Nastere usoara, Shirel!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
miriam
Scris: Friday, June 7, 2013 2:05 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Sincer , ma asteptam sa apara azi Shirel pe aici sa ne spuna cum a fost la serbarea lui EdenLol
Eu sper totusi ca este bine si super fericita cu bebe in brate inconjurata de restul familiei ei!
shirel
Scris: Friday, June 7, 2013 3:26 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Ce serbare am avut cred ca va inchipuiti nu?Haha Haha Haha Haha Intru ptr cateva clipe acuma am ajuns acasa suntem amandoua super bine ,am avut o nastere exact asa cum v-am obisnuit usoara ,naturala si fara epidurala,bebelina este superba si cu un caracter foarte bine definit ,povestea va veni mai tarziu putin o cheama Tahel(se citeste fara h deci Tael si este ceva care semnifica lumina cum se imprastie in jur s-a nascut pe 5 iunie la ora 17.32 cu o greutate de 3 .532.Va pup si promit ca revin putin mai tarziu si cu explicatii si cu poze.iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
suuuuut super fericitaaaa in sfarsit mi-am indeplinit visul -4 copii!dance dance dance dance
marmita
Scris: Friday, June 7, 2013 3:32 PM
Nivel

Inregistrat: 9/11/2007
Felicitari Shirel Bravoo Bravoo Sa va traiasca minunea Angel
denisa_rachid
Scris: Friday, June 7, 2013 3:36 PM
Nivel

Inregistrat: 8/13/2010
Shirel, abia astept detalii! Sa va binecuvanteze Dumnezeu pe totiangel . Suna foarte frumos numele! Va doresc numai bine si acomodare usoara si placuta in noua familieBravoo computerlove
mirela74chris
Scris: Friday, June 7, 2013 3:42 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
coeur coeur Felicitari din suflet!Sa va traiasca si sa fie sanatoasa!Astept cu nerabdare fotografii!coeur coeur

img
AdrianaC
Scris: Friday, June 7, 2013 3:49 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Felicitari Shirel ! Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii !

Refacere rapida mami si laptic mult !

Abia astept pozele cu minunea mica !

computerlove computerlove computerlove
Deyu.
Scris: Friday, June 7, 2013 4:22 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 8/19/2012

God, nu pot sa cred! Ce moment frumos! Ce familie frumoasa! Ce nume superb! Toate sunt frumoase!
Nu pot sa iti spun mai mult decat ca iti doresc sa ai parte numai de bucurii, fericire si veselie, muuuult lapte, bebe cumintica si sanatoasa, si altceva...pozici! Vrem poze!majoreta
Te pup, si iti doresc toate cele bune, tie, lui Tahel si la toata familia ta!!!pupici love SimplyLove

img

computerlove computerlove
zaza_
Scris: Friday, June 7, 2013 4:25 PM
Nivel

Inregistrat: 3/25/2008
Felicitari! Sa fiti sanatoase! Tael sa fie iubita si fericita! La fel si tu si familia ta superba! Asteptam povestea si pozeeeee!computerlove computerlove computerlove
sandica80
Scris: Friday, June 7, 2013 5:07 PM
Nivel

Inregistrat: 3/5/2011
Felicitari Shirel ,sa va traiasca si sa fie sanatoasa!DistanceKiss Refacere usoara!pupici
marivic
Scris: Friday, June 7, 2013 5:29 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
shirel wrote:
Ce serbare am avut cred ca va inchipuiti nu?Haha Haha Haha Haha Intru ptr cateva clipe acuma am ajuns acasa suntem amandoua super bine ,am avut o nastere exact asa cum v-am obisnuit usoara ,naturala si fara epidurala,bebelina este superba si cu un caracter foarte bine definit ,povestea va veni mai tarziu putin o cheama Tahel(se citeste fara h deci Tael si este ceva care semnifica lumina cum se imprastie in jur s-a nascut pe 5 iunie la ora 17.32 cu o greutate de 3 .532.Va pup si promit ca revin putin mai tarziu si cu explicatii si cu poze.iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
suuuuut super fericitaaaa in sfarsit mi-am indeplinit visul -4 copii!dance dance dance dance

Sa va traiasca ,sa va aduca toti numai bucurii si sa aveti o viata minunata!SimplyLove
Refacere rapida si mult laptic Tahelei!Este un nume fascinant SimplyLove
Ruth
Scris: Friday, June 7, 2013 6:49 PM
Nivel

Inregistrat: 9/4/2011
shirel refacere rapida si mult laptic, iar Tahelei multa sanatate ii doresc ca de frumoasa sunt sigura ca e si sa va bucure zilele impreuna cu ceilalti copiipupici
ma bucur pt tine ca esti si fericita si implinitaDistanceKiss
aaa uitam sa zic ce mare a fost bebelina
ingerash
Scris: Friday, June 7, 2013 7:29 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Bun venit Tahel!DistanceKiss iloveyou Refacere rapida iubita!Astept pozele cu nerabdare!majoreta majoreta majoreta
aurishta
Scris: Friday, June 7, 2013 7:44 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Ma bucur tare mult ca sunteti binedance ,iar micuta Tahel sunt convinsa ca se incadreaza in tiparul deja cunoscutras , adica frumoasapupici , desteaptapupici ,gata sa cucereasca inimile tutrorLove Love
oanamaria
Scris: Friday, June 7, 2013 8:19 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Eiiii! A venit micuta Tahel sa fie sanatoasa si norocoasa !Abia astept povestea nasterii si poze cu bebe ,cu fratiorii si cu mami !
Vai ce frumos!!!!!!iloveyou
kali
Scris: Friday, June 7, 2013 8:23 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
E cum ne-ai obisnuit: nastere usoara, bebe superb - sunt convinsa!! -... mami optimista si energica, tati in culmea fericirii!! Adica e perfect la voi!!

Bune ai venit, micuta printesa! Sa ai parte de tot binele din lume!

Mami, tati, sa va traiasca minunile!!iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.