NOUL PRESEDINTE AL ROMANIEI!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 8:12 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
TRAIASCA MIRCEA GEOANA,TRAIASCA NOUL PRESEDINTE,TRAIASCA PSD-UL!!!!yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize
zaza_
Scris: Sunday, December 6, 2009 8:32 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/25/2008
Inca nu s-au numarat voturile. De la sondaj pana la adevar, mai e....
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 8:36 PM
Nivel

Vine o zi!!!!-Holograf!!!

ras ras ras ras ras ras
snowdrop
Scris: Sunday, December 6, 2009 9:09 PM
Nivel

Inregistrat: 3/26/2007
traiasca si infloreasca!
Cristina, imi pare rau, dar te-ai grabit un pic ...
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 9:27 PM
Nivel

Da intradevar nu e razultatul final dar si pana la aceasta ora tot Geoana e noul presedinte!! Din rezultatele de la ora 22:30!!!

ras
zaza_
Scris: Sunday, December 6, 2009 9:29 PM
Nivel

Ale cui rezultate?
zaza_
Scris: Sunday, December 6, 2009 9:48 PM
Nivel

C.S.O.P ora 21:

T.B=50,4%
M.G=49,6%
Mela
Scris: Sunday, December 6, 2009 9:49 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Cristina,eu zic sa nu te iei dupa sondaje,care au o marja de eroare de 2-3 %;se vor numara voturile de catre biroul electoral central.
ia in considerare si zecile de mii de voturi din strainatate ras care nu intra in nici un fel de sondaj.
cred ca Geoana nu trebuia sa se avante si sa se declare presedinte,inca nu e nimic oficial.

hai sa asteptam numaratoarea corecta,da? hainoroc

edit:ia uite ca si la Realitatea s-a schimbat situatia,nu mai e Geoana presedinte,ca acum doua ore,e Basescu.
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:03 PM
Nivel

sami wrote:
Cristina,eu zic sa nu te iei dupa sondaje,care au o marja de eroare de 2-3 %;se vor numara voturile de catre biroul electoral central.
ia in considerare si zecile de mii de voturi din strainatate ras care nu intra in nici un fel de sondaj.
cred ca Geoana nu trebuia sa se avante si sa se declare presedinte,inca nu e nimic oficial.

hai sa asteptam numaratoarea corecta,da? hainoroc

edit:ia uite ca si la Realitatea s-a schimbat situatia,nu mai e Geoana presedinte,ca acum doua ore,e Basescu.

Imi pare ray dar si eu pe realitatea ma uit

Geoana -51,2%
Base-48,8%

ras se pare ca mai exista sialt program realitatea???
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:04 PM
Nivel

Oricum mai asteptam nu???
Mela
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:12 PM
Nivel

Cristina,nu trebuie sa fii ironica sic
in momentul in care scriam,pe Realitatea se prezenta un alt sondaj,il discutau invitatii din emisiune,sondaj care il da castigator pe Basescu.
daca ai urmarit programul,stii despre ce vorbesc ras
oricum,Doamne fereste sa ne conduca tara coruptii din psd,un neamt si un om cu ceva probleme la cutiuta (crin antonescu).
Anelise
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:23 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Eu sunt pe Antena3 seara de seara ca sunt fan. thumright Chiar sunt curioasa de rezultatul final. oare Am senzatia ca traim intr-o jungla. Astia fura voturi in disperare, "cade" curentul la sectiile de votare etc. Abia astept sa se termine! pale
KRYS85
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:39 PM
Nivel

sami wrote:
Cristina,nu trebuie sa fii ironica sic
in momentul in care scriam,pe Realitatea se prezenta un alt sondaj,il discutau invitatii din emisiune,sondaj care il da castigator pe Basescu.
daca ai urmarit programul,stii despre ce vorbesc ras
oricum,Doamne fereste sa ne conduca tara coruptii din psd,un neamt si un om cu ceva probleme la cutiuta (crin antonescu).

Sami,pentru Dumnezeu glumeam,sper ca nu te-ai suparat pe mine!!!pupici pupici pupici pupici pupici
Mela
Scris: Sunday, December 6, 2009 10:55 PM
Nivel

eu nu cred nici in realitatea,nici in antena 3,ambele sunt partinitoare datorita actionarilor lor principali.

e trist ca am avut de ales intre doua rele.

nu-l vreau pe Geoana ca presedinte pentru ca o sa vedeti ca odata sau altadata or sa iasa la iveala legaturile lui cu FNI-ul care a pagubit atatia romani,nu-l vreau pentru ca face parte din PSD,care n-o sa mai ia din banii saracilor,ca nu mai au ce,dar o sa ciupeasca din fondurile ce UE le baga in tara noastra,nu vreau sa-l vad pe Nastase scapand cu fata curata,vreau ca Patriciu sa-si plateasca datoriile fata de stat.
nu cred ca Geoana va face ceva pentru profesori,medici,agricultori,o sa inceapa prin a da vina pe sistemul anterior care greu se poate repara.

nu ma dau in vant nici dupa Base pentru ca nu mi se mai pare omul care era,pentru ca m-am saturat de scandaluri politice pe care el le intretine,parca ascunde situatia adevarata din tara aia,pentru ca are orgoliul lui prostesc...

in Diaspora se pare ca Basescu are in jur de 70%,vedem cine-o sa iasa.
si cum o sa ne scoata tara din criza si coruptia in care e afundata.
mirela74chris
Scris: Sunday, December 6, 2009 11:14 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Sincer,fetelor!Oricare ar iesi,pentru romanul de rand,bine tot nu va fi!Cat despre romanii plecati afara care il voteaza pe Base,sa fim realisti,daca ar fi fost bine cu el,atunci ar fi venit in tara langa cei dragi,nu ar sta in tari straine unde le este mai bine din toate punctele de vedere.viitorul Romaniei nu este prea roz,cei care vin la putere vor totul doar pt ei,nu se preocupa de binele poporului!ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.