Nastere usoara draga Buli!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bulibuli
Scris: Monday, March 12, 2012 4:25 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Mesaje: 9649
multumim fetele! va pupam!!!

giulia, si mie mi se pare ca seamana cu mine, cel putin la gurita.. in schimb are gene lungi si intoarse, ca tati ras
madanuta
Scris: Monday, March 12, 2012 7:19 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Mesaje: 6054
Buli, felicitari mami! E frumos, frumos, frumos scumpul tau bebelus. Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!computerlove
Petronella
Scris: Monday, March 12, 2012 7:27 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/14/2010
Mesaje: 944
Buli felicitari! E perfect baietelul tau! Sa î?i traiasca si sa fiti sanatosi! coeur
mirela74chris
Scris: Monday, March 12, 2012 7:56 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Buli aveti o frumusete de baietel ,care iti seamana,desigurras .Acum mai trebuie sa aveti si o fetita care sa ii semene lui tati.sic Sa va traiasca si sa va aduca doar fericire si implinirihearts E un scump si un dulcecoeur coeur .Abia astept sa ne povestesti cum a fost si cum va acomodatitopai .Felicitari inca o datacoeur coeur
bereea
Scris: Monday, March 12, 2012 8:17 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
E un baietel perfect!hearts Dumnezeu sa-l binecuvanteze si pe el si familia din care face parte!pupici
miriam
Scris: Monday, March 12, 2012 8:30 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Mesaje: 4992
Buli, felicitari ai un bibi frumos tare, curat la fata, minunea din viata voastracoeur ...dar eu zic ca seamana cu tati, mai ales la ochi si frunte...sa va traiasca , sa fie sanatos si el, si voi, sa va puteti bucura de viata in 3angel
gabyta
Scris: Monday, March 12, 2012 8:34 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/20/2011
Mesaje: 3242
Ce mai conteaza cui seamana dance ...important e ca e sanatos si o minune de baietel,te pupam pui mic si dodolotz sa fii fericit si implinit alaturi de parintii tai dragi!!!computerlove pupici
Felicitari parintilor tainewclap newclap ,,,au facut o treba buna se paresic esti perfect !!pupici pupici
mariana71
Scris: Monday, March 12, 2012 8:37 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/14/2009
Mesaje: 5442
O frumusete de bebel Bulipupici pupici computerlove computerlove .Sa va traiasca !!!!!!!!!!!!!!!!
ioana0023
Scris: Monday, March 12, 2012 8:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
Mesaje: 2383
Buli, felicitari, ai o frumusete de baiat! computerlove Sa va traiascapupici
oanamaria
Scris: Monday, March 12, 2012 9:14 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Ce minune perfecta ai tu acolo numai buna de pupacit !
Sa creasca mare si sa fie sanatos !Tie refacere rapida si sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta cu inimioara ta dulce!coeur
alexandrabogdan
Scris: Monday, March 12, 2012 9:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/17/2008
Mesaje: 3770
felicitari Buli!!! bibi esti un frumusel!!!
kali
Scris: Monday, March 12, 2012 10:18 AM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mesaje: 14390
Ce galusca dulce aveti voi acolo!!!coeur
Sa fie sanatos si sa aiba noroc, voinicul!!computerlove
Pe tine, mami, te pup si iti doresc acomodare cat mai lina si mai usoara!!
monica irimia
Scris: Monday, March 12, 2012 10:39 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
Ce pui frumos ai, buli! hearts coeur Sa va traiasca, sa fie sanatos si fericit! majoreta dance computerlove
ingerash
Scris: Monday, March 12, 2012 12:00 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
love love love love coeur oh ce minune de baietel frumos!Sa fie sanatos si sa va bucure zi de zicomputerlove
koko2008
Scris: Monday, March 12, 2012 2:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Mesaje: 5442
Ce grasunel frumos coeur coeur coeur coeur Buli sa va bucurati de el. computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.