Profil: Nika
Despre
Utilizator: Nika
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Wednesday, July 30, 2014
Ultima vizita: Saturday, October 11, 2014 10:52 AM
Numarul de postari: 2
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: ma poate ajuta cineva
Postat: Thursday, July 31, 2014 9:07 AM
Buna,sunt noua pe aici,sunt Nicoleta si sunt din Republica Moldova.Sunt casatorita,am 21 de ani si asteptam minunatia noastra sa apara in luna octombrie.Sotul abia de reuseste sa acopere intretinerea noastra si achitarea chiriei.Rog persoanele care au micuti si nu mai au nevoie de hainute pentru bebe,sa ne faca noua un bine,vreau sa mentionez ca asteptam o fetita.Multumesc anticipat.Stiu ca nu am ce cauta pe aici,dar am cautat forum-uri si site-uri pe la noi si nu am gasit nimic potrivit.
Subiect: ajutor pentru oameni in nevoi
Postat: Wednesday, July 30, 2014 3:51 PM
verusca wrote:
buna tuturor! indraznesc sa deschid un topic nou pentru a explica mai clar ce intentionez sa transmit: sunt interesata sa aflu despre cazuri de oameni, respectiv familii, nevoiasi, cu posibilitati minime de intretinere, nu din cei care profita ci din cei care sincer au nevoi speciale si urgente, in cadrul bisericii noastre eu ma ocup de departamentul social unde primesc absolut orice fel de ajutoare materiale de la alimente la haine,de la electrocasnice ( nu neaparat noi ) la carucioare de pus in masina, incaltaminte, deci sigur exista pe undeva oameni care au nevoie de acestea, eu apelez la voi ca sa am recomandarea voastra pentru persoanele respective, nu sa le aruncam oricui, oricum asa.multumesc anticipat!

Buna ziua,avem si noi nevoie de hainute si lucruri mici pentru bebe,pe care il asteptam cu mare drag in luna octombrie,rog seriozitate,sotul abia de reuseste sa faca fata intretinerii noastre si chiriei,multumesc ...vreau mai multe detalii in privinta acestui ajutor.