MOS CRACIUN 2012
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Scris: Friday, October 26, 2012 5:23 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Katrina, pupici!

santa Mos Craciun 2012 santa

1. Gabyta

2. Ingerash

3. Verusca

4. Adina

5. Katrina

dance newclap dance
bulibuli
Scris: Friday, October 26, 2012 11:31 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Nu stiu daca era sau nu o regula privind nr de postari, dar cred ca nu poti accepta persoane abia inscrise. Adica apare una din senin pe care n-ai mai vazut-o la niciun topic, nu o cunoaste nimeni, nu se stie cine e si de unde a aparut si pac - vrea pe lista... hmmmmm oare (cum se intampla pe la concursurile cu premii, cand apar din senin persoane care vaneaza astfel de concursuri pe net si isi fac cont numai pt asta, dupa care dispar la fel cum au aparut).

Inca o chestie - desi urasc sa fiu eu cea care o spune, am sa o spun totusi cu riscul de a-mi atrage antipatia colegelor - pt fetele din strainatate: daca aveti in tara pe cineva (familie) care va trimite pachet in preajma sarbatorilor, va rog sa dati adresa din tara. Stiu ca multe dintre voi nu aveti posibilitatea asta, dar daca o aveti, ar fi o buna alternativa pt fetele care poate nu-si permit sa plateasca la posta aproape inca odata pretul cadoului. Stiu din experienta ca e destul de scump sa trimiti prin posta romana in afara, mai scump decat ar costa sa trimiti de acolo in ro. E doar o idee, puteti sa nu ma bagati in seama sic
ingerash
Scris: Friday, October 26, 2012 11:32 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Haideti dragele mele cat mai multe sa bucuram copilasii!iloveyou majoreta majoreta majoreta majoreta
Anelise
Scris: Tuesday, October 30, 2012 2:28 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Rog pe altcineva sa preia traditia de Craciun. Ii trimit cu drag toate adresele si datele primite pana acum de la fete. angel Problemele de sanatate si programul din ultima vreme mi-au cam luat si timpul si cheful... Sper sa nu fie cu suparare... Poate totusi revine Diana, daca nu, sa se ocupe altcineva. V-am pupat! pupici
bereea
Scris: Tuesday, October 30, 2012 3:46 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
bulibuli wrote:

Inca o chestie - desi urasc sa fiu eu cea care o spune, am sa o spun totusi cu riscul de a-mi atrage antipatia colegelor - pt fetele din strainatate: daca aveti in tara pe cineva (familie) care va trimite pachet in preajma sarbatorilor, va rog sa dati adresa din tara. Stiu ca multe dintre voi nu aveti posibilitatea asta, dar daca o aveti, ar fi o buna alternativa pt fetele care poate nu-si permit sa plateasca la posta aproape inca odata pretul cadoului. Stiu din experienta ca e destul de scump sa trimiti prin posta romana in afara, mai scump decat ar costa sa trimiti de acolo in ro. E doar o idee, puteti sa nu ma bagati in seama sic

Ai perfecta dreptate!De aceea eu nu ma inscriu.Si de aici sunt probleme, nebunie curata in preajma sarbatorilor, pachetele nu ajung
mikaela
Scris: Tuesday, October 30, 2012 11:05 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/11/2010
bereea wrote:

Ai perfecta dreptate!De aceea eu nu ma inscriu.Si de aici sunt probleme, nebunie curata in preajma sarbatorilor, pachetele nu ajung

Tot din motivul asta nu ma bag nici eu, nici pe aici si nici pe la concursuriangel La mine e scump pt ambele parti, mai bine trimit bani decat lucrurialcool
t-mihaela
Scris: Tuesday, October 30, 2012 11:52 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Buli, bine punctat thumright .Si eu tot din motivul asta ma feresc sa particip la orice fel de concurs ...e jenant sa pun pe cineva sa-mi trimita mie tocmai la cucubau cadou..si la randul meu mai mult de o felicitare nici nu accept .Plus ca cum spunea si Mikaela, e si pentru noi scump si nu se merita pe bune sa trimit un paket cu bombonele si o jucarie si sa dau dublu pe posta decat face continutul.Insa eu am gasit o solutie trimit cadou online ,il comand direct la magazinul online.Nu stiu la jucarii daca merge dar sunt sigura ca-s magazine online garla sa putem comanda direct ...ma gandesc si eu oare sau poate si varianta asta e costisitoare.Tre sa fim realisti, nimeni nu arunca cu bani pe criza asta nici cei din afara nici cei din tara .

