numar de romania
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela75
Scris: Wednesday, February 13, 2008 4:25 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/22/2006
Mamici ,am vazut aici in josul paginii reclama cu nr de ro. si ma bate gandul sa comand si eu Asta ar insemna ca de exemplu Diana sa ma sune oricand ca si cum ar da un apel local.Stiti ceva , ati folosit ,ati auzit...ceva info ?oare
MNiko
Scris: Wednesday, February 13, 2008 6:33 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
mihaela75 wrote:
Mamici ,am vazut aici in josul paginii reclama cu nr de ro. si ma bate gandul sa comand si eu Asta ar insemna ca de exemplu Diana sa ma sune oricand ca si cum ar da un apel local.Stiti ceva , ati folosit ,ati auzit...ceva info ?oare

Sora mea are in Franta un abonament de telefon cu care poate suna gratis in Ro dar doar la un numar de fix. Nu stiu amanunte. Poate reuseste Rody sa iti dea ceva informatii ca eu cu sora mea ne gasim destul de rar din cauza programului ei foarte incarcat.
mihaela75
Scris: Wednesday, February 13, 2008 6:45 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/22/2006
Nu, nu e vorba de sunat in Ro ca asa am cartele cu droaia ieftine, eu sun mereu.Vreau din Ro sa ma poata suna ,nu pe tarife de romtelecom ca astia-s nebuni de legat ce tarife au.Deci cu nr asta de romania , asa se cheama " nr de Ro." m-ar suna Dia la orice ora ca platesc eu cu cardul.am sunat la ei , au sediul in State si cica nu accepta cec , doar plata online nervi si vechea poveste , la mine in familie nu se admite cardul dat online banghead banghead banghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.