
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 7/3/2010 Mesaje: 1948
| Ce mult ma bucur, buli! Bine-ai venit pe lume, pui drag! Sa fii sanatos si norocos, sa ai o viata frumoasa, de vis! Felicitari buli, adaptare rapida, laptic si somn mult! Care e numele lui bibi? |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Abia astept sa va vad. Cred ca esti in culmea fericirii.Ma bucur pentru voi!Sa va traiasca puiul si sa va aduca doar fericire si impliniri. |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Abia astept sa va vad |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/25/2010 Mesaje: 1585
| Felicitari Buli, sa fie sanatos, orocos, cuminte si papacios, iar tie iti doresc refacere cat mai rapida! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 5442
| Vroiam sa iti urez nastere usoara,dar bebelul a si venit .Sa fiti sanatosi,sa aia un bebel mancacios si cuminte ,iar tie o refacere rapida, rapida si mult laptic . |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/24/2010 Mesaje: 2383
| ce ma bucur ca a venit Bibi... abia asteptam poze |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| felicitari,mami,pentru nastere sa va traiasca puiul scump si sa va aduca numai bucurii bine ai venit pe lume,Bibi mic sa fii sanatos,sa cresti mare si voinic,frumos si norocos tati,felicitari si tie sa fiti fericiti |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/20/2007 Mesaje: 7309
| Bine ai venit pe lume ingeras mic si scump, sa fi sanatos si fericit!!!!!
Ana, recuperare rapida, nopti linistite si...sa fiti fericiti!!!! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 9883
| Bine ai venit , minune de voinic ! Mami, adaptare usoara va dorim si abia astept fotografii, povestioare .....detalii ! Cum a fost ?
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Abia asteptam pozici cu puisorul tau! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/10/2010 Mesaje: 3227
| felicitari! sa fiti sanatosi ,mult laptic si acomodare rapida! |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 3/17/2008 Mesaje: 9649
| 


fetelor, nu ca ar fi al meu, dar e atat de frumos si dulce, nu-mi vine sa cred ce minune ne-a dat Dumnezeu
va multumim de incurajari si urari |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Doamne,Doamne,ce ingeras frumos! Sa va traiasca si sa va bucurati de el!
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/22/2010 Mesaje: 3091
| Hey Buli,ce baietel frumos ai acolo.O minunatie!Si da,chiar e dulce si scump!Dumnezeu va iubeste.Sa creasca mare si sanatos,caci frumos e deja!
P.S:Parca seamana cu tine mai mult:010: |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/25/2010 Mesaje: 1585
| vai Buli e perfect, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii! |
|
|
|