Noutati despre noi!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mammatilerik
Scris: Friday, October 20, 2006 10:26 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/25/2006
Va multumesc din suflet pentru ca v-ati gandit la noi si ca ma sustineti moral in continuare.
Asa cum a spus si Leut....o ultima sansa trebuia intr-un fel sa ii acord, ca sa am inima impacata ca macar am incercat tot ce mi-a stat in putinta.....

Intr-adevar am slabit in ultima perioada....am ajuns la 57 kg...Acum mi-am mai revenit, dar acum vreo 2 saptamana aratam ca o fantoma....:)

Multi pupici de la noi!
Maria & Mario
Scris: Friday, October 20, 2006 12:01 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Ai un suflet mare daca i-ai mai dat o sansa. Doamne, el chiar nu vede ce risca sa piarda. Sa va dea Domnul mult respect si intelepciune, alaturi de o farama de dragoste , sa fiti o familie fericita. Va dorim tot binele din lume. Aratati foarte frumosi mami si Erik in fotografii !

Asteptam numai vesti frumoase de la voi ! Va pupam cu mare drag ! pupici pupici

Si Erik mergeeeee ! bravo Voinikule !
mammatilerik
Scris: Friday, October 20, 2006 2:08 PM
Nivel

Maria & mami wrote:
Ai un suflet mare daca i-ai mai dat o sansa. Doamne, el chiar nu vede ce risca sa piarda. Sa va dea Domnul mult respect si intelepciune, alaturi de o farama de dragoste , sa fiti o familie fericita. Va dorim tot binele din lume. Aratati foarte frumosi mami si Erik in fotografii !

Asteptam numai vesti frumoase de la voi ! Va pupam cu mare drag ! pupici pupici

Si Erik mergeeeee ! bravo Voinikule !

Da...Ai mare dreptate...Sper doar ca "sufletul meu cel mare" sa nu ma duca la pierzanie...
Pentru ca de multe ori in viata se adevereste ca uneori cand ne ascultam inima in loc de cap....o dam in bara.....

Da...Erik merge de la 10 luni.La inceput nesigur....dar tare incapatanat.Acum,....da kilometrajul peste cap...(si noi la fel, caci trebuie sa ne tinem dupa el)....

Nu sta si el 5 minute jos sa se joace....E in continua miscare....

Va pup si va doresc un weekend minunat.
mammatilerik
Scris: Friday, August 10, 2007 12:22 PM
Nivel

Off....de cand nu am mai intrat pe forum....cred ca de jumatate de an....
Imi pare tare rau....dar a fost mai mult din lipsa de timp.....

Dar ma bucur sa vad ca unele din topicurile pe care le-am initiat inca mai sunt "populare".

Vreau sa va salut pe toate mamicile si puisorii lor si sa va trimitem o imbratisare calda de pe tinuturile nordice (si "reci").

Pupici mammatilerik si Erik

leut
Scris: Friday, August 10, 2007 12:26 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Doamne, fata...bine ca ai intrat si acum! Important e sa fiti voi bine...stii ca suntem alaturi de tine!!! Niste poze cu voi as vrea sa mai vad...Pupici!pupici pupici pupici
Kiki
Scris: Friday, August 10, 2007 12:27 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mami de Erik, bine ai revenit! ce faceti? Cum mai sunteti?
Pupici micutzului Erik! pupici pupici pupici
taki
Scris: Friday, August 10, 2007 12:27 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

mammatilerik wrote:
Off....de cand nu am mai intrat pe forum....cred ca de jumatate de an....
Imi pare tare rau....dar a fost mai mult din lipsa de timp.....

Dar ma bucur sa vad ca unele din topicurile pe care le-am initiat inca mai sunt "populare".

Vreau sa va salut pe toate mamicile si puisorii lor si sa va trimitem o imbratisare calda de pe tinuturile nordice (si "reci").

