 Nivel: Maestru
Inregistrat: 3/17/2008 Mesaje: 9649
| multumim fetele! va pupam!!!
giulia, si mie mi se pare ca seamana cu mine, cel putin la gurita.. in schimb are gene lungi si intoarse, ca tati |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Buli, felicitari mami! E frumos, frumos, frumos scumpul tau bebelus. Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii! |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 12/14/2010 Mesaje: 944
| Buli felicitari! E perfect baietelul tau! Sa î?i traiasca si sa fiti sanatosi! |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Buli aveti o frumusete de baietel ,care iti seamana,desigur .Acum mai trebuie sa aveti si o fetita care sa ii semene lui tati. Sa va traiasca si sa va aduca doar fericire si impliniri E un scump si un dulce .Abia astept sa ne povestesti cum a fost si cum va acomodati .Felicitari inca o data |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| E un baietel perfect! Dumnezeu sa-l binecuvanteze si pe el si familia din care face parte! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/17/2009 Mesaje: 4992
| Buli, felicitari ai un bibi frumos tare, curat la fata, minunea din viata voastra ...dar eu zic ca seamana cu tati, mai ales la ochi si frunte...sa va traiasca , sa fie sanatos si el, si voi, sa va puteti bucura de viata in 3
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 1/20/2011 Mesaje: 3242
| Ce mai conteaza cui seamana ...important e ca e sanatos si o minune de baietel,te pupam pui mic si dodolotz sa fii fericit si implinit alaturi de parintii tai dragi!!! Felicitari parintilor tai ,,,au facut o treba buna se pare esti perfect !! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 5442
| O frumusete de bebel Buli .Sa va traiasca !!!!!!!!!!!!!!!! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/24/2010 Mesaje: 2383
| Buli, felicitari, ai o frumusete de baiat! Sa va traiasca |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Ce minune perfecta ai tu acolo numai buna de pupacit ! Sa creasca mare si sa fie sanatos !Tie refacere rapida si sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta cu inimioara ta dulce! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 4/17/2008 Mesaje: 3770
| felicitari Buli!!! bibi esti un frumusel!!! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 5/27/2006 Mesaje: 14390
| Ce galusca dulce aveti voi acolo!!! Sa fie sanatos si sa aiba noroc, voinicul!! Pe tine, mami, te pup si iti doresc acomodare cat mai lina si mai usoara!! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 7/3/2010 Mesaje: 1948
| Ce pui frumos ai, buli! Sa va traiasca, sa fie sanatos si fericit! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| oh ce minune de baietel frumos!Sa fie sanatos si sa va bucure zi de zi |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 1/11/2009 Mesaje: 5442
| Ce grasunel frumos Buli sa va bucurati de el. |
|
|
|