Plus sunt de acord cu numarul de postari ,n-as trimite caduou unuia cu 3 postari, ...sau ca in cazul de fata ,sa fie cineva care sa cunoasca persoana sa dea credit ca pe la noi se poarta asa ceva ras
georgyana
Scris: Wednesday, October 31, 2012 8:20 AM
Nivel

Inregistrat: 12/9/2009
Asa este posta pt strainatate e mai scumpa decat premiul sau cadoul in sine .....si eu am patit pe pielea mea ...de mi-a cazut fata dar cand te bagi in hora joci ...hohot hohot ...de aceea e preferabil daca aveti rude in tara sa da-ti adresa din Ro computerlove
Buli nu cred ca se supara nimeni si chiar bv tie ca ai spus lucrul asta ..probabil din aceasta cauza sa tacut sa nu se interpreteze gresitcomputerlove
monica irimia
Scris: Wednesday, October 31, 2012 8:54 AM
Nivel

Inregistrat: 7/3/2010
Anelise wrote:
Problemele de sanatate si programul din ultima vreme mi-au cam luat si timpul si cheful...

Sanatate multa, Anelise! pupici computerlove

Eu v-am admirat anul trecut si mi-au placut mult cadourile surpriza daruite de voi toate.
Adina
Scris: Wednesday, October 31, 2012 9:58 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Imi pare rau ca am creat divergente... Eu chiar ii dadusem Anelisei adresa din Ro tocmai pentru ca stiam de costurile piperate... Le-am zis si fetelor ca vreau sa particip dar daca nu se poate pentru ca sunt prea noua nu ma supar, nu sunt absurda, e normal sa nu aveti incredere... Totusi am vazut pozele din anii trecuti si ar fi pacat sa nu se mai organizeze. Copiii se bucura oricum.
Anelise sanatate multa!
ingerash
Scris: Wednesday, October 31, 2012 10:22 AM
Nivel

Deci cele din strainatate nu trebuie sa mai participe la concursuri....chiar de primesc pachetele in tara tot trebuie sa trimita bani de posta rudelor...
kali
Scris: Wednesday, October 31, 2012 11:39 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
ingerash wrote:
Deci cele din strainatate nu trebuie sa mai participe la concursuri....chiar de primesc pachetele in tara tot trebuie sa trimita bani de posta rudelor...

Nu e vorba de asta, ci mai mult de a-i face pe toti sa constientizeze la ce se inhama si de a-i face sa-si asume chestia asta pana la final.
Poate sunt persoane care nu iau in calcul si aspectul asta atunci cand se inscriu - ori din lipsa de experienta ori... pur si simplu; si, decat un soc la posta mai bine o opinie bine plasata, nu?
ingerash
Scris: Wednesday, October 31, 2012 2:54 PM
Nivel

kali wrote:

Nu e vorba de asta, ci mai mult de a-i face pe toti sa constientizeze la ce se inhama si de a-i face sa-si asume chestia asta pana la final.
Poate sunt persoane care nu iau in calcul si aspectul asta atunci cand se inscriu - ori din lipsa de experienta ori... pur si simplu; si, decat un soc la posta mai bine o opinie bine plasata, nu?

Bine zicipupici eu sunt constienta,vreau sa aduc o bucurie la 1,2,3,4 copii depinde de mamica inscrisa cati copilasi are....aici fiecare trebuie sa constientizeze unde se afla,geografic....
bulibuli
Scris: Wednesday, October 31, 2012 3:07 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Adina wrote:
Imi pare rau ca am creat divergente... Eu chiar ii dadusem Anelisei adresa din Ro tocmai pentru ca stiam de costurile piperate... Le-am zis si fetelor ca vreau sa particip dar daca nu se poate pentru ca sunt prea noua nu ma supar, nu sunt absurda, e normal sa nu aveti incredere... Totusi am vazut pozele din anii trecuti si ar fi pacat sa nu se mai organizeze. Copiii se bucura oricum.
Anelise sanatate multa!

Hei, nu ai creat nicio divergenta, nici tu nici altcineva. Aici vorbim la modul general, avand experienta anilor trecuti... deci in niciun caz nu era vorba de tine, nu trebuie sa te simti vizata pupici

Miha, ai perfecta dreptate si ma bucur ca nu vi se pare deplasata propunerea mea. Eu asa am procedat de 2 ori, am comandat de pe site cadoul livrat direct la domiciliu. Mi se pare o chestie foaarte buna, doar traim in sec 21.. Si eu am castigat un concurs cand eram in Singapore si am primit cadoul pe adresa din ro, era culmea sa am pretentia sa-l primesc acolo.. pt cine a interpretat anapoda propunerea mea si s-a suparat, imi pare foarte rau sorry

Sa nu uit, ca m-am luat cu vorba.. particip si eu anul asta!! Nu stiu pana cand se fac inscrieri, dar eu as vrea sa trimit pe la inceputul lui decembrie ca de sarbatori va fi jaleee...
t-mihaela
Scris: Wednesday, October 31, 2012 7:55 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Si ca tot veni vorba, veniti cu idei de magazine online serioase si de incredere.Ca pote asa au curaj si cei din afara sa participesic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.