MOS CRACIUN 2011
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ioana0023
Scris: Thursday, December 29, 2011 7:07 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
Petronella, ma bucur foarte tare ca a ajuns, sper ca sa fi nimerit masura cat de cat la hainute, si pentru bebelul care va veni, sa se bucure de micile daruri, si noi iti uram un an nou plin de bucurii si toate dorintele sa vi s eimplineasca coeur

Am primit si eu azi aviz, maine dimineata il scot ca am treaba prin oras, banuiesc sigur cine e... sper sa fie asa cum cred eu iloveyou

P.S. Mosilor, felicitari pentru darurile trimise!
Si sa va bucurati cu totii de ele... computerlove
Katrina
Scris: Thursday, December 29, 2011 7:14 PM
Nivel

Inregistrat: 3/9/2010
Irinuca wrote:
katrina eu eram! ma bucur daca i-a placut! chiar nu stiam ce jucarii sunt pt 11 ani ras pupici si sa-mi spui daca se joaca cu microscopulpupici

Multumim inca odata Irinucapupici computerlove !

Deja a facut primele lame cu foite de ceapa si petale de muscate.
E incantat tare de microscop mai ales ce seamana cu cele de la scoala.
Noi i-am luat unul de mos Nicolaie, de la Edu-sciente si l-am nimerit defect ,(era din acela vertical ca o lanterna,dar il ajuta mult plansele de la el),asa ca bucuria i-a fost pe masura cand l-a primit.
serarg
Scris: Thursday, December 29, 2011 8:20 PM
Nivel

Inregistrat: 9/10/2010
felicitari mosilor si multe bucurii destinatarilor!newclap
oana!sigur stefanut va intra in posesia darului,poate mosul a avut mult de lucru
cred ca vreau si eu traforaj si microscop,,,pentru mine,nu pentru raresfool
ps:fetelor,din cand in cand mai puneti poze cu piticii,eu am cautat poze cu Davis de-am inebunit si voi ii tineti ascunsi!
shirel
Scris: Thursday, December 29, 2011 8:33 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Ce frumoase cadouri si ce piticii multumiti avem pe aici!Felicitarii tuturor "Mosurilor"sic ati fost tare incarcati anul acesta.

Mosul meu intarzie putin se vede s-au poate ca intrat la noi s-a topit de caldura !ras Il asteptam cu nerabdare chiar daca ajunge si la anul ras fiindca stiu ca ne va bucura tare.

(nesimtita cum sunt si directa ras sic la anul vreaaaau si eu traforaj binenteles ca numai pentru mine)hohot alcool
Ana
Scris: Thursday, December 29, 2011 9:26 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
O sa ajunga fetelor la fiecare,rabdare ca poate sunt mai batraniras ras
flori1972
Scris: Saturday, December 31, 2011 4:06 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
nu a mai ajuns mosul la nimeni???
ioana0023
Scris: Saturday, December 31, 2011 9:26 AM
Nivel

Inregistrat: 3/24/2010
Am scos si noi pachetul ieri, nu am apucat sa fac poze, dar promit ca le pun luni...
Am primit pentru Andreea un pulover, o vestuta si o pereche de ciorapi niste globulete de ciocolata, clamite, acuarele si o trusa cu linie si creion.
Inca nu stim sigur cine e, dar pachetul nostru vine de la o doamna din arad, si cred ca e fdianamaria, daca gresesc va rog sa am corectati sorry1
monique
Scris: Saturday, December 31, 2011 4:30 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Si eu cred ca e Diana. Cu aceasta ocazie iti multumesc si eu, draga mea Diana pentru felicitarea de Craciun pe care mi-ai trimis.o! Mi.ai facut o surpriza tare frumoasa! computerlove computerlove computerlove
Va doresc bucurii si pace in suflete!
rika
Scris: Monday, January 2, 2012 10:23 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 6/2/2011
roxinthya
Scris: Tuesday, January 3, 2012 10:10 AM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Azi ma duc si eu sa ridic cadoul de la Mos Craciuntopai
Insa sunt tare suparata caci coletul meu n-a ajuns la destinatar. In aceeasi zi am trimis si in Romania si in Belgia iar in Belgia a ajuns in 31.12.2011.banghead
oanamaria
Scris: Tuesday, January 3, 2012 2:39 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
A venit Mosul !yes Mai tarziu poze si impresii!dance yes
Multumim Mosule~!iloveyou
katy_lumika
Scris: Tuesday, January 3, 2012 2:49 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Mosul nostru a plecat cu intarziere din pacate, sper insa ca va fi apreciat si primit cu bucurie. E un mos care iese din tipare un pic, dar vine cu mult soare din Martinicaras Imi cer scuze ca a fost trimis atat de tarziu, insa fusul orar schimbat de 2 ori m-a dat total peste cap.

Mama mea m-a anuntat ca a venit si la noi mosul, din Galati. Ajung in la mijlocul lunii in tara si promit ca fac poze. Multumim mosului drag.computerlove
oanamaria
Scris: Tuesday, January 3, 2012 3:20 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mosul care ne-a rasfatat pe noi este scumpa Roxinthia .
Stefan a batut din palme , a sarit in sus cand i-am dat cadoul -un elicopter cu Spiderman .Waw!Si dulciuri ,si carticica ,si felicitare de la Mosul care cica a vazut ca Stefan a fost cuminte hohot Eiiii!Mosul e batranel si nu prea vede bine !sic
Dar si mami a primit ceva -o bratara superba pe turcuaz .
Multumim Mosule ~!computerlove
Acum dovezile graitoare !

roxinthya
Scris: Tuesday, January 3, 2012 3:32 PM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Mosul asta mai e si ametit pe deasupra ca a facut o gramada de incurcaturi de a ajuns asa de tarziu!ras
Inca o data scuze draga Stefanel ca nu am ajuns la timp!sorry
Ma bucur din tot sufletul ca Stefi e incantat de elicopter si din cate vad si el s-a infipt in cartea cu abtibilduri ras - am observat ca si fi-mea e fascinata de carti de genul asta.
Va pupacim si o sa punem si noi poze dupa ce recuperam cadoul!dance
flori1972
Scris: Tuesday, January 3, 2012 3:32 PM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
Stefanel,ce copil cuminte ai fost tu daca ai primit asa cadouri frumoase pupici pupici pupici

Roxinthya ,bravo mamai newclap newclap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.