Noutati despre noi!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mammatilerik
Scris: Thursday, October 19, 2006 10:08 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/25/2006
Off...vad ca am facut si cateva greseli de scriere...Ma scuzati...

Sa mai adaug ceva important.
Am vb cu avocata despre tot ceea ce am scris mai sus, si ea mi-a zis ca daca simt ca vreau sa mai incerc pentru o ultima oara, sa o fac, sa am macar inima impacata, si mai ales ca acum voi stii exact la ce usi sa bat si ce am de facut....
L-am pus sa scrie avocatei o scrisoare, prin care regreta tot ceea ce mi-a spus si imi cere o ultima sansa, iar daca se va intampla ca ma va mai ameninta o singura data ca ma desparti de Erik si ca ma va trimite in tara fara copil, atunci vom divorta iminent, iar custodia lui Erik imi va reveni mie.O astfel de hartie nu are practic prea multa valoare, daca va fi cazul sa o folosim, pentru ca se va reanaliza situatiile amandoura si se va decide ce este mai bine pentru copil.Dar am vrut ca macar sa fie o dovada ca eu am incercat totul sa imi salvez casnicia (pentru mine si pentru Erik)....
Off sunt multe de spus....

Dar ma opresc aici....Sper ca a-ti inteles ideile principale macar.

Va pup din nou si o zi buna.

PS: Am descoperit aici in oras o romanca tare de treaba, care tocami a devenit mamica acum circa 3 sapt.
I-am dat si ei adresa forumului...
kali
Scris: Thursday, October 19, 2006 10:14 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Sa dea Dumnezeu sa ca totul sa mearga spre bine, iar decizia ta sa fie cea mai buna pentru toti.
mammatilerik
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:04 AM
Nivel

Si o poza in caz ca va este dor de mutrisoarele noastre!
mammatilerik
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:05 AM
Nivel

mammatilerik attached the following image(s):
hpim4137.jpg

AdrianaC
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:18 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Mami de Erik, noi suntem alaturi de tine indiferent ce decizie ei. Nu iti face tu probleme daca te intelegem sau nu, important este ca tu sa faci ce consideri ca este mai bine pentru tine si pentru copil si sa nu uiti ca iti suntem alaturi indiferent de ce decizie iei.

Sa dea Domnul sa fie bine pentru voi si sa se schimbe intradevar, pentru ca cel mai bine pentru Erik este sa creasca si cu mama si cu tata, dar si acest lucru nu trebuie sa se faca cu orice pret, in niciun caz cu sacrificiul tau.

Ne-a fost dor de voi, speram sa fiti bine si uite ca deocamdata e bine. Bravo mami ! Ai grija mare insa de tine si de Erik ! Ai slabit tare mult, dar ma bucur ca dupa toate incercarile ti-ai pastrat zambetul pe fata ! bravo
Kiki
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:20 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
mammatilerik wrote:

Sigur ca ne era dor ras Ma bucur ca esti cat de cat mai linistita. Sper sa mearga bine lucrurile acum! pupici Sa ne tii la curent! pupici pupici pupici
Miri
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:37 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Eu am posta acum o ora un raspuns aici si....nu-i!banghead
Mami de Erik, e important sa-ti fie bine tie si puiutului tau!Atit!
Si sper din suflet ca o sa va fie asa cum iti doresti!Sotul tau a primit o doua sansa ar fi bine sa profite la maxim de ea!
Pupici voua si imbratisari!Iti suntem alaturi, indiferent de decizia ta!flowers
Ema
Scris: Thursday, October 19, 2006 11:59 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Si eu am scris un mesaj si nu il mai vad!
Mami di Erik iti doresc numai bine, noroc si fericire tie si la puisor!
Si eu iti sint alaturi si sper ca v-a fi bineflowers
misha
Scris: Thursday, October 19, 2006 12:06 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/12/2006
...sa mai spun ca si eu am scris un mesaj si nu-i?ras

Mammmatilerik, aveti grija de voi! Suntem alaturi de tine indiferent de decizia pe care o vei lua...eu sper totusi ca sotul tau sa realizeze ce comori are langa el , sa va demonstreze ca va iubeste cu adevarat si totul sa fie bine de-acum incolo! flowers
leut
Scris: Thursday, October 19, 2006 1:06 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Mai mami de Erik, domnul sot s-a uitat bine de tot la voi? Ce frumosi sunteti, cel putin poza pe care-ai postat-o e minunata! pupici
In alta ordine de idei, o sansa, ultima, era normal sa i-o acorzi! N-o sa regreti mai tarziu, oricare ar fi situatia, mai ales ca stii ca ai facut tot ce ti-a stat in putinta! Bafta multa si sanatate!sic
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, October 19, 2006 1:18 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Mami de Erik, iti doresc cu tot sufletul ca visul tau de casnicie fericita sa se implineasca alaturi de tatal lui Erik! Sper ca sotul tau sa profite de sansa pe care i-ati acordat-o.
Va imbratisam si va pupam!pupici pupici
TatyKS
Scris: Thursday, October 19, 2006 1:23 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Ne bucuram ca sunteti bine mami si Erik. Bine ca a trecut perioada aia urata din viata voastra si poate totul o sa bine de aici inainte. Va dorim numai bine , sanatate multa si fericire maxima.
Ne era dor sa va vedem zambindpupici
TatyKS
Scris: Thursday, October 19, 2006 1:23 PM
Nivel

Ne bucuram ca sunteti bine mami si Erik. Bine ca a trecut perioada aia urata din viata voastra si poate totul o sa bine de aici inainte. Va dorim numai bine , sanatate multa si fericire maxima.
TatyKS
Scris: Thursday, October 19, 2006 1:24 PM
Nivel

Alina
Scris: Thursday, October 19, 2006 3:57 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Mami de Erik, ma bucur din suflet ca te-ai mai linistit. Sunteti doi frumosi, iar Erik o minune de baiat. pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.