Nastere usoara, Princess Lilou!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
praslea_cel_voinic
Scris: Friday, June 4, 2010 3:48 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/19/2009
Nastere usoara, refacere rapida, laptic mult si o bebelina papacioasa!
majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Fluturas
Scris: Friday, June 4, 2010 3:56 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
am vazut pe mess ca i-ai scris "nastere usoara" dar nu am crezut ca deja chiar naste.
nastere usoara lilou,refacere rapida,o bebica sanatoasa iar tie mult laptic
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, June 4, 2010 4:59 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Fetelor, nu cred ca a nascut ca trebuia sa dea de stire. Acum i-am trimis un mesaj si sper sa poata sa raspunda. Si eu stau ca pe ace, ca Sophie e ca si nepotica mea sau chiar mai mult!topai topai topai topai topai topai topai
raly
Scris: Friday, June 4, 2010 5:04 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Nastere usoara,Brigitte!majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, June 4, 2010 5:12 PM
Nivel

Asa... Brigitte a mea face nani. E la spital, sub observatie, se merge pe ideea unei nasteri naturale, dar... nu se intampla nimic momentan. Din cate stiu eu din isoricul familiei, si mamei lui Brigitte i s-a rupt apa, fara niciun fel de durere, astfel incat medicii au fost nevoiti sa apeleze la cezariana. Nu stiu cat o vor tine pe ea sub observatie, in conditiile in care apa e rupta de ceva timp!
shirel
Scris: Friday, June 4, 2010 5:56 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
offf,doamne numai sa treaca totul cat mai repede si bine.Ma gandeam ca sigur a nascut deja,atatea ore !

Nastere usoara in continuare si Lenus cum stii ceva ne trasmiti,bine!majoreta majoreta majoreta Cred ca si tu stai pe jar!sic ras
Mela
Scris: Friday, June 4, 2010 6:40 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
pai din cate stiu depinde si cata apa i-a curs cand i s-au fisurat membranele.
oricum,sunt sigura ca o tin sub observatie,de cum pierde prea multa apa vor interveni ei,daca nu se poate natural.
tinem pumnii pentru voi,Lilou angel majoreta
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, June 4, 2010 7:46 PM
Nivel

Nimic...uff
Incerc sa o sun si revin cu vesti.
AlexandraL
Scris: Friday, June 4, 2010 7:52 PM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2007
Lilou, nastere usoara si o fetita cuminte, sanatoasa si mancacioasa iti doresc! computerlove
Anelise
Scris: Friday, June 4, 2010 8:01 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
topai topai topai Tresar de fiecare data cand vad topicul activ! bounce Abia astept vestea cea mare! yes
sweet angel
Scris: Friday, June 4, 2010 8:07 PM
Nivel

Inregistrat: 1/6/2010
si eu am intrat de cateva ori deja sa vad cand ne da cute vestea cea buna. daca vorbesti cu princess sa ii transmiti toate cele bune din partea noastra .
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, June 4, 2010 8:11 PM
Nivel

Am sunat si nu-mi raspunde. Nici Stef. Poate au trecut la planul B, adica cezariana, daca ea nu avea contractii. Nu stiu ce sa zic. Sunt ingrijorata de nu mai pot! Numar minutele ce ar trebui sa fie alocate pentru o cezariana si poate da ea un semn, ca a promis ca trimite mesaj imediat ce naste. Ba am batut-o la cap sa trimita si MMS, daca are posibilitatea.
Sweet Angel, i-am spus ca toate fetele de pe forum sunt cu gandul la ea! Va multumeste tuturor!pupici
Acum astept... si ma rog sa fie bine! Ce greu e sa fii pe margine, fara vesti!uff uff uff
Anelise
Scris: Friday, June 4, 2010 8:15 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Lenus, iar am intrat repede cand am vazut ca ai postat! sic Stai linistita! Sigur e bine! angel Asa trebuie sa fie! Iti inteleg nelinistea mai ales ca sunteti atat de apropiate sufleteste, dar va fi bine! coeur Hai, ca ma mai invart si eu pe aici si stau cu ochii pe topic ca pe butelie! bounce ... coeur Sophieeeee, te asteptam, puiuta mica si draga! coeur coeur coeur Eu ma pregatesc deja cu confetti! confeti
img
alexandrabogdan
Scris: Friday, June 4, 2010 8:16 PM
Nivel

Inregistrat: 4/17/2008
sa speram ca va fii bine pana la urma. ei uite cum aici pe forum esti alaturi si traiest impreuna cu persoane necunoscute o gramada de emotii!!!!
KRYS85
Scris: Friday, June 4, 2010 8:24 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
alexandrabogdan wrote:
sa speram ca va fii bine pana la urma. ei uite cum aici pe forum esti alaturi si traiest impreuna cu persoane necunoscute o gramada de emotii!!!!

Subscriu!!!

Nastere usoara!!!angel angel angel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.