Mobila de bucatarie
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cristy
Scris: Thursday, January 18, 2007 12:40 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
[quote=monachris05]Gata.....angry angry angry angry angry angry angry angry angry ...dupa 1 ora am gasit si eu poza cu bucataria mea...am crezut ca inebunesc, nu mai stiam pe ce CD era...

SUPER !!!! Mi-a placut mult.......

flowers
monachris05
Scris: Friday, January 19, 2007 12:30 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 9/28/2006
Cristy si Kiki, va multumesc mult!
Este cam veche poza asta, poate zilele astea fac alte poze, in vacanta asta de..vara ras am mai modernizat-o nitel...
O sa postez niste poze zilele astea..
elena girleanu
Scris: Tuesday, January 30, 2007 3:41 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/26/2007
oauuuu! sunt super bucatariile voastre,imi plac foarte mult.eu am bucataria rosie,dar mai am de schimbat cate ceva,faianta care e mai veche si nu se asorteaza si zilele astea imi vin si scaunele rosii.sper sa o termin cat mai repede sunt foarte nerabdatoare.
elena girleanu
Scris: Tuesday, January 30, 2007 4:05 PM
Nivel

am mai gasit o poza
elena girleanu
Scris: Tuesday, January 30, 2007 4:08 PM
Nivel

poate imi dati si mie o idee daca sa pun faianta tot rosie sau alta culoare.astept ideile voastre.paoare
kali
Scris: Tuesday, January 30, 2007 4:15 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Eu nu as pune faianta rosie, ca nu mai iese in evidenta culoarea mobilei (care mie-mi place f. mult). As folosi faianta alba sau roz pal.
elena girleanu
Scris: Tuesday, January 30, 2007 4:31 PM
Nivel

kali wrote:
Eu nu as pune faianta rosie, ca nu mai iese in evidenta culoarea mobilei (care mie-mi place f. mult). As folosi faianta alba sau roz pal.
multumesc mult!o sa tin cont de parerea ta si o sa caut ceva mai deschis la culoare,cred ca ai dreptate.
Cristy
Scris: Tuesday, January 30, 2007 5:14 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
elena girleanu wrote:
poate imi dati si mie o idee daca sa pun faianta tot rosie sau alta culoare.astept ideile voastre.paoare

Eu as folosi faianta crem sau culoarea shampaniei....imi place la nebunie combinatia...aceste culori estompeaza rosul si dau o atmosfera placuta....
in nici un caz alba sau rosie.... albul ( dupa parerea mea face contrastul prea dur )

in rest mobila este super.....

flowers flowers flowers flowers
Maria & Mario
Scris: Tuesday, January 30, 2007 5:18 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Si eu tot faianta culoare crem as folosi ! Combinatia e foarte frumoasa ! Ca si mobila ta de bucatarie ! cool

Uite o combinatie numai cu rosu !

monachris05
Scris: Thursday, February 1, 2007 3:06 AM
Nivel

Elena, e superba bucutaria ta...desi rosu nu e culoarea mea preferata...dar imi place cum vine...si ca sa iti raspund la intrebare, sum au scris si mamicile mai sus, nici eu nu cred ca faianta rosie ar merge..ar fi prea mult rosu...si bine a exemplificat Maria & mami...vezi cum se vede doar cu rosu....Poate o faianta crem...(nu alb)...
MNiko
Scris: Thursday, February 1, 2007 8:48 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Chiar asta vroiam sa zic si eu. Parca te ard ochii, fiind totul rosu. E mult prea obositor sa privesc pana si pozele.
elena girleanu
Scris: Saturday, February 3, 2007 7:27 PM
Nivel

am inteles si am si hotarat ca o sa pun faianta deschisa la culoare.Nu stiu exact nuanta dar o sa atasez cateva poze sa vedeti ce a iesit
MNiko
Scris: Saturday, February 3, 2007 8:39 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Spor la treaba Elena.
Ely
Scris: Sunday, February 4, 2007 6:48 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Monacriss,Elena frumoase bucatarii sa le stapaniti sanatoase.Mie mi-ar place tot pe un alb,crem sau pe un bleu pal mi se pare mai deosebit ,interesant.
monachris05
Scris: Tuesday, March 13, 2007 1:44 PM
Nivel

Am reusit sa fac si eu poze la bucatarie (si alte camere plus gradina, asa cum cred ca ati observat la alte subiecte...am avut tema acest weekend, i-am promis unei prietene dragi ca voi face poze la casa ...pupici ,
asa ca pun aici poze cu bucataria mea..
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.