(crosetate), sau cev adecoratiuni ca fiind ingerasi, cosulete, etc.eu ma ceva de genul acesta lucrate dar nu le am la mine acasa. sunt la mama la tara si chiar nu am cum sa iti trimit dar caut ceva si incerc sa iti timit.sau accesorii.nu stiu.eu incerc sa lucrez acasa pe bani si nu gasesc.sincer.
antoaneta
Postat: Friday, June 26, 2009 6:48 PM

spor la treaba.antoaneta.
geta
Postat: Saturday, June 27, 2009 12:53 AM

Intrat: 7/17/2008
Postari: 49
Locatia: Romania
Yzuka wrote:
dati-mi si mie o idee ce as putea sa fac in timpul liber.As vrea sa lucrez ceva manual (lucrez in momentul de fata macrameuri si alte cele) Ce altceva as putea sa mai fac,ceva decoratiuni...Daca cineva are vreo idee astept sa mi-o impartaseasca si mie...pupicipupici pupici pupici

Ai putea sa incerci sa lucrezi goblene si apoi sa le inramezi. pe internet gasesti o multime de modele si diagrame gratuite iar in italia, spre deosebire de romania, gasesti fel de fel de panzeturi , ate si alte accesorii.
De asemeni ai putea sa le folosesti pentru cadouri celor dragi cu diferite ocazii.
antoaneta
Postat: Saturday, June 27, 2009 1:01 AM

ok.multumesc.am foarte multe panze de goblen lucrate dar nu am apucat sa inramez mai nimic din ele.vina: starea financiara nu este chiar atat de roz.oricum multumesc ptr idee si daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta fara nici o problema.Andrele ras

Mesaj editat de moderator. Fara trimitere la blog, te rog!
Yzuka
Postat: Thursday, July 9, 2009 12:47 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
ms mult de idei antoaneta si geta...pozele care le-ai atasat sunt foarte frumoase dar sunt greu de facut lucrurile acelea...o sa incerc sa atasez si eu poze cu ce am lucrat...am facut si eu cate ceva...dar nu mare branza...acum invat...ma tot chinui si cu punctul cruce...acum sa vedem ce iasa...
mihaelab
Postat: Wednesday, October 21, 2009 1:26 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/18/2009
Postari: 117
Am o rugaminte daca ma puteti ajuta.
Am 3 covoare lucrate manul pe care vreau sa le vad.
sunt traditionale
Unde as putea sa le vand?
Sau unde ma indruma-ti sa merg cu ele.
geta
Postat: Wednesday, October 21, 2009 6:58 PM

Intrat: 7/17/2008
Postari: 49
Locatia: Romania
faci poza covoraselor, scrii referinte referitoare la ele si incerci sa postezi pe ebay. Sa nu uiti sa postezi si date de contact. Incercarea moarte n-are...floare2
https://www.vinde-ebay.ro/
carla
Postat: Wednesday, October 21, 2009 7:31 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Yzuca,sunt o gramada de subiecte despre lucru manual aici:crosetat,tricotat hainute,caciulita,accesorii,punct in cruce,margele,etc,poti colinda forumul si gasi singura ce ti-ar place sa faci.Spor la cautare,iti doresc sa gasesti ceea ce ti se potriveste mai bine
carla
Postat: Monday, May 24, 2010 10:22 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Mi se pare in plus subiectul asa ca am sa-l inchid.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed