Nastere usoara draga Buli!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
monica irimia
Scris: Saturday, March 10, 2012 1:19 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
dance Ce mult ma bucur, buli! yes Bine-ai venit pe lume, pui drag! coeur Sa fii sanatos si norocos, sa ai o viata frumoasa, de vis! majoreta Felicitari buli, adaptare rapida, laptic si somn mult! majoreta hearts
Care e numele lui bibi? computerlove
mirela74chris
Scris: Saturday, March 10, 2012 4:27 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Abia astept sa va vad.dance Cred ca esti in culmea fericirii.Ma bucur pentru voi!Sa va traiasca puiul si sa va aduca doar fericire si impliniri.coeur
Ana
Scris: Saturday, March 10, 2012 7:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Abia astept sa va vaddance dance
clalina
Scris: Sunday, March 11, 2012 12:20 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/25/2010
Mesaje: 1585
Felicitari Buli, sa fie sanatos, orocos, cuminte si papacios, iar tie iti doresc refacere cat mai rapida!pupici computerlove
mariana71
Scris: Sunday, March 11, 2012 9:07 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/14/2009
Mesaje: 5442
Vroiam sa iti urez nastere usoara,dar bebelul a si venityes yes .Sa fiti sanatosi,sa aia un bebel mancacios si cuminte ,iar tie o refacere rapida, rapida si mult lapticpupici .
ioana0023
Scris: Sunday, March 11, 2012 9:54 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
Mesaje: 2383
yes yes yes ce ma bucur ca a venit Bibi...pupici
abia asteptam pozeyes
Mela
Scris: Sunday, March 11, 2012 11:25 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
felicitari,mami,pentru nastere firstprize sa va traiasca puiul scump si sa va aduca numai bucurii angel coeur
bine ai venit pe lume,Bibi mic angel sa fii sanatos,sa cresti mare si voinic,frumos si norocos computerlove
tati,felicitari si tie angel sa fiti fericiti innori
S.ELENA
Scris: Sunday, March 11, 2012 12:54 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2007
Mesaje: 7309
Bine ai venit pe lume ingeras mic si scump, sa fi sanatos si fericit!!!!!

Ana, recuperare rapida, nopti linistite si...sa fiti fericiti!!!!
Maria & Mario
Scris: Sunday, March 11, 2012 2:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mesaje: 9883
Bine ai venit , minune de voinic ! Mami, adaptare usoara va dorim si abia astept fotografii, povestioare .....detalii ! Cum a fost ?

topai
Paula15Paulik
Scris: Sunday, March 11, 2012 4:00 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Abia asteptam pozici cu puisorul tau!dance dance
serarg
Scris: Sunday, March 11, 2012 7:03 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2010
Mesaje: 3227
flower flowers felicitari! sa fiti sanatosi ,mult laptic si acomodare rapida!
bulibuli
Scris: Sunday, March 11, 2012 11:32 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Mesaje: 9649






fetelor, nu ca ar fi al meu, dar e atat de frumos si dulce, nu-mi vine sa cred ce minune ne-a dat Dumnezeu coeur coeur

va multumim de incurajari si urari pupici pupici
Paula15Paulik
Scris: Sunday, March 11, 2012 11:36 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Doamne,Doamne,ce ingeras frumos!computerlove
Sa va traiasca si sa va bucurati de el!newclap

pupici pupici pupici
giulia_mamik
Scris: Monday, March 12, 2012 12:18 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Hey Buli,ce baietel frumos ai acolo.O minunatie!Si da,chiar e dulce si scump!Dumnezeu va iubeste.Sa creasca mare si sanatos,caci frumos e deja!computerlove

P.S:Parca seamana cu tine mai mult:010:
clalina
Scris: Monday, March 12, 2012 12:34 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/25/2010
Mesaje: 1585
vai Buli e perfect, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.