Pupici mammatilerik si Erik

Pupici dulci si de la noi!pupici pupici
Maria & Mario
Scris: Friday, August 10, 2007 12:29 PM
Nivel

AAa, lume nouaaaa ! Ce faceti ? Ce iti face voinikul ? Chiar asa , ceva foto cu voi vedem si noi ? Totul e ok la voi ? Pupici de la Maria pt Erik !
georgy_adinutza
Scris: Friday, August 10, 2007 12:33 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2006
Bine ati revenit dragilor !! Spuneti-ne daca totul este ok , daca ati rezolvat pb voastra ! va pupam pupici pupici pupici pupici pupici
Alina
Scris: Friday, August 10, 2007 4:09 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Pupici lui Erik si mamei sale. pupici pupici
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, August 10, 2007 4:45 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Si noi vrem poze cu voi!
Macar din cand in cand sa va mai vedem...flowers
Sper ca sunteti bine! Va pupam!pupici pupici pupici
Miri
Scris: Friday, August 10, 2007 9:21 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Mami de Erik, v-am trecut de mult la categoria"disparuti"!plans
Sper ca sunteti bine, ca s-au rezolvat problemele si ca ne mai dati vesti despre voi, mai des!
Pupici de la noi!pupici pupici pupici
mammatilerik
Scris: Friday, August 10, 2007 9:27 PM
Nivel

Ma bucur mult ca nu ne-ati uitat.Acum caut repede si cateva poze.
Noi suntem in general bine.Tocmai ce am fost in tara pt 5 saptamani.
A fost cam stres asa pt ca a fost si sotul si inca mai are piticii lui pe creier...poveste lunga.....

Miercuri incep munca, iar Erik va sta in principiu cu o bona o perioada, pt ca loc la gradinita nu am primit din pacate.

Atmosfera cu sotul din pacate nu s-a imbunatatit prea tare dupa episodul de asta toamna.Iar eu am ajuns la concluzia ca nu se merita sa ma mai chinui ca imi bat capu degeaba....Ma rog au mai fost si momente oki, dar oscilatiile sunt prea mari...adica cand te ridica in slavi...cand se sterge la....f... cu tine...(ca sa ma exprim mai grosolan).A fost 1 an greu pt mine.Acomodarea cu munca nu a fost chiar usoara, iar el a stat acasa in concediu medical....fara nici o alta ocupatie....decat sa stea dupa fundu lui Erik, si vezi Doamne numai el stia ce sa ii faca copilului.....

Acum am avut vacanta aproape 2 luni si lucrurile s-au ameliorat din pct asta de vedere, si ma rog din suflet sa nu isi mai continue concediu medical...ca o sa innebunesc...

Pe plan profesional mi-a mers bine.M-au angajat permanent la scoala.Si m-am bucurat tare mult.Acum chiar nu mai depind de nimeni....si la o adica voi avea mijloacele materiale sa ma intretin singura....

Erik a invatat cateva cuvinte in romaneste si si le etaleaza pe aici, de se uita astia crucis....In ciuda cometariilor "din jur" eu am continuat sa ii vb numai romaneste.Iar acum vad ca intelege aproape tot si din ce ii spun eu si din ce ii spune taicasu...Dupa ce va incepe gradi, sunt consienta ca norvegiana va domina, dar nu ma voi lasa.....
Cateva cuvinte din vocabular: mamaie, tataie,nasha,mapa(apa),marsh,ghina(gaina),atza(ratza),sasa(acasa),munta(munca),
mshina(masina),asa,gata,dinti,buze,bina(trambulina),ina(alina),tzatza - normal...si mai sunt cateva....

Acum sa ne trageti de urechi ca inca mai sugem la tzatzi.Si chiar ne mai trezim noaptea ditamai flacau, sa mai verificam ca tzatzi e tot acolo.Dar ne putem lauda ca de 1 sapt dormim in patutzul nostru,iar asta m-a costat pe mine un spate intepenit de cateva zile.

Cam atat despre noi in mare.
Va pupam mult si poate aveti timp sa imi scrieti la topicul asta cateva cuvinte despre fiecare, ca nu am timp din pacate sa rasfoiesc prin forum...decat fugitiv....

mammatilerik attached the following image(s):
cu plete.jpg

Maria & Mario
Scris: Friday, August 10, 2007 9:30 PM
Nivel

Ma bucur ca totul e .... spre mai bine ! Si ca sunteti ok. Pupam voinikul papacios ! pupici pupici
leut
Scris: Friday, August 10, 2007 9:31 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Mai mamicuta lui Erik...vesti bune, zic...mintea si sufletul sa fie deschis! Ai baiat mare, creste langa o mama ce-l iubeste din toata inima si asta conteaza enorm! O sa te citesc de-acum pe-aici! O seara buna!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.