Profil: oachi
Despre
Utilizator: oachi
Nivel: Ambasador
Statistici
A intrat: Monday, August 8, 2011
Ultima vizita: Thursday, October 20, 2016 4:21 PM
Numarul de postari: 653
[0.06% din toate postarile / 0.17 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: concurs nr 41 TOAMNA
Postat: Sunday, December 7, 2014 7:27 PM
Multumesc pentru voturile voastre!!!! Multi pupci
Subiect: concurs nr 41 TOAMNA
Postat: Saturday, December 6, 2014 6:12 PM
Yupiiiiiiii!!!!!
CE super cadou Clap
Subiect: Diagrame pentru bluze sau pulovere
Postat: Wednesday, December 3, 2014 1:01 PM
un viitor cadou!computerlove
Subiect: Pulovere tricotate-stilul meu
Postat: Tuesday, December 2, 2014 1:38 PM
ce mai fac si eu
Subiect: concurs nr 41 TOAMNA
Postat: Tuesday, December 2, 2014 1:37 PM
cum se decide! se vede ca nu mai lucreaza nimeni
Subiect: Pulovere tricotate-stilul meu
Postat: Wednesday, November 12, 2014 2:24 PM
ce am mai lucrat si eu dupa cel visiniu!!!
Subiect: concurs nr 41 TOAMNA
Postat: Tuesday, November 4, 2014 1:46 PM
separate toate
de jos, cu raglan

pupici la toatecomputerlove Cheek Kiss
Subiect: Tricotajele mele
Postat: Monday, November 3, 2014 9:08 AM
cristinapatrascu66 wrote:
multumesc de aprecieri pupici pupici pupici pupici si mai am un set caldut ,acum l-am terminat


ce dooor imi era sa vad ca mai lucreaza cineva cu diagrame!!!! topai cristinuca computerlove
Subiect: Articole crosetate pentru bebelusi
Postat: Monday, November 3, 2014 9:05 AM
Bravo leila!!!! mult spor!!!Andrele
Subiect: Tricotajele mele
Postat: Wednesday, October 29, 2014 11:17 AM
cristinapatrascu66 wrote:
am mai lucrat ceva

bravo cristinuca!!! Impletitul este job-ul tau perfect! computerlove